• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEDRACI - & - PoWeRKiTinG -
    PoWeRKiTinG
    všeobecné označení pro sportovní činnosti využívající síly větru prostřednictvím kitu (draka) k jízdě po vodě i souši - ale to už asi víte ;)



    spřízněné: STUNT KITE - akrobaticke letani s drakem
    rozbalit záhlaví
    SOTEKCZ
    SOTEKCZ --- ---
    SISCO: CTIRY: Ja bych to na siti do Nemecka urcite neposilal. Tim, ze nemas ani delux material, tak to v Pegasu zvladne bez problemu..

    RODWY: Jo u toho opravuje Zemi svyho Easyflye, vzdy kdyz ho nekam povesi a dela to taky fakt pekne a poctive. Jen je trosku nevyhoda, to posilani postou do Prostejova.
    SISCO
    SISCO --- ---
    CTIRY: Muzes zkusit poptat TOMEXe a podle me maj dvoji ceny. Kamos (Zdenek) za podobnou skobu platitl pres 15tis protoze mel pujcenou 21kou nez mu dorazi objednana jeho vlastni, ale cca za 3mesice jsem sem zaslechl jak Tomex povidal ze opravoval Lukashovi 21ku ten stejne model dira 2m a platil asi 5tis. Oboje oprava v original servis nemecko. Zaba na prameni bude v tomto pripade asi ta Lenka majitelka.

    Malickou skobu bych neresil odnes to do pegasu, je-li to 2cm tak to staci zalepit, zalepi ti to i ten clovek v Pegasu jestli to chces nejak v barve a profi. Kdyz je to ve svu tak to umi i prosit to je good. U 21ky pri vetsi dire bych asi mozna poslal kita do Flysurferu pt. bych nerad tam mel nasitou nejakoou tezkou latku.
    RODWY
    RODWY --- ---
    SOTEKCZ
    SOTEKCZ --- ---
    CTIRY: Ja jsem posilal svoji jedinou opravu co jsem resil u Speeda do Nemecka, protoze to byla zarucni oprava, ale jinak jsem vsechny svoje zniceny komory nechaval sit v Pegas 2000 u Vltavsky. Pan opravuje moc pekne a nebal bych se tam dat na opravu ani drazsiho draka. Skoc tam s tim a pobav se s nim o materialu a zpusobu opravy. Pripadne mi vzdycky aspon nastrelil kolik mam predpokladat cenu cely opravy. Kdyz jsem mel jeste Pulse II., tak jsem ho u nej nechaval taky opravovat a rovnou mi i vyrabel par novych vyvazu + ty specialni FS lajny a udelal to paradne.
    Hlavne to neposilej opravovat k Harakiri. Maji sice velkej servis, ale Tomex me kdysi odkazoval prave na zminenej Pegas 2000 s tim, ze u Harakiri umi opravovat foukacky, ale komoru by jim vzivote do rukou nesveril.. ;)
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    CTIRY: o-ou, cos dělal?
    CTIRY
    CTIRY --- ---
    Sotek: Hele kdo mi nejlíp zašije Flysurfera? Skoba velikosti palce a ukazováku rozevřenýho do pravýho úhle...
    LAUNCHA
    LAUNCHA --- ---
    KADERAS: způsob, jak udělat magne traction bez žaloby? :D
    RADAK
    RADAK --- ---
    LEETO: nn brutalne nevypadal. to mas recht. nechapu ze to kruplo. asi jak jsem sel celou vahou na ruku
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    LEETO: ne, problem je, ze proste uchazi, uz asi netesni takze potrebuju novej. Ok snowbordel nemam daleko. dik
    LEETO
    LEETO --- ---
    JAKKILLER:na Evropsky v snowbordelu koupis nalepovaci ventilky ale ta cena je cca 300 za jeden :(
    pokud se ti jen odlepil a nerozerval tak si kup lepidlo na pruzny plasty (JA pouzivam Vinilceys) a prilep ho zpet. navod jak nato najdes na YT

    RADAK: Fakt pekny a ten pad nevypadal ani nak brutalne :(
    ADIK
    ADIK --- ---
    RADAK: super video, byl to fakt skvělej den, bohužel se špatnym koncem, ale to jak zjišťuju k tomuhle sportu patří :(
    RADAK
    RADAK --- ---
    P0L0US: nevim jak ted, ale pred tema 4ma rokama znicil nejakou nahradni sprcku a vystrih z toho ventylek, proto prej ta cena.
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    SYPFX: Jo jo, sobota byla paradni. Postestil se nam nejstabilnejsi vitr co sem v CR zazil (wg psal 6 narazy 8m a daleko od pravdy to nebylo). Jezdeni parada, slunicko. O trochu prasanu vic a mohl byt RealBigDay.

    RADAK: To by ale znamenalo, ze by v karline mohli i ten ventilek prodavat :-) JAKKILLER: Bestaci maji njake ena webu. Nejsou v Praze, ale treba by to nekdo privezl nebo holt posta.
    RADAK
    RADAK --- ---
    JAKKILLER: to ti neporadim. jednou jsem si nechal menit v karline ventylek za 800 :-(. tak jsem se to radsi naucil. Ventylky jsem menil jen na cestach, takze jsem jeden koupil v maroku a 2 na Tarife.
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    RADAK: kdes vzal klasickej? respektive nejakej kamenej shop v praze napr?
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RADAK: dobrej napad - budem muset stahnout after effects, zatim jsem rad ze jsem ovladl trosku premiere pro cs6 .. Je za tim videt velkej kus prace a premejslen . Ale vysledek stoji za to. za to by se nestydel ani bulgakow ..
    Uz jsme zacinali usinat na vavrinech tak mame zas inspiraci co se da vsechno vylepsovat. ;-)
    RADAK
    RADAK --- ---
    SYPFX: Dik. Zraneni se lepsi. Nastesti mi utekli tak max 3,4 posledni dny sezony.
    Ten effect jsem mel v hlave od minulyho videa, kdy jsem pouzil zrychlovacku a libilo se mi jak se kajt honi po obloze, ale je moc rychlej. Takze stopa za nim byla jasna volba. Delal jsem to v affter effects. To svetlo se emituje pluginem trapcode particular. Je na to par tutorialu na netu. Ale nejvetsi voser je rucne trackovat pohyb kajta. Takze 20s zaber jsem trackoval snimek po snimku hodinu. Celkove ty 3 zabery jsem delal dneska treba 8 hodin. Ale ja mam ted more casu :-)
    RADAK
    RADAK --- ---
    SISCO: Diky. Na snowkiting to hodim zitra az budu na pc.
    RADAK
    RADAK --- ---
    JAKKILLER: Co te zajima? Menil jsem klasickej i sroubovaci u novyho ozouna.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    RADAK: hhhhusteee. Dobreee. Kvalita nad kvalitu. Mooc pekny paradni strih..
    Ten efekt s tim cervenou psycho lajnou za kajtem je mazackej. ;-) jak jsi to delal - super napad, jeste jsem to nikde nevidel a je to hoodne dobry .. supr napad.


    Film dej urcite jak pise bracha na snowkiting - to je velmi velmi povedene dilo.. Bigday..
    Nakonci auau zraneni - teda preju brzke uzdraveni... sis to vybral akorat na konec sezony tak do zacatku vodni sezony snad budes OK. - drzim palec
    JAKKILLER
    JAKKILLER --- ---
    cau, nemate nekdo zkusenosti s vymenou nafukovaciho ventilu bananu u nafukovacek?
    SISCO
    SISCO --- ---
    RADAK: BOMBA sestrizeny!!!!! a i hodne kvalitni zdroj, k tomu ty dokonaly podminky!! To zaslouzi vetsi publicitu = facebook, snowkitng, kiteboarding atd :). A masochisticka kamera na zaver teda :).
    RADAK
    RADAK --- ---
    tak vimeo uz to zkomprimovalo. takze tady:
    Last snowkite session Moldava(CZE) 14.3.2013
    https://vimeo.com/62635681
    T_MAX
    T_MAX --- ---
    RADAK: Tak držim palce, ať se to opeče kvalitně, ty klíční kosti pak zloběj, když to neni dobrý (kdybys pak poteboval a bylo to nějak špatně, mám dobrýho doktora na klíční kosti :) dělal spoustu mejch kamarádů ..
    RADAK
    RADAK --- ---
    T_MAX: doplnim ze skacu z prava doleva. po zadu :-) obracene bych to mozna ustal. :-)
    hojim hojim. dik za optani. uz to neboli a muzu hejbat omezene pravou rukou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam