• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    JOSEF_K: jenom jsi při tom nadšeném chválení zapomněl na to, že poprvé byly tvoje bramboráky tak ostré, že se nedaly jíst a můj zvěřinový guláš stejně tak, což způsobilo moje silné pochyby o kvalitě toho masa (kvalitní zvěřina se nepepřuje tak, aby nebylo poznat, že je to zvěřina, že...)

    ale teda alj. treska zapečená s americkými bramborami, zeleninou a uzeným sýrem byla geniální. hlavně fakt, že to byly 4 filety na lůžku z brambor a zeleniny a fakt to stálo 125 ;)
    a mají tam RADEGAAAAAST :))
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    jo a jeho kamos byl petr simek, taky smazka a nejakej petr kramek
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    ještě k těm exotum, my jsem měli na zš slovenska taky jednu svoji smazku. jmenoval se honza spitalsky nebo tak nejak, vim, ze o nem vzdycky kolovaly desny historky, ze ho malem prejel vlak atd. vubec nevim co s nim je, kazdopadne ho uz nevidam. neznate ho nekdo, nevite, co s nim je?
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    JOSEF_K: Jo, ještě by se slušelo dodat, že za tu horu uezného a bramboráků si řekli 119 Kč a za tresku nějakých 120:).
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DYSTOPIK: Ano, přesně tak. Víc restaurací, které by se jmenovaly V Koruní, tam neznám:).
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JOSEF_K: tak z toho jsem uplně dostal hlad :) :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JOSEF_K: to jako korunka u zastávky šumavská? nebo která restauračka??

    SUVA_: já chodil do Reisovky, do Béčka = neměl jsem počítače, ale dílny:)
    jsem '85 ročník..
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FIN: Mno asi takhle: jídelní lístek zahrnuje i takové věci, jako jsou pstruzi, zvěřina atp. Osobně mám rád staročeskou kuchyni, takže jsem zkusil klasickou cmundu po kaplicku. Dostal jsem tři obrovské plátky uzeného, ovšem nikoli tu mokrou a studenou podivnost z lidlu, která chutná jako slaná voda, ale tři plátky skvělého uzeného, které ještě navíc opekli na grilu. K tomu čtyři slušné bramboráky, ovšem nikoli práškové cosi, co bramborák připomíná možná tvarem, ale bramborák z brambor a naprosto vynikající. K tomu hromadu čerstvé zeleniny, kvalitního kyselého zelí atp. Nanthei si dala aljašskou tresku zapečenou se sýrem a bramborem a sice to nesnědla, protože to byla porce tak pro tři lidi, ale tvářila se velmi nadšeně.
    FIN
    FIN --- ---
    JOSEF_K: tak to jsou mi překvapivé novinky - fakt je to tam opět dobré? ono totiž kdysi dávno bývalo...
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Nedávno jsem zažil gastronomický šok. Restaurace V Korunní, do které jsem kdysi jednou omylem vlezl a málem umřel na otravu jídlem, prošla kompletní rekonstrukcí. Vnitřní interiér je velmi pěkný a vkusný, ovšem největší pecka je jídlo. V současné době vaří naprosto výtečně, dávají téměř nezkonzumovatelné porce a kupodivu za slušné peníze.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MIKULAS: znamenackova? ta tam jeste byla? :) pokud je to ta sama, tak s jejim synem jsem chodil do tridy ;) (konec 1990/1991 :) zalezi zda sli lidi do 9. rocniku :) )
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    jo jinak, když koukám na tu databázi hospod....už tu byl Banana Bar? v sázavský, dřív tam točívali Hoegardenna, dneska Stellu, docela dobrej výběr rumů a spol.?:)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    HONZAF: v bloku normálně na slezský:D tsse prej zvláštní škola...ne my byli ti "s rozšířenou výukou matematiky a podobných sraček"
    hele já zatim taky ne...ani ze základny, ani z gymplu:D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    blok u vodarny .. :) teda
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SUVA_: v bloku slezska u vdarnt, korunni,nitranska ? zvlastni skola ? (bud v klidu, ja taky zadneho spoluzaka jeste tady taky nenasel :)
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ježiš, neni tu někdo z (teďka už bejvalý) základky na Slezský?:D

    se stydim že jsem vinohradská a nikoho tu neznám:D
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    KU_RE: no neke ;)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    RUDIEE: ja :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    RUDIEE: ja , 2004, alt ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam