• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    MAIKA: jj, přežili jsme to taky, akorát ty fronty na burčák na jiřáku!!!!! takže na nás vydělával prodavač medoviny v sousedním stánku :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    RUDIEE: hele i když byla zima :) tak se to dalo :)))))
    jeste ted to cejtim :D
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    MILUNI: áh :) dik :)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    co se deje prave ted a vubec asi celej tejden na jirim z podebrad? sem tu kratce, neznam tradice a nemuzu vygooglit nic...a vinohrady.cz taky mlci
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    na vinobraní se těším, jen ta zima trochu odrazuje...
    taky jsem nepochopila, že to je všechno ve stejný víkend, když to vypadá, že jiřák a mirák s grébovkou pořádá někdo jinej....
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    nojo, merunkovej byl ted dvakrat, uz by meli zase nasadit jablecnej :-D
    ma bejt to vinobrani tenhle vikend btw? pac hlasili otepleni, takze bude zima a bude prset

    DYSTOPIK: nepoucen Bobulema, to bych tam bejt tebou radsi pil pivo :-DD
    ikdyz "nejlepsi pivo na cele morave", to mozna radsi nejakej ten patok pro prazaky :-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    BLAF: jojo, to nebyl burčák, ale meruňkovej BLAF
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: kamarádka od který jsem tam zvanej odtamtud pochází a její táta co tam žije je vinař = bobule jsem neviděl, ale nebojim se :)

    jen moje drahá měla mít na víkend brigádu, která jí byla odložena a mezitim byl někdo pozván místo nás, ale prej zatim nereaguje, tak snad to tak vydrží a pojedem my.. :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    MR_DAN: Doufam v jablecny, bo s tou merunkou uz se to fakt neda pit :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tam zas jako prazak dostanes s velkou uctou neco, jako vyrabel Taborsky v Bobulich :-))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: tak tak:)

    jestli to vyjde, tak pojedu na víkend na vinobraní do bzence. doufám že to klapne :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: to jo no, jsem zvedavej, jakym dzusem bude burcak rizlej letos :-) merunkovej, nebo jablecnej?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    pivo, medovina a burčák 'pro pražáky'

    ty vinobraní mi tady přijdou vcelku k prdu
    SOUL_HUNTER
    SOUL_HUNTER --- ---
    Vinobrani se blizi!!!!
    MOOO
    MOOO --- ---
    Pokud jste nekdo navstevoval ZS K.V. Raise, tak zavitejte na [ ZŠ Slizská ]
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    HUHUKOKTEJL: To bude mozna tim, jak to tam vypada :)) ja tam teda chodil asi 10 let zpatky, ale pamatuju ze nic moc. I kdyz na druhou stranu na zaplavani uplne staci ;)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    HONZAF: gusto je tam docela dlouho, ale pred nedavnem zmenili majitele. takova normalni picerka. obcas priserna obsluha
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ABS: hele já tam taky občas chodím, většinou v pátek odpoledne a to je tam někdy prázdno a někdy dav důchodců...je to tam malinký, takže plno je už při deseti lidech:(
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    ABS: ahoj, vidím že nikdo nereaguje, tak alespoň takto: spolubydlící chodil na Bohemku plavat pravidelně nepravidelně.... takže občas přes den, občas večer, o víkendu i ve všední den a nikdy si na davy nestěžoval.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    141: tak jinak :) kde na vinohradech bydlis ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam