• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    VON_GILOTINE: je to zizkov, hranice je ondrickova, jinak netusim o co jde
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MR_DAN: jj pod zvonarkou bydlej ti zabavni heraci. nekde kolem vinohradskeho pavilonu jeste vystupuje dycky dost keder. ale tak to je holt takovy ruletni, vzdycky je nekde nakej byt kam se postupne smazky slejzaj a driv nebo pozdejc to tam zatahnou nebo vyresej exekutori..se meni no.

    nekomu asi holt hodne vadi ta koncentrace gay baru.

    ale k veci: pochopils jste nekdo co je zac ten minigolfovej nesmysl co se stavi okolo vysilace? //chapu praha 3, ale furt to jsou vinohrady
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MR_DAN: jj,
    tusim loni to tady vybrali naoproti v baraku a dole u Nuselskejch schodu je to obcas lehce divne.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ELGEMA: hmm, varnu, ulice Pod Zvonarkou se porad pocita k Vinohradum, to jsou takovy trochu jiny Vinohrady..
    uzivani a distribuci komentovat nebudu ;-) to clovek nemusi daleko od Jiraku... ale bejvavalo to horsi, treba nez kdysi v cechaci prorezali ty krovi...

    kazdopadne souhlasim ze typek zavidi, nikde v praze neni lip, at si dejvicaci a letenaci rikaj co chtej :-)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ELGEMA: Souhlas, taky bydlime od tebe za rohem a asi bychom se stehovat nechteli.
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    LA_PIOVRA: já jsem tedy asi taky svých skoro třicet let strávila na jiných Vinohradech.
    Uznávám že v dobách mého raného dětství mě v Grébovce občas nějaká partička nepřizpůsobivých s rybičkou v kapse donutila odevzdat kapesné a svačinu, ale od té doby mám pocit, že Vinohrady jsou dost slušná čtvrť. Dokonce vážně doufám, že až najdu na ulici pár přebytečných milionů budu tu i nadále moci bydlet. Nikdy jsem sni nezakopla o děvku, pasáka, varnu a levičáků je tu taky dost pomálu. Krom toho se domnívám, že na Vinohradech můžou až na výjímky bydlet leda movitější studenti. (pro dokreslení jsem žila nejdříve v Rybalkově u Grébovky a teď v Lucemburské u Jiřáku). Autem vždy od dob zón zaparkuju v pohodě a krom menšího incidentu, kdy mi letos poslední adventní neděli někdo šlohnul zrcátka ani o auto samotné moc strach nemám... Závěrem si myslím, že je v Praze jen málo jiných čtvrtí, kde se v Praze žije lépe (pokud člověk vyhledává kulturní, kavárenskou čtvrť se skvělou dopravní vybaveností a se zázemím pro rodinu). Tipla bych si tedy že přispěvatel do diskuze na idnesu akorát obyvatelům Vinohrad závidí...
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    LA_PIOVRA: coz by vysvetlovalo, proc me uz dakrat na zastavce nekdo zastavil a ptal se na nejakej privat. Navic mi popsal jeho interier- kdybych si treba vzpomnela.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    LA_PIOVRA: Na nás jednou zvonil nějakej chlap, že jde za holkama. Mám doma dvě holky ve věku 2 a 4 roky, a nějak jsem nechápala, co jim může chtít úplně cizí chlap. Trvalo dost dlouho, než mi to došlo :-D (jsme podle abecedy první v kosmickém zvonku, takže na nás často zvoní cizí lidé, co se chtěj dostat do baráku, a to ten barák ani neni označenej na mapě a nevšimla jsem si, že by se tu něco podobného provozovalo)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Za moji lokalitu (roh rigru nejbliz jiraku) mi tam chybi zminka a rusacich (jenom cestou z jiraku domu potkam troje produkty) a vsudypritomnych blitkach a chcankach ... jinak ne ze bych se vsim souhlasil ale chapu co tim chtel autor naznacit :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LA_PIOVRA: to nevim ale spis jak je to u parku tak sou tam lepsi podminky pro vykradani aut
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CYBERKOTLIK: Slovenska je varicema nejak proslula? Co pamatuju, tak se pred mnoha lety rikalo, ze varic je v kazdym baraku v Gorazdove a Dittrichove:)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LA_PIOVRA: hele ted pred dvema tejdnama sem tam byl a byly tam na trech mistech vymlaceny vokynka od uata....ono se to dost meni, pac jakmile policajri sejmou jednoho varice, objevi se okamzite jinde novej
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    CYBERKOTLIK: tam jsme meli leta kancelar a nikdy nic, kde se auta vykradaj je v Balbinove, Na Smetance, ve Spanelsky a tak, pac relativne malo frekventovane a smazkodrom u Muzea je za rohem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Asi ziju na jinejch Vinohradech, protoze parkovani od dob modrejch pruhu neni problem:)
    Ale jsem "snob" a "levicak", takze je to jinak jam ma byt.
    I tech privatu je tu asi dost:))
    MAPY.SEX.CZ
    http://mapy.sex.cz/#map=0&lng=1&ix=10188&iy=7211&zoom=4&o=255
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    FIN: pravda, mel napsat fetacke brlohy s varnou pika a byl by blize:)
    FIN
    FIN --- ---
    CYBERKOTLIK: parkování je problém, ale výčet "sidliste naplav, studentskych brlohu, privatu, levicovych fanatiku, gayu a jinych snobu" mě vysloveně dojal :-D
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    LA_PIOVRA: tak napri takova slovenska znamena automaticky vykradeni vozu do hodiny, pokud tam clvoek (pres varovny zbytky rozbitych okynek na chodniku) zaparkuje
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: jo, to rozhodně ano. zajímavé je to především výpovědní hodnotou o svém autorovi, která by se imho vešla do třípísmenného slova se 3 souhláskami, z nichž jedna je slabikotvorná :-)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    No, rekneme, ze me to zaujalo:)
    FIN
    FIN --- ---
    LA_PIOVRA: definuj v tomto slova smyslu "kvalitu" :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam