• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  ztracené heslo?
  TORInyx :: novinky v systemu
  NYX
  NYX --- ---
  Je nově možné při tvorbě ankety zvolit, že jde nehlasovat a jen se podívat na výsledky.

  NYX
  NYX --- ---
  Když někomu píšete v poště, je tam nově indikátor říkající jestli mu přijde notifikace do aplikace, na e-mail nebo budete muset čekat než se přihlásí na nyx sám od sebe.

  NYX
  NYX --- ---
  🇺🇦
  Jinak tohle vypada jako perfektni rozcestnik, tak vyuziji tohohle mista aby se o nem vedelo rychleji. Dal budou uz zas jen nutne zpravy o Nyxu :-)

  Naši Ukrajinci – webový rozcestník pomoci
  https://www.nasiukrajinci.cz/
  NYX
  NYX --- ---
  Tak nakonec se mi ozvali ohledne testovani chatu asi dva lidi a chvili nim se mi s tim uz nechtelo sachovat, tak jsem to po nejakem doladovani prave nasadil. Kdyby byly nejake problemy, vypnout se to da v nastaveni. Tak dejte vedet co jsem kdyztak rozbil nebo je potreba doladit.
  NYX
  NYX --- ---
  V ramci dodelavani toho chatu [NYX @ nyx :: novinky v systemu] jsem pridal zvukove upozorneni na prichozi zpravu (ktere je na chatu vlastne nezavisle, tj. muze fungovat i kdyz si clovek chat vypne). Kdyztak v osobni / nastaveni si ho muzete vypnout pres "zvukové upozornění na příchozí zprávu" pokud tohle nastaveni neresi rovnou prohlizec (coz treba firefox resi, tam je nutne si to naopak pripadne pro nyx povolit).

  Jinak chat uz je v nejake testovaci verzi nastaveny a jen pro ostatni zaslepeny. Tak kdyby se naslo par pokusnych kraliku nadsenych testeru, muzu jim to selektivne zapnout taky :)
  NYX
  NYX --- ---
  V osobni / soubory jsou nahledy souboru, aby se v tom dalo lip vyznat. Podekujte [HOWKING @ nyx :: pripominky uzivatelu]

  NYX
  NYX --- ---
  A pripravuji dalsi vec co tu driv byla...nasazovat budu tedy az casem. Ted mam trochu hektictejsi obdobi v praci a nechci resit bugy na dvou frontach :) Ale muzu zatim nasbirat nejake pripominky k vzhledu a chovani apod...

  Donutili me :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=RPSa9PHmJpY


  Pujde to vypnout, pripadne otevrit i vlastnorucne pres klik na ikonku.
  NYX
  NYX --- ---
  Lucien mi připomněl další věc, kterou jsem ještě nestihl dodělat ze starého Nyxu. Takže již jde zase uložit hledání v tržišti, aby se k němu mohl člověk snadno vrátit. A nyx umí volitelně upozorňovat do pošty na vložení vyhovujícího inzerátu.

  Uloží se hledaný text (mělo by to umět i negace, fráze apod), kategorie a typ (nákup/prodej).

  Zvažoval jsem namigrovat i data ze starého Nyxu, ale po roce už to asi nemá moc smysl.
  NYX
  NYX --- ---
  Společně jsme to dokázali! Jsme součástí národního kulturního dědictví...nebo tak něco ^_^

  Vážený pane Jando,

  rádi bychom Vám oznámili, že jsme Vaše stránky nyx.cz https://www.nyx.cz zařadili mezi výběrové české webové zdroje určené k pravidelné a dlouhodobé archivaci webu s cílem jejich uchování pro budoucí historické a výzkumné účely.
  ...


  NYX
  NYX --- ---
  Hledani uzivatelu (tu ruzne autocomplete na vice mistech) doted radilo:
  presny nick, pratele, ostatni podle abecedy
  nove radi:
  presny nick, pratele, ostatni podle casu posledni aktivity

  Myslim, ze to bude uzitecnejsi, kdyz se tam nebude michat spousta neaktivnich id.
  NYX
  NYX --- ---
  Fotografie nahrané k inzerátům se ukazují v lighboxu i v tom příspěvkovém zobrazení (diskuze v https://nyx.cz/topics/100 )
  NYX
  NYX --- ---
  Opravil jsem vkladani embedy ze Soundcloudu.

  Excerpt - 10.32pm Session - Persepsjonstransformasjon
  https://soundcloud.com/tangerinedream_official/excerpt-10-32pm-session
  NYX
  NYX --- ---
  Pokud prilozite obrazek vetsi nez 8MB, resizuje se jeste pred uploadem v prohlizeci na mensi, Melo by to vyresit mega plachty co produkuji nektere mobily, ktere ted Nyx odmitl i jenom nahrat. Prosim o test na ruznych telefonech, ja testoval jen na desktopovem firefoxu a chromu. Diky

  Resi [LAUNCHER @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))]
  NYX
  NYX --- ---
  Vyhledavani diskuzi ted preferuje ty, kde se hledane slovo nachazi bliz zacatku.
  NYX
  NYX --- ---
  Embedy (youtube apod.) se nyni zacnou prehlavat rovnou i na strankach, kde jinak text je odkazem na prispevek samotny (upominky, posledni prispevky). Tj. opraveno [NOP @ nyx :: pripominky uzivatelu]
  NYX
  NYX --- ---
  ...jo a přílohy se po uploadu do příspěvku snad již seřadí podle pořadí, v kterém je uživatel nahrál (respektive v jakém je zpracoval server, což nemusí zcela sedět pokud se nahrává víc souborů současně, ale to nevyřeším).

  NYX
  NYX --- ---
  Dřív šlo v bloku nastavit přístup specifickým uživatelům. Po přepisu Nyxu jsem tuhle funkci zrušil a komusi slíbil, že dodělám možnost sdílet jednotlivé záznamy formou odkazu, přes který se na záznam dostane kdokoliv. Tak jsem se k tomu konečně snad dostal.

  Rovnou jsem udělal i verzi, přes kterou se člověk dostane na snáz čitelné zobrazení, pokud by takhle chtěl člověk vystavit delší texty. Tahle stránka používá CSSko z https://github.com/edwardtufte/tufte-css. Jen ho časem trochu přiohnu pro potřeby Nyxu.

  Ukázka zde v designu Nyxu: https://nyx.cz/notepad/98723/share/Zdwzjw19EvgHsBMWWHnLuZtZ2L1m4xgV
  A zde v tom čtecím zobrazení: https://nyx.cz/notepad/98723/reader/Zdwzjw19EvgHsBMWWHnLuZtZ2L1m4xgV

  Odkazy fungují i bez přihlášení na Nyx.
  NYX
  NYX --- ---
  Predelal jsem trochu vyrabeni nahledu obrazku (projevi se v mobilnich aplikacich, na last apod.). Kdyby s tim byl nejaky problem, dejte prosim vedet.
  Take odkaz pro ohhlaseni z dostavani e-mailu uz funguje i kdyz je clovek zrovna prihlaseny (a jen presmeruje do nastaveni).
  NYX
  NYX --- ---
  Filtrování podle hodnocení příspěvků v diskuzi i v posledních už nepoužívá absolutní hodnoty, ale odvíjí se od běžného hodnocení v dané diskuzi. Ještě si asi budu hrát se stupni a jejich hodnotami, tak komentáře k tomu vítám.
  NYX
  NYX --- ---
  Spoluspravci uz mohou mazat v pravech ne-spoluspravce.
  A do potvrzovacich kodu pro aplikace uz se nedavaji zamenitelne znaky - [B3DA @ nyx :: pripominky uzivatelu]
  Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam