• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    ZUBANA
    ZUBANA --- ---
    CMLKA: na mandoline na jemne nudlicky nebo kolecka a namarinovat v pomerancove stave a zazvoru.....da se potom jiat samotna napr s ceratvym nebo kozim syrem a nebo spojit s fenyklem na jemno a salat je bozi!
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    BONEMINA: to nevim, jestli cukrova, jako je cervena, tak tahle je zluta proste....no spis bych asi nejaky salat nebo ji upect asi stejne jako cervenou mozna podle te dity, myslela jsem, ejstli nekdo nema neco specialniho....sladky ja moc nepecu, natoz kynuty :))
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    AIJA: nevim asi tri male bulvy....mozna dve, na jedno jidlo proste
    AIJA
    AIJA --- ---
    CMLKA:
    Kolik jí máš?
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    nekdo tip co se zlutou repou? a prosim nejak tepelne upravit, protoze vseobecne nejsem repovy fanda...
    PEPITO
    PEPITO --- ---
    Proč to kazit hovězím?

    AIJA
    AIJA --- ---
    DOOMBRINGER:
    To hovězí lehce přismahnout hned na počátku:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    SAL:
    A redukovat do vaničky?:-)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Nejakej zenovej recept na houbovku s hovezim?
    SAL
    SAL --- ---
    AIJA: To jo, jen vědět jak :) no budeme kulajdovat :D.
    AIJA
    AIJA --- ---
    SAL:
    Tak deset je poměrně nižší číslo než milion:-)
    S tím už se dá pracovat:-)
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    ok dik, ale ja se nedam, ja to jeste nejak zkusim, s tim se proste nesmirim, ze by to nemelo bejt dobry, ikdyz se to udela poradne..
    SAL
    SAL --- ---
    AIJA: No takovejch asi deset by se našlo. Kupované, ne domácí, ještě v pořádku. Většinou tak decka-dvoudecka odhadem. Záleží na tom? :)
    BEBEBE
    BEBEBE --- ---
    HOFFMI: Když jsme byli na večeři v Las Adelitas, dávala jsem si výběr tortil s různýma omáčkama a mezi nima i jedna mole...a byla fakt nedobrá :) Když mi to servírka odnášela a všimla si, že jsem ji nesnědla, pokývala hlavou a říkala, že to většině lidí moc nechutná, že je dost specifická. Takže jsi jí asi uvařil správně :)) A vypadala jako víš co :)) Já jsem z toho cítila takovou pilinovou zatuchlinu, jestli ti to pomůže :))
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    HOFFMI: tak to asi Jamie dela nejaky s cokoladou :-) hele nevim, taky mi to moc nejede a par uz jsem jich ochutnal, celkove co jsem tak videl reakce, velmi casto dost rozpacity
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MUTHA: Děkuju! V tom mém receptu byly jěšte plechovkový rajčata, že se z nich má vydusit voda a v podstatě všechno obalí. Asi v tom byla ta chyba. Nevím.
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    NUSIK: jasny tomu rozumim, ze jich bude hodne...ja se jen tak ptam, protoze jsem myslel, ze to bude pecka, nejsem v Evrope jak pises a nechal jsem si poslat i ty uzeny papricky kvuli tomu, proste sem jen nasledoval Jamieho recept, kterej vetsinou funguje, ale tohle bylo fakt divny...zajimalo by me jenom ,jak to ma doopravdy chutnat, protoze ingredience jsem mel bych rekl autenticky..kazdopadne dik. jo a jeste sem dostal vyhlas, ze to vypada jak vis co :)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MUTHA: přesně tak, dělám stejně. Akorát tam nedávám lilek, protože mi moc nechutná. Mimochodem, ratatouille je moc dobrá náplň do quiche.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Nějaký tip na ratatouille? Zkoušela jsem to předevčírem a vyšlo mi to nějaké plané :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam