• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    DIVER
    DIVER --- ---
    WOJTYLA: to jsem taky delal. zadnej problem. ale me na tom procesu fascinuje spis to, ze to v pohode vyschne uplne samo.

    jinak si to uz moc nepamatuju: mozna jsem pouzival rychlosul (nebo kourovou - ted nevim) a snad nejakou sojovku na ochuceni - byl to muj prvni pokus :) vysledek byl trochu presolenej, ale jinak tomu nic nebylo.

    kdysi jsem uvazoval, ze bych to i vyrabel a prodaval...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DIVER: já budu určitě sušit v sušičce... to neni problem
    DIVER
    DIVER --- ---
    WOJTYLA: ja kdysi davno zkousel susit ve ctvrtym patre v panelaku hovezi, veprovy a kureci (vim, to posledni by se nemelo). jenom jsem napnul provazky od stoupacek k lustru a knihovne a povesil to na to. za dva tri tydny hotovo...

    vychazel jsem puvodne z receptu nejakym Loskutakovi na Nove, kde delal ceskej Bulhar v garazi pršut. jenom ho pověsil na tři týdny k větracímu okénku a nechal prirozene proudit vzduch.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    nebo eště jinak, jaký maso na Jerky prosim? (byl by i recept?...)

    ano je mi jasný že kdybych hledal tak bych asi i našel, nicméně třeba se od tý doby neco zmenilo???

    co takovej peknej předvánošční flejm na tema Beef Jerky?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    přátelé který hovězí maso je Top Round prosim? pření? zadní? pozor kozle neupadní? díky
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    trojuhelnicky jsou desny. jedine ctverce. Sedi vedle me kamaradka a taky rika, ze jsou trojuhelnicky nahovno. Takze tak. Abyste vedeli.

    Ja mam rad, ze ctverec vyndam ven a riznu ostrym nozem a vsechno krasne vidis na rezu a tak.

    A teda, taky dost toastuju treba housky nebo tak. Takze jedine ctverec.
    TESSS
    TESSS --- ---
    DIVER: kup si 3 v jednom a men platy. I se to nejlip myje.

    REONA
    REONA --- ---
    DIVER: Nakup k Vánocům lístky do divadel :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LUMAX: no zejmena je potreba na nyx psat, kdyz by clovek mel delat jiny veci :)
    LUMAX
    LUMAX --- ---
    A pak že je nyx ztráta času:DDDD
    AIJA
    AIJA --- ---
    GALE:
    Šunku přeříznu na koso než ji dám na čtvercový toust.
    Já mám teda s vyměnitelnými platy, ale stejně používám nejvíc dělená na trojuhelníky...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    kecup teda uplne neresim, ale me na tech trojuh. bavi ta opecena stredova cast.... to po okrajich clovek nedosahne bez ztraty kyticky (tedy bez spaleni)
    GALE
    GALE --- ---
    DIVER: Mám dlouholeté zkušenosti z oběma typy a oba typy mají výhody i nevýhody:

    Trojúhelníkový
    výhody: menší toust se líp jí a namáčí do kečupu
    nevýhody: Používám kvalitní šunku a tu není toustovač schopen přeštípnout jako nějaký ten masový koláč typu junior. Proto je nutné trojúhelníčky přeřezávat nožem, jinak šunku vytáhneš ven.

    čtvercový:
    výhody: Tousty můžeš naplnit třeba tvarůžky a nikdy nevytečou. :) Platí i pro jakoukouliv jinou náplň, která by se při rozkrojení znehodnotila. Vejde vždy víc nálně než do trojúhelníků.
    nevýhody: hůř se nemáčí do kečupu
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    DIVER: Já ráda toustuju i netoustovej chleba a tam mi ty trojúhelníky celkem vadí, takže upřednostňuju čtverce.
    DIVER
    DIVER --- ---
    CMLKA: potrebuju utratit nejaky benefit body pred koncem roku na lekarna.cz. toustovace tam maji, ale asi nijak moc vychytany (- tolik k tem vymennym platum).
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    DIVER: kup si ty vymenny platy a muzes delat i wafle :)
    ale ty oj, pouzivas toastovac jo? :))
    AIJA
    AIJA --- ---
    DIVER:
    Trojúhelníkový. Dáváš stejně čtverec a samo se ti to rozdělí, líp se to jí. Jen musíš pohlídat náplň a nedávat ji do středu toustů...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Trojuhelnikovej :-) da se to lip jist a nemusim se po kousnuti olizovat v koutcich ust :-)
    DIVER
    DIVER --- ---
    tak je to tak jedna k jedny a k jeste jedný :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam