• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    AIJA
    AIJA --- ---
    A nesmí být rašelina nebo kyselá půda.
    AIJA
    AIJA --- ---
    TESSS:
    Ony tyhle bylinky potřebují větší květináč, když mají málo místa nebo ten substrát, se kterým to koupíš, tak se jim nedaří. Zkus přesadit. A často stříhat.
    PETATA
    PETATA --- ---
    ZOOEY: tihle maji pouze odberna mista (ale treba je nejake z nich zrovna pro tebe vhodne)
    pestuji to primo oni na Orechu
    ja jezdim na nakup primo k nim, maji prodej ze dvora kazde pondeli, ale jedno z odbernych mist je primo u nas pred barakem a sjizdi se sem lidi ze sirokeho okoli

    tak treba to zaujme i nekoho jineho, rada je doporucim

    čerstvé bedýnky | české produkty | čerstvé bylinky | a nejen to
    http://www.cerstvebedynky.cz
    TESSS
    TESSS --- ---
    AIJA: kvetinac mam na balkone, kde na nej neprsi a prelitej neni
    AIJA
    AIJA --- ---
    TESSS:
    Ten květináč máš kde? A nepřelíváš ho?
    TESSS
    TESSS --- ---
    budu trochu OT, ale vim, ze se to tu v minulosti resilo. Potrebuji poradit s pestovanim libecku v kvetinaci -zloutnou mu listy. Kdybyste nekdo vedel, kde je problem budu rada za radu. Dik
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    znate?

    What The Fuck Should I Make For Dinner?
    http://www.whatthefuckshouldimakefordinner.com/index.php
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    LORAIN: dekuju!
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    ZOOEY: my bereme od těchto: svetbedynek.cz a zatím jsem byla vždycky spokojená. Obsah bedýnek zveřejňují, ale mám ráda překvapení. Plus teda taky často dostanu něco, co sama nekupuju a obohatí nám to jídelníček.
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    87HIGHFLYER: moc dekuju za tip! mozna jsem k nim byla teda nespravedliva)) (kdyz jsem hledala poprve, prislo mi pri jejich cenach trochu neadekvatni, ze nesdileji ani orientacni obsah bedynek krome cca vahy s tim, ze to je "tajemstvi")) idealne jsem chtela najit nejaky sdruzeni realne/vic navazany na tu fyzickou produkci, ale to se ukazalo vubec tezsi, nez jsem cekala...

    kdyby jeste nekdo neco, budu rada
    AIJA
    AIJA --- ---
    ADELHAIDA:
    Každopádně přidej víc citronu i trochu kůry. Jinak to má takovej divnej šmak...
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    ZOOEY: fresh bedynky jsou prej super (informace stará cca 4 roky)
    ZOOEY
    ZOOEY --- ---
    prosim nemel byste nekdo aktualni doporuceni na pricetne bedynky-bedynkare, kteri funguji s rozvozem v ramci prahy? idealne aby to nebyli hlavne prekupnici, treba nejake male druzstvo a dodavatele...

    budu rada za jakykoli tip a omlouvam se za male OT (jine vice relevantni diskuse jsou zrejme spise v hibernaci))
    MONROE
    MONROE --- ---
    Tak ex nafotil ty zebra. :) starobrno bylo jen na podliti, nikoliv na piti.



    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MONROE: Fotodokumentace :)?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Zkoušel jste někdy někdo dělat pampeliškové želé? A pokud jo, dalo se to požít, nebo jenom vylít do záchoda?
    ANNNA
    ANNNA --- ---
    DIVER: S olejem mi to nikdy nezhnědlo... ale s oliváčem zezelenalo!
    DIVER
    DIVER --- ---
    já bych k tomu ještě dodal, že pomletej česnek (pasta) se solí imho spíš tmavě hnědne než modrá, tak abys nebyl překvapenej :)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Dekuju, dekuju, zda se, ze jsem dokonale vyzbrojen! :-)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ZUZKAOU: no vida, tak sem zas o neco chytrejsi. kazdopadne ja cesnek sezeru jeste nez chytne barvu, takze sem modrani jeste nepotkal. a do oleje ho davam, protoze ten olej s nim nacichne a me chutna par kapek pak na salat..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam