• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    Nedalo mi to a založil jsem klub stejného jména jako na....Přispějte zejména recepty racionální surovinami i přípravu, neobvyklé, zejména originální. Abyste tu mohli hledat, když nebudete mít sami dostatečnou vlastní inspiraci

    ADMINISTRÁTOŘI:
    Hrabalka, Kasumi, Wojtyla
    (všechna práva)
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ENKATT: já to trhám pravidelně u ďáblický hvězdárny, ale jistota není žádná :)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    PALEONTOLOG: tak určitě nedoporučuji sbírat hned napravo od hlavní brány :-D lepší je vzadu směr libocké rybníčky
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ENKATT: potřeba si vybrat ty nepochcaný stébla
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    Na Hvězdě v Praze (a tím počítám, že i na Petříně) jsou právě teď lány česneku podivného. Na rozdíl, od česneku medvědího je to invazivní rostlina, takže plenění je naprosto v pořádku. O tom, jak zdravé to je netřeba mluvit, ale rozmixované s máslem a trochou soli vzniká luxusní česnekové máslo, v kombinaci s tvarohem nebo jako špenát je to taky výborné.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    RUTHLESS: Kringel
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Prosím! Před par lety to tu byl šílený hit. Pekl se tu ve velkým takový skořicový věnec. Jal se to prosím jmenuje a mate někdo recept?
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Nebo jsi to zprznila tím hovězím. Dává se salám...a asi ten nejhorší:-)
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    To bude ono:-D
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    AIJA: éčka :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    A nálepce složení je co?
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    AIJA: tak nějak to dopadlo, ale ta kupovaná je lepší :D
    AIJA
    AIJA --- ---
    JAJITA:
    Prostě to namel, přidej cibuli, okurky, protlak, tatarku a hořčici.
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    nemáte prosím někdo dobrý recept na bulharskou pomazánku?

    zbylo mi dost vařeného hovězího a mám chuť trochu prasit :-)
    KATIA
    KATIA --- ---
    TOOMIX: Mně chutná do rajské polévky
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    ISCH:
    AIJA: mezi těmi plátky se ale tvoří krusta ledu..mrazim spíš vcelku na tepelné zpracování..a teda mrazim slaninu
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DEVIL: Smazenej květák - dobrej květák :-) ale pečení a máslo je dobrej point! Beru na vědomi.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Dostal jsem 1kg balení měkké mozzarelly v nálevu. Máte nějaký nápad, co s tím kromě caprese, ostatních salátů a plněných kuřecích prsou? Díky
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    kolega ind se ale s kvetakem moc nesral. vzdycky ho rozkrajel na kvety nasypal na nej tunu chilli, vobalil ho v solamylu a nasypal do fritaku. kdyz uz byl tmave hnedej, tak pak poblemcal takovou sweet n spicy smesi a finalne zasypal chilli. ja sem to kvuli mnozstvi chilli jist nemoh, ale asi to bylo dobry, protoze to dycky kotlil
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ja sem pek kvetak doma vcelku, jen tak sul pepr cajun spice, ale protoze ziduju na elektrice, tak ho nejdriv dam na parak na 5 minut pod poklici. pak poradne poseru olejem a ochutim a nejdriv pecu 10 minut vrsek jen nalehko prelozenej alobalem, pak 10 minut plnej ceres broil podle barvy. namacim do cesnekovyho masla se srirachou
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Jamieho jsem mel bez jogurtu prave. A nasel jsem jeden, kdy se predpece a následně se opatla a dopece. Ja chuť květáku miluju prave. Takže se těším. A když to nebude dobrý, tak z toho udelam polivku z pečeného květáku
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    RUTHLESS: ja ho delal s tim tandoori korenim v jogurtu, chce to pect napred na malo a az ke konci pridat aby to chytlo barvu, jinak to ma tendenci se pripalovat. asi bych ho priste napred lehce povaril a pak teprv opatlal tou smesi a pekl. na rovinu zadnej chutovej zazrak to teda neni, ale skvele to vypada na stole nezvse to rozkroji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam