• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ALEXIS: To drziva kolegyne a neda na to dopustit
    Ja kdyz vidim to slozeni jidelnicku, tak me omyva
    Po trech dnech bych nenavidela minimalne mrkev a repu
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    DEVIL: a jaká dáváš lak? muž zavřenou neji, ale já ji ráda, takže klidně si nějakou zavarim. :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GEISHA: Já tam zapomněla přidat smajlíka. Byl to ranní humor. Nerozporuju žádný z tvých statementů. :)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GEISHA: Mačingová, doporučuju nastudovat pokud chceš ranní wtf, je to "dieta" do hrobu (odvodnění a nedostaek proteinů)
    ENDEE
    ENDEE --- ---
    GENEVIEVE: Zapect repu s fetou, trochou chilli a olivovym olejem. Skvely jidlo!
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    ALEXIS: tak ten dort vypada dobre, to zkusim! dekuju za recept
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GENEVIEVE: Rozkrájet na měsíčky, naolejovat, posolit a upéct. Moje oblíbená příloha (spolu s batátem)
    Pečené sladké brambory s řepou - Recepty.cz - On-line kuchařka
    https://www.recepty.cz/recept/pecene-sladke-brambory-s-repou-151882

    Nebo čokoládový dort.
    Božský čokoládový dort z červené řepy | Čarujeme
    https://carujeme.cz/bozsky-cokoladovy-dort-z-cervene-repy/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    GENEVIEVE: já miluju řepovou pomazánku: nastrouháš uvařenou řepu, přidáš vaničku tučného tvarohu, osolit, opepřit a šťávu z půlky citronu. Dá se do toho prodat i na jemno nastrouhá cibule
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    GENEVIEVE: ted je presne spravnej cas na repu. zrovna se sklizi a je nejlevnejsi. v alobalu upect, oloupat, nakrajet, nasypat do sklenic, zalejt lakem a zavarit..
    nic jinyho nez salat a borsc nedelam..
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    nějak mám hodně řepy. S mužem jsme každý koupili pytlík ve stejný den a teď co s tím.
    Máme rádi salát, to je jasný. Já nemám ráda boršč ani chlodnik. Jsou nějaká jiná jídla? Preferuju aby to nebyly studený polívky, polévky mají být podle mého teplé. :-)
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    ZUZKAOU: Díky moc to jsou skvělý tipy
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    87HIGHFLYER: chybi tam volba "mam ho rad, ale desim se ze este chvili a potkam ho i v merunkovym knedliku"
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---

    Koriandr

    74 hlasy od 74 respondentů

      POHODAVOLE
      POHODAVOLE --- ---
      KATIA: vsechno je lepsi s koriandrem :D
      AIJA
      AIJA --- ---
      GENEVIEVE:
      Musíš ho přesadit.
      GENEVIEVE
      GENEVIEVE --- ---
      KATIA: já taky! a vždycky když si ho koupím v květináči, tak do měsíce chcíp :(
      KATIA
      KATIA --- ---
      miluju koriandr, přebytky sem :-))
      KEMENTARI
      KEMENTARI --- ---
      KASUMI: Mam to stejne. V jidlech, kam se hodi (vietnam apod.) ho uz muzu normalne jist. Driv mi chutnal jako mejdlo.
      DEVIL
      DEVIL --- ---
      hh bolsevnik v kuchyni je naprosto presny. pisu si! me treba nevadi kdyz ho v curry ind rozvari a tu chut trochu rozmelni...
      KASUMI
      KASUMI --- ---
      NUSIK: to je nejspis muj pripad, ja ho nenavidela, fuj mydli, ale ted jsem na nej zvykla
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam