• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    LADY_MYSKA: Plny elektroniky? Kde ji ma?
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DEVIL: ja jsem resila jestli KA a nebo Kenwood a tedy mi prijde, ze KA mi vychazi lepe, pac Kenwood mi prijde plny elektroniky a ta se drive ci pozdeji znici, nehlede na cenu, coz se pohybuje taky pomerne vysoko. ( myslim ted ty, co jsem jmenovala).
    Doma jsem mela Bosch Mum a spoustu lidi na nej preje chvalu, ale ze bych ja byla az tolik spokojena se rici neda.
    Robot Mum jsem mela snad 5 let, nez se rozbil no a od te doby se rozhoduji mezi roboty, ktery domu koupit a kdyz svoje dilema vyresim, prijde tahle informace a zase vaham
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    LADY_MYSKA: no venek je kovovej, ale nektery ozubeny kola a sneci, co to tam zprevodovavaj krouceni toho motoru, sou bohuzel plastovy...
    jenom ta profesional serie je ma z kovu.. nebo bys musela koupit nejak vintage kousek, kterej ma jeste vsechno vevnitr kovovy.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ONDRAT: Kupuju v albertu Aliwen, kdyz je ve sleve, stoji do stovky
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Ahoj, mám dotaz - jaký používáte víno na vaření a kde ho kupujete? Rád bych našel nějakou základní slušnou kvalitu (něco jako olivovej olej z Alberta).
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    RUTHLESS: Kenwood umí taky vypadat hezky a je za zlomek ceny KA. Just saying. :)
    Kenwood Kuchyňský robot KMX 750 | Lidl.cz
    https://www.lidl.cz/p/kenwood-kuchynsky-robot-kmx-750/p100335969001
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    DEVIL: prosim te, jake plastove prechody myslis?
    Ja mela za to, ze to je kus zeleza
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    MOODYCAT: to asi nejsou zpravy, co bych chtela cist, kdyz vybiram barvu KA
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    RUTHLESS: Na LV kabelku bys musel pritlacit tak trojnasobek.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    RUTHLESS: tak ja jen rikam vid, videl sem rozmrdlejch kitchenaidu v ruznejch thrift storech, na aukcich apod.... navic kdyz je to fakt x set dolarova zalezitost, tak kdyz se to odporouci, tak to fakt zamrzi.
    samozrejme to vypada dobre, to jako nikomu nevyvracim. testo na kolac ty plastovy prevody asi moc nerozhazej no, to je ta spravna cilovka asi
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    DEVIL: na druhou stranu ja naprosto rozumim tomu, ze nekdo chce, aby to v kuchyni vypadalo dobre, protoze tam treba travi vic casu nez v obyvaku, peceni neni jeho hlavni domena (nedela 800 g pecen s nzizkou hydrataci) a jen potrebuje jednou za tyden v zamichat testo na kolac k nedelni kavicce... Tak pak je to dobry. Ono to vypada proste fakt dobre. A vlastne je to pro manzelku dobrej vanocni darek (radsi bych ji dal KA nez z stejnou cenu kabelku od LV :-))
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    dle myho je kitchenaid neco jako 'louis vutton' kabelka nebo podobna mrdka, akorat v kuchyni.
    pro takovy ty klasicky americky vystresovany domaci kuchty, co se presypou ad a pak si jako spaseni rozslehavaj naky bilky na preslazeny pusinky... nebo xy variaci cresam cheese spreadu se spenatem... okej jako.
    nedejboze ale aby prisel nakej slav a nasypal do toho poradnou naloz rozkvasu, zitnou mouku, vodu a jal se stvorit poradnej 800g pecen s nizkou hydrataci.... to se z tech smejdu s plastovejma prevodama za chvili ozve skripeni a brzke rip. krom teda professional serie za 400 dolaru...lel
    za me je kicnejd zumpa
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    RUTHLESS: Ja jsem na KA neslysela teda chvalu asi od nikoho.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KURE: To mne taky prekvapilo
    SMOOKE
    SMOOKE --- ---
    KURE: kenwood jsem pred 10 lety pouzival na michani betonu :) (byl mi doporucovan pro laboratorni pripravu jelikoz mel kovove prevody a vykon byl cajk)
    KURE
    KURE --- ---
    U kitchen aid mě vždycky zarazilo to, že má 300 - 500W podle mě to je zoufale málo.

    kenwood má 1000 - 1700w
    eta 800 - 1500w
    bosh mum 700 - 1000w

    s kitchen aidem nemam zadnou zkusenost, takže to je takovy placani od stolu a možná že to maj nějak líp zpřevodovaný...
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    SMOKY: Ja prisaham na Kenwood, vyssi rady jsou snad neznicitelny, vypada dobre, prislusenstvi je bohaty. U nas jede prakticky denne uz tri roky.

    Od KA me kdysi dost odradila tato recenze: http://www.pradobroty.cz/2017/10/recenze-kuchynsky-robot-kitchen-aid.html

    Doporucuju prohledat tento klub, resilo se to tam vicekrat: [Domácnost, aneb jak si zpříjemnit druhou šichtu]
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SMOKY: Mám etu a super. Ale jestli mas prachy na kitchenaid, ber ho
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Premejslim nad nakym robotem domu, ma cenu neco jinyho nez Kitchen Aid ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam