• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    JAJITA: tyhle vypadaj moc dobře

    [ACIDQA @ Rádi jíme...]
    JAJITA
    JAJITA --- ---
    Mohla bych požádat o ultimátní recept na jahodové knedlíky? Ráda bych byla za úžasnou :D
    Díky
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    VOMAJDA: Samosběry, casto u jahodaren, protoze hrasek a jahody dozravaji spolu. Letos byl urcite ve Vrananech i Brozanech na sever od Prahy, ale kombinuje se to stále častěji i jinde.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VOMAJDA: Pokaždé jinde. Navíc aktuálně už bude téměř sklizeno :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    VOMAJDA: netusim:D
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    LYNCH: nejsem z Prahy, takže se tam moc nevyznám. Až tam pojedu a dostanu chuť na hrášek, kde je prosím tě v Praze nejlepší pole, kde by šel ukrást?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    87HIGHFLYER: polní pych :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    87HIGHFLYER: krást mě učila babička na vesnici, tady to jinak neděláme no
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    LYNCH: tak formalne je to kradez, plus polni plodiny jsou dle ruznyho urceni ruzne chemicky osetreny coz muze byt problem. Navic trochu neprakticka rada :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH: co je na tom špatnýho que?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    DAWIDOS: dvůr Kobylisy, hned proti metru, dnes jsem koupila a je dobrý
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    DAWIDOS: Minulý týden jsem kupovala moc dobré lusky v hale č. 22 v Holešovické tržnici. Na Náplavce určitě taky budou. Případně zítra na Farmařských trzích na Kulaťáku v Dejvicích.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DAWIDOS: na poli
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Prosim, da se jeste v Praze sehnat fakt dobrej, sladkej a stavnatej hrasek? Objednal jsem na Rohliku a je to bida. Mozna zitrejsi Naplavka?
    PETATA
    PETATA --- ---
    ADELHAIDA: kulajda
    Nebo jen prohodit na masle se soli, česnekem a na závěr petrželka
    Nebo houbový quiche
    ZCR
    ZCR --- ---
    ADELHAIDA: klidně jen tak na olivovém oleji do zlatova (ne moc), bez trojobalu...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ADELHAIDA: Klobouk nakrájet na tenko, na másle opéct do křupava a řádně osolit, nejleší houbové čipsy. :-)
    FAT
    FAT --- ---
    ADELHAIDA: Ty větší bych rozhodně nakrájel a usušil. A s těmi zbývajícími bych naložil viz předřečníci...
    :-)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    ADELHAIDA: jestli jsou i malý, naložila bych je do octa a koření, a snědla příští víkend ke grilovanýmu masu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ADELHAIDA: řízky. polévky všeho druhu - přidat do vývaru, krém, bramboračka, kulajda/kudlánky. Capraccio, orestovat na olivovém oleji s cibulkou, podlít vínem a pak přidat petrželku pepř a sůl a na crostini. Těstoviny s hřábky. Houbovou omáčku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam