• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PEPITOCo mám pořád vařit když už musím, (nebo chci) ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    KURE: Já jsem o nej jednou poprosil asi v 17 letech v the pub na staromestsky (takovej ten podnik, kde si každej čepuje sám pivo) a ten číšník byl mega zmatenej. Ale dostal jsem svý tři deci a navíc zadarmo.
    Nutno dodat, ze jsem byl asi solidne zkourenej…
    ILTU
    ILTU --- ---
    TRISSIE: To by byl ale jejich problém, ne tvůj 😉
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TRISSIE: Tak doufám, ze se tam zpětně neobjeví nějaký úlomky meteoritu. Protože k Ozone a Lunetic by treti kapela do party už nemusela být zvládnutelná.
    #curacizmontessorilesniskolky
    ILTU
    ILTU --- ---
    BRUKEV: Sladkej čaj s mlíkem. A to normálně nesladím.
    Jo, chutě dětství 🤗
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: No, tam to většinou nemají ani na menu.
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: no je fakt že mléko se v restauraci moc nevidí. Ale na nějakým rakouským kopci jsem si dával teplej štrůdl a studený podmaslí. Moc dobrý.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    RUTHLESS: ja rodinný večeře moc nezažil takže se mi to blbe hodnotí)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: myslím, že v pizzerii by na mě koukali dost blbě, kdybych si objednala sklenici vychlazeného mléka :-)
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: proč zvrhlost? Nebo lépe řečeno, co je to správné pití k pizze?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: dlužno ovšem podotknout, že za oceánem se kombo pizza+studený mlíko servíruje poměrně běžně. Školní jídelna kupříkladu prodávala pizzu (hranatou salámovou) za dolar a mlíko zdarma (i tam mají/měli mléko do škol), takže to byl oblíbený oběd těch, kdo neměli z domova sendvič.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    mě v USA moje host family naučila na studený mlíko do skleničky k pizze. bohužel jsem o tom jednou řekla dětem a teď se tato zvrhlost přenáší na další generace! :-)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    LYNCH: No jasne. My jsme ho doma pili doma úplně porad. A pijem.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    U nás se k bramborákům pila studená černá káva, dostávali jsme to dokonce i jako děti :D Jiná doba no.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    RUTHLESS: měl jsem přítelkyni u který v rodině bylo zvykem si dávat čaj ke studený večeři
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BRUKEV: Mléko :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    BRUKEV: Wut. Jasne ze pivo. Nebo čaj :-)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    LYNCH: tak urcite. A propos tu uz dlouho nebyla debata, zda k bramborakum primarne pivo, nebo kefir/mleko/kysku.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Bramborak 😍

    Hf bude zitra
    Ceka me fajn vikend 😀
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    BRUKEV: trocha tuku do těla občas neni nic špatnýho že
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Ja teda indukci nemam, smazim na plynu nebo drevu. A jak na tezke zelezne panvi, tak na lehke "teflonce" si s chuti kvalitne usmazim luxusni bramborak, ktery voni sadlem a jo, je i docela primerene mastny. I kdyz ho dam vykapat na ubrousek. Protoze podle me teda zrovna bramborak je pokrm, u kteryho se mastne prsty předpokládají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam