• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Co to povídáš? Supi že potřebujou mít soukromí? Aby si dali nohy na stůl a četli časopis "Naše mršina"?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Jestli se dostaneme do hangáru, třeba se nám podaří šlohnout Kosmika a odfrčet.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Když mi vymažeš všechny romány od Agathy Christie, tak si je večer můžu přečíst znovu.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Hele, podívej se na to trochu rozumně. Tohle je přece patová situace. Tobě jsou zbraně k ničemu a nám taky. Takže je fajn, že jsme se poznali a necháme toho blbnutí, jo? A mimochodem, na vyšinutýho, bezohlednýho zabijáka seš docela kočka. Co děláš dneska večer?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Listere, kdybys žil v celibátu jako já, neměl bys tyhle problémy.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Umim hrát na kytaru! Jsem virtuóz. Hrábnu do strun a to dřevo zazpívá jako mariňák v bordelu po třech letech na moři.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Mně je jenom záhadou, proč by muž, nepochybně tak dobrého původu, nosil kabát, kterej páchne, jako by se do obou kapes vyčůral postarší tchoř
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: To, že mám hlavu jako plastiku uplácanou z bramborové kaše, ještě neznamená, že nejsem vyspělý.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Krytone, co tady mohlo být? Nějaká možnost? To jsi chtěl říct? Promluv, Krytone!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Na to si dobře vzpomínám. Když Queeg řekl, že mám IQ šest, tak jsi vyrazil na moji obranu se slovy: „ No jasně, tak teď už to chápu.“
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Dělá to jen proto, aby ti naboural morálku!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: A od té doby vedeme tuhle marnou, bláznivou válku.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Nepotřebuju dobrej žertík. Já se umim pobavit sám.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Ještě něco a myslím, že bych vám to teď měl už říct.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HNILOB: Uááááh! Myslím, že budu muset jít dělat něco tajného.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PIKKMA: Neomlouvejte se, právě ty rozkošné drobné chybičky nás muže přitahují.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Povrchní, ale s krásnou figurou!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Řek` bych, že je to tim, že seš naprostej magor.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Vidíš to jen z jedný stránky, Rimmere. Ty taky nejseš ctnost sama a není lehký s tebou žít!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam