• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SOLEI: Zvláštní, totéž mi napsala moje nejlepší kamarádka :D
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    NIGHTFURY: nenavidim te
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TH Horky - dvě hedvábná tílka (pudrové a královská modř) za 180 Kč ve šťastné půlhodince :)
    AIJA
    AIJA --- ---
    ORISKOVANUTELA:
    Na Hybešce je sekáč na váhu, tak se do těch 10 Kč vejdeš. Na Křence je Genesis...vše za 29,-
    CHANA
    CHANA --- ---
    CERNAAMODRA: jiný tip v téhle oblasti je sekáček v ulici Ve Lhotce (naproti veterinární klinice za kostelem) sortiment je dětský, dámský, malinko pánského. Obchody moc nešly, tak to teď paní chce rozprodat po 30 za dětské a 40 za dospělé. Za cestu z Kačerova to stojí, má pěkné kousky. od 10 do 18, po - pá
    ORISKOVANUTELA
    ORISKOVANUTELA --- ---
    čawec, kde v Brně je sekáč stylu vše za 10kč? Potřebuju sehnat tmavý trička na sítotisk
    MALKUS
    MALKUS --- ---
    CERNAAMODRA: Ke škole 1397/3
    Tedy nevím jestli je to konkrétně on, ale je tam takto pojmenovaný sekáč a je tam dětské oblečení.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Netušíte někdo, kam se přestěhoval Dětský sekáč z Kačerova? (byl na Michelské kousek od křižovatky s Vyskočilovou, jmenovalo se to Veverka) Nikdy neměli web ani fb, teď je tam květinářství a jeho majitelka jen ví, že se sekáč přestěhoval, ale neví kam :-(
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Ve zlatnikach se ulety najít daji... Hlavně devadesatkovy retro
    LALINA
    LALINA --- ---
    hlavně o skillu se do takových prdelí dostat:))
    ne, je to o sortimentu...v "mých" hrabácích jsem bejvala úspěšná, ale kde nic není, ani smrt Lalína nebere....
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: loveni v sekacich ale prece nikdy neni o sortimentu, ale tvych skillech objevit perlu! :-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: a kdo tady říká, že za to můžeš, šéfová? ;)))))

    ale zase nemůžu chodit do práce jako do bdsm salonu :)))) potřebuju něco pro starou čarodějnici a pankačku v jednom.
    Ok, v Hloubětíne jsem nebyla, Ruzyn je v asii...
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: za to ja ale nemuzu:-P

    Ptalac ses na hrabarny, tady je mas vyjmenovany, Hloubetin a Ruzyne sou fakt obrovitansky.... a ze ty nejsi schopna si tam vyhrabat poklad, to je Tva chyba:-P
    (ja si z Hloubetina pritahla par lackovych a latexovych veci, tak nevim, asi to je hrozne fadni:-))) )
    LALINA
    LALINA --- ---
    ještě teda zkusím se dostat do těch Zlatníků, ale bojím se, že to bude něco podobnýho.
    Prostě věci, který seriosní dívky a ženušky nosejí do práce a můžou se tvářit, že je to nový, protože to kopáruje to, co mají ve fešnaréně. Nebo zase úplně out nemoderní sockoidní hadry, který ocenej leda bezdomovci
    LALINA
    LALINA --- ---
    pardon, šity ne, ale obelčení, který je pro mě ošklivý, fádní, nudný, moc ženský a malý.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MOUNTBATTEN: tam jsem skoro všude byla, ale je to bída. mají tam ty drátěný klece, to jo, ale v tom mají stejný šity jako na ramínkách.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LALINA: na nastence mas psano u sekacu, kdyz je to hrabarna!
    Jestli jeste nekrach, tak ten v trznici Na Knizeci
    A pak vsecky ty velky - Ruzyne, hrabarna v Hloubetine...
    I Muj sekac, tam je to pul na pul: stojanky i stoly (Smichovske nadrazi, Holtrznice)
    LALINA
    LALINA --- ---
    vítě někdo o nějakým hrabáku, kde to nevisí na ramínkách, ale válí se to v haldách a daj se tam najít všelijaký bizarní a neobvyklý věci? Kdysi jich pár po Praze bylo, ale pak zmizely a nahradily je ty nudný ramínkový sekáče kde se nic nenajde.
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    MOUNTBATTEN: díkymoc
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    COLOMAN: myslis jako lacine latky?
    Mraz a FlexTex, tam maj novy latky nektery za 9,-/metr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam