• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    HESPELER
    HESPELER --- ---
    TLUSTEI:
    Multiple Triangle shaped UFOs orbiting Full Moon New Enhanced zoomed in version UFO ONVI 飞碟 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GYZ60EhrR9Y#!


    1080p!!!!!! :]]]]]
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    UFOs On The Moon: Scientists, Astronauts And YouTube Users Report Strange Sightings (VIDEO)

    But, lunar anomalies are not new phenomena. They've been reported by astronomers going back to the 1700s. Strange things seen by the scientists of centuries past included mysterious bright lights or glowing spots on the moon. In 1869, Great Britain's Royal Astronomical Society conducted a study of unusual moving lights. After numerous observations of this activity, the lights just turned off.

    On July 29, 1953, New York Herald Tribune science editor John J. O'Neill noticed, through his telescope, a huge bridge-like object spanning 12 miles in the lunar area known as Mare Crisium. Other observers, including Hugh Percy Wilkins of the British Astronomical Association, confirmed O'Neill's sighting on the lunar surface. The object that became known as O'Neill's Bridge, was eventually thought to be nothing more than a combination of lights and shadows.

    The history of the Apollo flights to the moon in the late 1960s into the 1970s included countless tabloid stories of supposed UFO encounters experienced by the astronauts.

    Apollo 11 astronaut Buzz Aldrin describes a UFO that accompanied them en route to the moon in 1969

    obrazky a videa zde:

    UFOs On The Moon: Scientists, Astronauts And YouTube Users Report Strange Sightings (VIDEO)
    http://www.huffingtonpost.com/2013/01/16/ufos-on-the-moon_n_2482840.html
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    World Economic Forum identifies extraterrestrial life as an 'emerging concern'
    http://www.openminds.tv/world-economic-forum-identifies-extraterrestrial-life-as-an-emerging-concern-903/
    DON_PEDROPOULOS
    DON_PEDROPOULOS --- ---
    Pictures - UFO photos deleted from NASA Johnson Space Center Website - Honolulu exopolitics | Examiner.com
    http://www.examiner.com/slideshow/ufo-photos-deleted-from-nasa-johnson-space-center-website#slide=57758086
    HONZAS
    HONZAS --- ---
    PSYION: no, došel jsem k přesvědčení, že celý OrgoNet by si měl dát mokrý hadr na hlavu
    PSYION
    PSYION --- ---
    OrgoNet: Rusko vyzývá USA: Řekněte světu o mimozemšťanech, nebo to uděláme my sami
    http://orgo-net.blogspot.sk/2013/01/rusko-vyzyva-usa-reknete-svetu-o.html
    HYENA
    HYENA --- ---
    Jakých nejasností? Prostě jednou za 100 mil. let sem spadne meteorit o velikosti pohoří... Statisticky to sedí nevidím žádný důvod tomu nevěřit.

    Stejně jako trilobiti vymřeli na gama záblesk. I my se ho možná dočkáme :)

    Až v tom tvym dokumentu vytáhnou důkaz (ekvivalent kráteru po meteoritu), tak se snížím k tomu, že o tom budu spekulovat. Jinak mě to nezajímá.
    JIKE
    JIKE --- ---
    JAMILLOS: nebo Tunguský "meteorit" .

    Kliedně Dinosaury mohli vyhubit UFOni atomovkama, nebo sem meteorit poslat a vyhubit nežádoucí vyvíjející se organismus, za účelem osídlení (my bychom to v tomto případě udělali také, pokud bychom potřebovali kolonozovat a viděli tam ještěrky, který se žerou navzájem)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HYENA: To je toliko jedna z teorií, stejně jako že dinosaury vyhubil meteorit... Ve skutečnosti je tam spousta nejasností či věcí vyloženě tomuhle odporujících, ale to si pusť sám.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Dr.Steven Greer - Sirius Documentary (New Trailer Released) 18th Dec 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Pzyly3OFtcQ
    JIKE
    JIKE --- ---
    HYENA: já bych potřeboval by den měl 36 hodin. 14 na spánek, a 16 na práci. :-) zbytek na přípravu
    SVANC: to vychází z člověka, jak moc je ujetej. :-) třeba Gallileo, byl pro ně v tý době taky nepřijatelnej, a Alberta v 15 století by brali ta jako ujetýho, stejně jako Vincenta bez ucha:-)
    HYENA
    HYENA --- ---
    JAMILLOS: Na YT sou dobrý videa o všem. Měsíc je vytvořenej. V minulosti do naší země narazila protoplaneta o velikosti marsu a hmota vyvržená touhle srážkou do vesmíru je náš měsíc. Nebo jaký video máš konkrétně na mysli?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SVANC: Bavit o čemkoliv, ale obecně vzato, někdy je dobrý mimo samotný stromy vidět taky celej les.
    Absolutně žádnou motivaci, to zrovna ne, ale je třeba trochu povolit ty otěže a nežrat tolik vlastní logiku, nebrat ji jako modlu.
    Jinak o Měsíci jsou na youtube zajímavý videa.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JAMILLOS: Já chápu, co mi pořád naznačuješ. Jenom si říkám, kolik myšlenek bude reálných mezi miliónem představ typu "Měsíc by mohl být umělé těleso".
    A že by čistě hypoteticky mohl, o tom žádná. Ale pravděpodobnost, že by NÁŠ Měsíc, o kterém tu byla řeč, skutečně byl umělý, limitně hraničí s nulou.
    A jo, klidně lze emzákům přisoudit božské atributy, pak je možné úplně všechno. Nebo lze prohlásit, že jejich chování nemusí mít z našeho pohledu absolutně žádnou motivaci nebo logiku. Jenom pak nevím, o čem se vlastně bavit.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SVANC: "Vše, co je dnes dokázáno, bylo kdysi jen představou." W. Blake
    I věci dnes zcela běžné byly kdysi kýmsi označovány za kraviny. Jamillos
    HYENA
    HYENA --- ---
    JIKE: A jak víš, že je vyvážená? Dinosauři měli den dlouhej jenom 22 hodin a nijak jim to nevadilo bych řek. Takže kratší den není nijak na škodu.

    Počasí se dycky nějak ustálí. Když si vzpomeneš, kolik vuklánů (a supervulkánů) vybouchlo a jakej to mělo vliv na atmosféru... dycky se z toho matička příroda vzpamatovala.

    Kdy lidi pochopí, že naše země nemá ideální podmínky pro život? Problém tohohle výroku je totiž v tom, že život se různým podmínkám prostě přizpůsobí!
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Tak já už fakt nevím. Představa umělého Měsíce ti nepřipadá ujetá, ale s tříhodinovými denními cykly máš problém? A ne, rozhodně by to nebylo tak, že bychom spali jeden den a jednu noc v kuse. Daleko pravděpodobnější je, že by se délka spánku přizpůsobila danému cyklu.

    JIKE: Není to tak, že by rotace byla ideálně vyvážená pro nás, ale tak, že naše evoluce probíhala v daných podmínkách a té rotaci jsme se přizpůsobili my.
    JIKE
    JIKE --- ---
    HYENA: tak já to dal jako opačný příklad, jaký to má vliv .
    SVANC: chtěl jsem tím říct, že naše rotace je celkem dost ideálně vyvážená. což je fajn.

    a co teda ty bioroboti?
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: takový kraviny měl v představách Gallileo :-)

    no to já nevím co by znamenalo rychlejší rotaci. jasně že by byly jiný výkyvy teplot, ale co počasí na to, nejdem věděc, abych to mohl odvodit, spekuluji, nebot nevím, jaký by to mělo vliv konkrétně na naší planetu. ale 3 hodin spánku a 3 hodiny v práci :D 1 hodina na jídlo a přípravu na spánek, a 1 hodina na jídlo a přípravu na práci. no děs představa. to by tu musely být jiné organismy, které by se tomu samo že přizpůsobili. Otázka jací. Mi lidé bychom se přizpůsobili. jen bychom spali přes 1 den a 1 noc, atp..
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Jak říkám, Venuši bych do toho netahal. Řeč byla o neblahém vlivu RYCHLEJŠÍ rotace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam