• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    KUKIDE: zeby?
    PSILOCYBER: super. jsem zvedav s cim prijdou.

    Hyena a Svanc. ja myslim ze pravdu mate oba. jinak jsem se k tomu uz vyjadril nize,
    ad podmínky. globální vyhnutí tu bylo mnohokrát a o mnohých ane třeba ještě nevíme. podle kmenů hopi jsme asi 5tá civilizace..
    JAXXE
    JAXXE --- ---
    zajimave rozhovory s relativne duveryhodnymi svedky o jejich zazitcich s UFO

    Testemunhos Credíveis do Fenómeno OVNI / Credible UFO witnesses - YouTube
    http://www.youtube.com/playlist?list=PL-2mXqAzPUGYlVEgMuBtbYn4W52MW8xd6
    HYENA
    HYENA --- ---
    ISCARIOT: Já sem to zkusil, ale SVANC to vytáhnul zase sem... nemohl jsem nepokračovat, promiň :)


    SVANC: Jo, zajímavej experiment... ale zatím to nic nedokazuje :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ještě něco k tomu vzniku života ;)
    :: OSEL.CZ :: - Byl vznik života na Zemi nevyhnutelný?
    http://www.osel.cz/index.php?clanek=7226
    ISCARIOT
    ISCARIOT --- ---
    dokazte si zivot v poste kluci :)
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Nemusím dokazovat, že vznik života na zemi je vyloučený, co to sem zase pleteš? Klidně mohl vzniknout tady, nabrala ho skála a putuje vesmírem do dnes, rozsévá život všude kolem. Třeba ho sem jednou zase vrátí, až to tady zavaříme. Připadá mě to schůdnější, než vznik života na marsu, když tam byly podmínky. Posléze na zemi, aniž by se navzájem nekontaminovaly... Nemá to cenu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Ale pokud nemůžeš dokázat, že vznik života na Zemi je vyloučený, tak jsou možné obě varianty a obě mají společnou nutnost spontánního vzniku života. Jen ta moje je jednodušší. Jestliže ti ovšem ta cesta kosmem jako žádná komplikace nepřipadá, tak asi fakt nemá smysl dál pokračovat...
    HYENA
    HYENA --- ---
    Ale já se o to přece ani nesnažím. Nepodsouvej mi pořád svoje předsudky.
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Podívej, asi desetkrát jsi mi předhazoval, že něco nemůžu dokázat. Ty snad můžeš dokázat, že život na Zemi vzniknout nemohl?
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Ne, tvrdím, že nevíš, ani netušíš kde vzniknul. Předpokládat, že vzniknul tady je stejně naivní jako předpokládat, že slunce je středem vesmíru.
    To, co jsem tvrdil můžu na rozdíl od tebe dokázat. Mě nezajímá, kde vzniknul. Tvrdím, že se nerozšiřuje zjevením.
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: Tohle zní, jako kdybys byl schopen dokázat, že život na Zemi vzniknout nemohl. Tohle tady tvrdíš? :)
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Vím, že ty podmínky někde byly, protože život existuje. Jsem schopen dokázat, že planety si mezi sebou celkem pravidelně vyměňují hmotu. K tomu ses sám nikdy ani nepřiblížil. Končím, už mě nebavíš...
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Ne, já můžu dokázat, že k výměně toho materiálu dochází. To je ten rozdíl.
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: A ty snad můžeš dokázat, že ty vhodné podmínky byly jinde? Fakt je tak těžký pochopit, že v tomhle si jsou obě varianty rovny, jen u té tvojí je tam to cestování navíc?
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Podívej, jestli si pleteš podmínky, které si myslíš, že je potřeba pro vznik života a podmínky, které jsou potřeba pro vznik života, nebudu se s tebou o tom bavit. Nemůžeš to dokázat... chápeš? :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    HYENA: HYENA: Vhodné podmínky tu byly jenom chvíli??? A co bys jako chtěl definovat? Těch pár základních podmínek, které jsou imho pro vznik života nutné, jsem tu vyjmenoval. Jestli tě napadá ještě nějaká jiná, která na Zemi nebyla, ale společně s těmi již uvedenými byla splněna někde jinde (a můžeš to dokázat), tak prosím. Do té doby nemůžeme dokázat nikdo nic. Až na to, že u tebe je tam to cestování kosmem a nutnost odolat ohromným silám a teplotám při startu a dopadu navíc. Pokud v tom nespatřuješ žádnou komplikaci, tak to je potom těžký... :)
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Chápej - tvrdíš, že tvoje podmínky jsou jednodušší, než moje, přitom ani nejsi schopnen je definovat.
    HYENA
    HYENA --- ---
    SVANC: Ale tyhle naše aktuální podmínky jsou tu jenom chvíli a nikde není důkaz, že jsou vhodným prostředím pro vznik života. Nemůžeš ani nijak dokázat, že tu byly podmínky vhodné pro vznik života. Já můžu dokázat, že si planety mezi sebou vyměňují hmotu. Až dokážeš alespoň popsat svoje vstupní podmíny, můžeš mluvit o zjednodušení, teď se totiž nachází pouze v teoretické rovině.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam