• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: K nicemu nekomu, kdo nezna typologii UFO. ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: přesně takovéto záznamy jsou totálně k ničemu. a tím se nevyjadřuju k možnosti ne/existence.
    SVANC
    SVANC --- ---
    Při poměrně vysokém počtu pozorování UFO, které uvádí BYDK, mě tak napadá, jaké je asi rozložení četnosti "opravdu průkazných" pozorování na osobu. Jde mi o to, že normálně by toto rozložení mělo mít charakter Gaussovy křivky, tzn. spousta lidí nula, hodně lidí jedno pozorování a pak čím dál méně. Není to ale spíše tak, že drtivá většina lidí nemá jedinou zkušenost (sledování něčeho, co klidně může být letící lampion, fakt nepočítám) a naopak je neúměrně početná skupina lidí, kteří těchto pozorování mají celou řadu, přičemž to nelze zdůvodnit lokalitou? I to by o něčem vypovídalo. Případné vysvětlení, které tu už také zaznělo ("Kdo je neviděl (...) ten je vidět neměl") mi připadá absurdní.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Tady konecne neco, co stoji za rec. Je to taky z CR z druheho konce. Brno.

    UFO v Brně ? Toto není podvrh !!
    https://www.youtube.com/watch?v=pbGe-Vthp1c&feature=related
    BYDK
    BYDK --- ---
    Tady je pekny fake i s akci, pouzivajici realny UFO podklady. :)

    UFO Sighting caught on Camera
    https://www.youtube.com/watch?v=vLdChdccuYQ
    BYDK
    BYDK --- ---
    UFo a spojitosti s ceskou republikou.

    Ufo nad Prahou (2/2) - Mojevideo
    http://www.mojevideo.sk/video/4833/ufo_nad_prahou_(2_2).html
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: O nikom nevim. Chodil jsem z vesnice a sam.
    SVANC
    SVANC --- ---
    Ta dvojka - nikdo další to neviděl? Půl osmý ráno a Nová Role není žádná vesnička s deseti čísly.
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: O tom se zminovat nechci. A byl to predposledni zazitek.

    Tady je prehled.

    1/ Stedra - V pul ctvrte v rano. Velikost mesice. Talir s okenky. Pozorovani pres 5 minut.
    2/ Nova Role - Rano v pul osme po ceste do skoly. Stribrity levitujici talir bez oken. Pozorovatelna velikost o dost vetsi nez na vetsine fotografiich. pozorovani cca minutu dve.
    3/ Stedra - Formace, trojuhelniky. V noci priblizne 10-11hodina. Jen prelet.
    4/ Praha Bila Hora... o tom nic nereknu
    5/ Nova Role... v podvecer take kolem te desate. Da se rici oranzova koule, ale ta barva byla dost zvlastni. Pozorovani 5 minut. Nekdo to pozoroval dele.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: Praha západ ten první omračující zážitek?
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Vsechno zapadni Cechy. Zluticko, Karlovarsko. A zazitek Praha zapad.
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: V jaké lokalitě se ta pozorování odehrála?
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: V poradku.

    Nevidel jsem UFO jen jednou. :) A nejlepsi na tom je, ze pokazde to byl jiny typ. Mam 4 pozorovani a jeden zazitek, ale kdyz uz pozorovani dela nekomu problemy o tom zazitku se radeii zminovat nehodlam. :) Btw. hledal jsem v databazi fotek a to co jsem videl tam vyfocene nebylo.
    Druhe UFO jsem ho videl pres den, taky velike, ciste stribrite a pohybovalo se presne, jak popisovali v nekterych clancich. Levitujici a schopny zmenit libovolne smer. Trikrat to zmenilo polohu, jako kdyz propadnete dolu a naladite se na jinou hladinu. Pak jsem videl formace, ty trojuhlenikova Ufa, ale ty mi moc nesedi. Nemohu si pomoci. A pak jsem videl jestli o tom nekdo vi, je to takova letajici zhnouci koule. A tu videlo se mnou vicero lidi a ty to nepopreli a pamatuji si to.
    A mozna ted to bude sranda, protoze tu kouli co jsem videl tu popisovalo nekolik lidi v jinych pribezich. Ted nektere pobavim. Ta koule je zaroven bytost. :) To jsem bohuzel nevidel. Ale zpusobem jak litala byl inteligentni. Kdyz jsme ji videli tak si poletovala na obloze a pote letela smerem k nam a zastavila tak, ze zustala za stromem. Bohuzel jsem tam stal s lidma, ktery jsou trochu jinde a meli to jako sou a v tu chvili me nejaka komunikace nenapadla. A kdyz jsem chtel ten strom obejit v mziku zmizela. To je me posledni pozorovani z roku 2010-2011.

    Preberte si to opet podle sveho, ale ruznych mimozemstanu a typu letajicich taliru je vic, nez znacek automobilu . :)

    Tak at se Vam dobre spi. :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    BYDK: OK, díky za odpověď. Nicméně asi sám chápeš, jak takto popsaná příhoda působí: Bylo ti jedenáct a v den, kdy se konala nějaká oslava, jsi už spal a poté, co jsi byl probuzen, jsi pozoroval UFO a pak zase usnul. Celou příhodou s UFO si tedy pamatuješ jako epizodu uprostřed přerušeného spánku (!). UFO sledovalo dalších 20 lidí, ale přestože pozorování trvalo 5 - 10 minut a podle tvého popisu to muselo být něco úžasného a nezapomenutelného, nikdo z nich si na to nevzpomíná. Píšeš, že jediný děda ti to "nezapřel" - už ta formulace je zvláštní, jako by ostatní zapírali a jen děda s tebou nakonec souhlasil. Jsi si absolutně jistý, že jsi dědu s tím, co on pokládal za živý sen, neotravoval tak dlouho, až řekl něco, aby od tebe byl pokoj? Já vím, zbytečná otázka... :D
    Každopádně je těžko uvěřitelné, že by na takovýto zážitek ti všichni ostatní lidé zapomněli.
    BYDK
    BYDK --- ---
    To Svanc> A ano, sel jsem spat a stastny, ze jsem je videl.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Docela by me zajimalo auditko, kde budou lidi s osobni zkusenosti. Tohle je nuda.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JAMILLOS: To, že některým lidem "připadá úsměvná spousta jinejch myšlenek", které se později potvrdily, zdaleka neznamená, že toto je pravidlem. V minulosti nepochybně byla i řada lidí, kterým připadalo úsměvné tlachání o čarodějnicích, hejkalech a jistě by se toho našlo víc.

    Dobré je, když píšeš, že "zájem o komunikaci s náma by přesto moc logiky nedával", zatímco v jakémkoli jiném případě, když někdo upozorní na naprostou nelogičnost chování emzáků, je po ruce univerzální odpověď o tom, že motivy emzáků jsou lidskou logikou neuchopitelné. Prostě zrovna tak, jak se to v danou chvíli hodí... :D

    Taky je fajn, že ti jde o princip a proto jsi se nepodíval na informaci, kterou jsi v předchozím postu vyžadoval.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    SVANC: Klasika. Zcela jsi přeskočil druhou půlku mýho odstavce. Další část – výsměch a zase extremisticky černobílej pohled, přesně jak jsem čekal. Další post – je hezký, že ti to přijde úsměvný. Ono lidem přišla úsměvná spousta jinejch myšlenek, než zjistili, že jsou reálný. A ano, technologii maj jistě vyspělejší, ale zájem o komunikaci s náma by přesto moc logiky nedával. A navíc, myslím, že když takovýmu emzákovi vpálíš kulku do hlavy, řekl bych, že k zemi půjde stejně, technologie netechnologie.
    Ale s těmahle debatama končím, je to pořád to samý.
    Na odkaz jsem se nekoukal a ani mě nezajímá, tady jde celou dobu o princip.
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    Tohle by vás ale kluci mohlo bavit...
    UFO EVIDENCE - Scientific Study of the UFO Phenomenon
    http://www.ufoevidence.org
    TLUSTEI
    TLUSTEI --- ---
    PALEONTOLOG: SVANC: Ok, ok, fair enough, omlouvám se, počkáme... :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    TLUSTEI: Vtipkuješ zcela zbytečně. V tom původním postu to bylo popsáno zcela přesně a pokud by se takové záznamy skutečně a rychle objevily, nebyl by pro nějaké pochybnosti žádný prostor. Vzhledem k tomu, kolik různých videí se objevuje a kolik je mezi lidmi přístrojů schopných natáčet videa, je těžko pochopitelné, že takový důkaz stále chybí.

    TLUSTEI: Další konspirativní úvahy? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam