• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    JIKE
    JIKE --- ---
    UFOTV Presents - UFOs: SLAYING THE DRAGON – STANTON T. FRIEDMAN - MUFON UFO SYMPOSIUM
    http://www.youtube.com/watch?v=qvfYwMeqC0Q
    JIKE
    JIKE --- ---
    WATCHERS 6: THE SECRET COSMIC WAR - HD
    http://www.youtube.com/watch?v=Y1rFjexjzxY
    JIKE
    JIKE --- ---
    UFOTV Presents - LOCATING EXOPLANETS & ALIEN CIVILIZATIONS - MUFON UFO SYMPOSIUM – Marc D'Antonio
    http://www.youtube.com/watch?v=SH49tNS_oAc
    JIKE
    JIKE --- ---
    UFOTV Presents - VIDEO EVIDENCE THAT UFOs ARE REAL - THE MUFON SYMPOSIUM – Featuring Jaime Maussan
    http://www.youtube.com/watch?v=PAagU9pOrrQ
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    BYDK
    BYDK --- ---
    Docela by me zajimala takova psycho analyza. Lide maji cas od casu halucinace. Nekdo spolecne, nekdy ojedinele, ale vzdy vidi nejaky predmet ve tvaru talire ci zvlastne se pohybujiciho se svetelka na obloze. Pozorovatel vidi i slysi okolni svet jinak normalne. Jine halucinace nejsou tak caste a tak nepredpovidatelne, jelikoz tyto se vyskytuji prevazne u zdravych jedincu. :D To jak tyto halucinace vznikaji se neda urcit a dokonce se ani neda odhalit vada diky ktere k tomuto halucinogennimu UFO ukazu dochazi. :D

    Pri fotografovani dochazi take k takove to vade, jelikoz clovek muze pusobit svou psychou na diapozitiv. :) Fotograf s halucinacemi tak vyfoti i to co neexistuje. :D
    JIKE
    JIKE --- ---
    UFOTV Presents - XENOLINGUISTICS – Alien Communication - MUFON UFO SYMPOSIUM - Nancy du Tertre
    http://www.youtube.com/watch?v=f_sf_JRj5sM
    BYDK
    BYDK --- ---
    PALEONTOLOG: Jsou to osobni pocity a vazou se k tematu. Nechtel jsem ti nikoho popudit.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: ani jsem se snad nesnazil to vysvetlit.. nemam co vysvetlovat :) to video jsem ani neotviral, jen to tu obcas procitam, tak ciste hypoteticky me napadlo tohle. ale s tou hipsteří zrcadlovkou celkem vtipny, to jo :DPALEONTOLOG:
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BYDK: ale ty jses skeptik. mas svoje paradigmata/premisy a skepticky koukas na nazor vychazejici z jinych paradigmat/premis. nicim, krom povahy svejch predpokladu, se od toho lidskeho hovna nelisis.
    jenom napr. ja nechapu pohnutku napsat jak jsem uzasnej, ze verim tomuhle a tomuhle a ze jsem rad, ze existujou lidi, co se snazi vztahnout dosazeny lidsky poznani k fenomenu ufo. coz mi prijde naprosto automaticky. dokonce natolikjednoznacny, ze to pripada nekterym lidem nuda a zacnou si proto vymyslet pohadky.
    BYDK
    BYDK --- ---
    Jsem rad, ze nejsem skeptik. Jsem rad, ze jsem se narodil prave v teto dobe. Jsem rad, ze jsem videl, jsem rad, ze neco vim. Jsem stasten, ze chovam uctu k vesmirne inteligenci, ze dokazu ocenit zivot. Jsem rad ze neomezuju byti nasi mysli, u ktere je jiste, ze ji ani zpoloviny neumime vyuzit. Jsem rad, ze se vse brzy ukaze. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: to je ovšem ultimátní vysvětlení. společně s elektronikou (hipsteři by teda na zrcadlovky mohli něco fotit) vyřadí i kardiostimulátory, žejo
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    SVANC: hele a co chceš diť je to na anglickém Blesku :)

    A hlavně nesmíš zapomenou na všechny informace o odhalení ufo jak má nastat :) ještě pro to není správný čas... lidstvo na to není ještě připraveno a musí to jít pomalu... jak se na tom ostatně dohodli zainteresované strany ;) Takže Ufonci mají samo sebou sofistikovanou technologii která je schopna detekovat zařízení umožnující pořizovat obrazový záznam a tak se ukazují jen těm co ho sebou nemají. A protože odhalení ufo se přibližuje tak postupně se začínají ukazovat i vědcům aby se veřejnost pomalu připravila na příchod mimozemšťanů. :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    SVANC: nevyfotit za danych okolnosti neco takoveho mi prijde taky hodne neuveritelne, nicmene ty stroje udajne v blizsi vzdalenosti casto vyradi elektroniku z provozu nebo narusi jeji obvykle funkce vlivem pusobeni urcitych energetickych poli, ktere emitujou. je mozne, ze pokud se o to foceni aspon pokusili, i tohle mohlo hrat roli.
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: Zase ten požadavek víry ;).
    Uvěřit představě, že několik minut s foťákem nebo mobilem v kapse koukám na ufo a za celou tu dobu mě nenapadne jej vyfotit, pro mě opravdu není možné :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: hele stat se to muze. Věř tomu jednou se to stane i tobě
    SVANC
    SVANC --- ---
    JIKE: 6 minut čumíš na fantastickej objekt a nenapadne tě, že ho máš vyfotit? Ale no tak, takový dement ten údajný vládní expert přece být nemůže :D. Kdyby šlo o vteřiny nebo desítky vteřin, ani by mě nenapadlo na to poukazovat, ale tohle je fakt nesmysl.
    Jinak fajn je taky užití slov "whistleblower" a "working for the US Department of Defence", aby se pak ukázalo, že to s tím nemá zhola nic společného a pán je navíc anonymní.
    JIKE
    JIKE --- ---
    SVANC: no jde někdy o to že je člověk konsternovanej a nevzpomeneš si že máš točit, nebo deš s košem a zapomeneš mobil.. může se to stát i když to hlídáš
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SVANC: A meri vsechno ve stopach a ne ve stupnich....
    SVANC
    SVANC --- ---
    KUKIDE: Tak jsem si řekl, že bych konečně na jeden z těch odkazů mohl taky kliknout. Zajímavá storka - vládní expert přes laserové systémy vidí na honu, kde byl s dalšími dvěma muži, UFO po dobu 6 minut a to ze vzdálenosti pouhých 400 stop (122 m). Objekt měl odhadnutou velikost 170 x 60 x 23-30 stop, musel se tedy jevit jako obrovský.
    No není to smůla, že ani jeden z těch tří sebou v roce 2016 neměl nic, čím se dá udělat fotka? Co taky s foťákem na honu, žejo - později se dá přátelům v pohodě povyprávět, co všechno bylo uloveno a spatřeno, na co nějaké fotky... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam