• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    CROME: Já u toho často usnu... nebo v aute jen poslouchat
    CROME
    CROME --- ---
    JIKE: to ma fakt nekdo cas 2 a pul hodiny sledovat tyhle fantasmagorie?
    JIKE
    JIKE --- ---
    The Truth About MJ12 - We Have Recovered Crashed UFOs ... Thats a Fact!
    http://www.youtube.com/watch?v=1tzSR4DxaXE
    BYDK
    BYDK --- ---
    Mam to video UFO. Je to teda hrozne spatne videt. Mohl by mi nekdo pomoci a udelat nahled z urcite casti obrazovky? Diky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUULLUU: uz bylo na case
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: To má být odpověď na tohle? SVANC
    Vždyť říkáš to samé :D.
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Tak určitě :D
    Radio - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Radio#History

    TOMINO_I: "obecně" - LOL
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Ja to bral obecne.
    Jasny, ze vim, Tesla, mel to patentovany driv nez to Marconi vyzkousel, ale bohuzel Marconimu se to nakonec prikleplo.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Vážně jsi tak nechápavej, že ti nedochází, že věta v tom postu se týká tebe, nikoli mě? :D
    Btw už víš, kdo vynalezl rádio? :D
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    Ctu, co si napsal: SVANC zadna moje konstrukce to neni, je to jenom tvoje tvrzeni.
    Kazdej jsme svym zpusobem exot pro toho druheho ;)
    100 lidi, 100 chuti, 100 nazoru..
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Tvrzení, že MĚ chybí oponenti, je jenom tvoje konstrukce - snaž se nejenom číst, ale i chápat přečtené.
    A ne, debata o UFO opravdu nemusí nutně sklouzávat do bezobsažných ezo keců. Ale pokud je v debatě dostatek exotů, kteří jsou schopni sem postovat absurdní nesmysly, jako např. že autorem vynálezu rádia je Tesla a že ho to napadlo proto, že se "sam dokazal naladit na stejnou vlnu s jeho umirajici matkou", tak se tomu zřejmě vyhnout nelze.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Ja ti psal, ze si mas jit tlachat, pokud ti chybi oponenti, nekam jinam. Tak to nevytrhuj z kontextu. Ze tu tlachame to je jasny, ale nemelu tu o tom, ze je to tu samy ezo apod., jak to delas ty.
    Jak jsem psal, precti si zahlavi, U.F.O pokud vis co znamena ta zkratka, tak ti asi dojde, ze to nejsou zrovna objekty, o kterych se neco vi, resp. presne fyzikalne dany nebo vypocitany (nebo cokoli), proto tu to musi byt trochu do mysticna/eza apod. protoze vetsina co tu chodi tak se zajima o tenhle ukaz - "Unidetified Flying Object".
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Není nad to, když o tlachání vykládá autor takovýchhle tisíckrát vyvrácených žvástů :D TOMINO_I
    O funkci ignore už jsi někdy slyšel? :D
    HALCYON
    HALCYON --- ---
    Přiznám se, že se také občas rozčílím a nemohu pochopit, že někdo docela inteligentní nevidí, co vidím já a co považuji za tak zřejmé. Zdá se mi, že žijeme v absurdním světě, a mám pocit, že je často urážen zdravý rozum. Z našich sporů dnes čiší frustrace.
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    ZUULLUU: a kdyz napisu, ze meles sveho druhu sracky, tak to znamena co? Ze je to bezva a dava to smysl? Proboha...
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    Gorila je emzak... Tak tady to slo slusne do prdele)))
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Tak si precti zahlavi tohoto auditka a bez si tlachat nekam jinam, pokud ti chybi oponenti. Me zas nebavi tu cist ty tvoje zvasty.
    SVANC: Dekujeme odejdete..
    SVANC
    SVANC --- ---
    ZUULLUU: Fakt dobrá debata s tebou...

    ZUULLUU "kdo tvrdi, ze nam tu letaji ufa a emzaci se pohybuji mezi nami?"
    SVANC "Doposud jsem měl za to, že v tomhle auditku kromě pár skeptiků všichni"
    ZUULLUU: "zajimave. a uz se s tim lecis dlouho?"
    SVANC: "Pokud to nevidíš z jejich postů, asi nemá smysl se dál bavit."
    ZUULLUU: "to fakt nevidim.srsly sry"
    SVANC: "Tady jen pár příkladů:" (uvedeni tři lidé)
    ZUULLUU "to je porat dokolecka"

    Když takhle vypadá řeč o něčem, co je v podstatě úplně jasné, tak zcela ztrácí smysl bavit se o něčem složitějším. Přeji příjemný zbytek dne a slibuji, že se budu snažit vám to tu nekazit příliš často :D.
    SVANC
    SVANC --- ---
    TOMINO_I: Mě zase připadá divné toužit po absenci oponentů a po partě, která si jen poklepává po ramenou.
    TOMINO_I
    TOMINO_I --- ---
    SVANC: Me zas prijde divny mlit o nevereni v UFO a na emzaky v auditku o UFO :)
    Kazdej mame pravda nejakou zabavu mno :P
    BYDK
    BYDK --- ---
    SVANC: Astralni rovina je mentalni rovina, ktera obklopuje nasi planetu. Astral je jen takova proverka, rekl bych. Tam se setkas se svymi strachy a tve mysleni te zavede na mista, na ktere jsi naladen. TAkze to mnohdy muze byt nebezpecne a muzes prozit vazne peklo. V Astrale dobre poznas, jak tve mysleni ovlivnuje tvou realitu vnimani. A kdyz timhle projdes, jsi pripraven jit dal. Btw... tam muzes taky potkat nejake bytosti, ale astral asi neni zrovna neco, kde bys chtel setrvavat. Trikrat jsem tam byl a zdesenim jsem se vratil vzdycky zpatky. Takze jsem neprosel. Citil jsem se tam jako nahy, steny neznamenali bezpeci. A jen chci upozornit, ze jsem pil jen kavu, zadne halucinogeny. :) Jsou lidi, ktery by ti mohli vypravet hodiny, co zazili. Vis o svem tele, ale pohybujes se proste jinde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam