• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEUFO
    – UFO –

    Nejde ani o to zjistit, jestli ufo je, nebo neni. Všichni víme, že je nesmysl, že bychom byli ve vesmíru sami. Spíše jde o to se zajímat, o co jim jde, o co jde nám a o co jde tajným organizacím, potažmo vládám. Jsme připraveni přijmout fakt, že tu už sakra dlouho nejsme sami? Již velice brzy ano... Popojďme i konspirovat.
    UFO the secret evidence - we are not alone - DokumenT
    Anomaly
    Poslední Udalosti Na Zemi - konec sveta podle Bible CZ titulky
    Věřte nevěřte - pravdivé příběhy pouze
    Secret Space - Alien Invasion CZ titulky
    Stephen Hawking - Into The Universe | Aliens | Time Travel
    Facebook Aliens - video
    rozbalit záhlaví
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: ja zcela jasne napsal, ze hledam kanal, kde budou opravdovy zahady a ne dalsi kybl sracek, ktetrej zverejni vsechno co kdo nafejkuje a clickbait nazvem a nahledem.

    A ne, fakt ti nerozumim a uz ani nechci. Podle me problem mas (neumis cist a nedokazes smysluplne psat), ale vysmivat se ti kvuli tomu nebudu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: tu selekci nesmyslů si má zřídit autor kanálu, pokud sdíli nekriticky vše, tak se prostě vylučuje ze slušné společnosti.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    AVATAR: když nerozumíš tak si přesedni. a když nechceš prohledávat další videa a stačí ti jedno, kteryho se chytneš jak hovno košile, znamená to pro mě jasně, že ani nechceš najít nic, co by bylo podle tebe "nefejkový", ale kategoricky to celý smeteš do hajzlu a hotovo. pak nevim co vlastně hledáte hoši, když vlastně nehledáte vůbec nic akorát popíráte téměř vše co by nasvědčovalo tomu, ze TO někdo skutečně viděl nebo snad natočil, no to neee, neexistuje.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    AVATAR: jakoze proc zrizovat online stream, kterej pak musim hlidat a cenzorovat? Nebylo by snazsi ten stream, ja nevim, treba vubec nevysilat? :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: nerozumim, jaky regulerni vydani ceho? Nerozumim co ma byt senzacechtiva kokotina a kdo po tobe chce, abys s ni neco delal? Kdo se chyta neceho ne uplne seriozniho? Nahodne jsem vybral video z kanalu, cos mi doporucil a napsal na nej svuj nazor. To je asi tak vse :)

    Koukal jsem i na ten druhej kanal (typek byl nemocnej, btw) a je to docela zabavnej vyklad reality. Ale dukazy zadny, jen tuna konspiracnich pohadek. Koukal jsem na mimozemskou lod zachycenou na streamu z iss. Tyler tam uvadi, ze nekdo z nasa sedi pred tim streamem a kdyz se tam objevi mimozemstani, tak to shodi do sede obrazovky. A pousti k tomu video, kde presne k tomuto dochazi.

    Pred vypnutim streamu se rozmaze v casti obrazu par pixelu, coz muze pripominat cizi teleso a pak obraz zmizi.

    Jako jsou to dohromady asi 4 framy a ja ppchybuju, ze by lidskej cenzor byl tak rychlej. Navic by musel sedet na iss, protoze nez doleti signal na zemi a ze zeme signal zpet na iss, uplyne vterina.

    Znelo mi to jako nesmysl. Paradoxne kdyby k tomu nevymejslel kydy, aby video neco vydelalo, bylo by to uveritelnejsi ;)

    I tak diky, par videi s nim jeste sjedu. Just for fun :)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    AVATAR: jo už to vidim. no tak se zkuste podívat třeba na nějaký víc regulérní vydání a ne ze to jednim smahem smetu ze stolu žeano. jako že je teď zrovna v kurzu nějaká senzacechtivá kokotina, s tim nic nesvedu. to je pak těžký když se chytnete hned prvního ne úplně seriózního a už jste ve svým živlu. uznávám tady je to sporadický celkem...
    jako fakt u toho nesedim denne abych vam sem teď poslal co se mi treba kdysi libilo, kdyzbsem na to cumel naposledy treba pred dvema měsícema. to je asi pochopitelný ne. no vlastně jak pro koho tady zejo :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: uz jsem to sem daval :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSILOCYBER:

    Světelná show nad západem USA. V atmosféře shořel druhý stupeň Falconu 9 – VTM.cz
    https://vtm.zive.cz/...em-usa-v-atmosfere-shorel-druhy-stupen-falconu-9/sc-870-a-209257/default.aspx
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    BREAKING NEWS! Something HUGE Just Happened Over America! 2021
    http://www.youtube.com/watch?v=g91JxIOSaY4
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: já jsem tě nikde až tak moc neurazil, podsouváš mi to. sám mě teď už tzv. urážíš jen z nějaké své setrvačnosti.
    počkej a teď mě jako trénuješ jestli umím poslat dva linky na youtube... jo, to má vejšku :)
    ale jo, bylo veselo dneska, díky za zpříjemněný odpolko, za chvíli to pošlu. ještě jsem na pískovišti.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: ty jsi kecka, měl jsi na to celý odpoledne a nakonec přijdeš s tímhle: AVATAR, srsly

    ale tak ne že bych čekal něco jinýho, ono to dopadne vždy stejně, nehledě na platformu
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: no comment povídáš si sám se sebou. l8nky pošlu domu jako fotku že jsem venku s rodinou ti sem fakt posílat nebudu, to snad nemyslíš vážně že ne, že chceš po mě důkazy že jsem venku a ne u PC :D
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: diky

    MASSIVE Star Gate Portal Over Volcano! Huge HUMANOID Colorado! 2021
    http://www.youtube.com/watch?v=fEPz96F-jpI


    vybral jsem si jedno video z thirdphaseofmoon a nevypada to, ze by k tomu pristupovali treba jen lehce kriticky.

    prvni zaznam ukazuje vybuch (nejspis kamene) nad soptici sopkou. Je to pekny, verim, ze to neni zfejkovany, ale na jakym zaklade tam vypravej o spaceships, to fakt nevim.

    druhy zaznam ukazuje vybuch plasmy. Imo jasnej fake, svetlo se neodrazi na okoklnich povrsich, je to jen brighten efekt.

    treti zaznam imo opet fake. Tvurce byl dokonce tak nenapaditej, ze si vybral video z naky fotopasti, ktera zaznamenava srnky, kterym nad hlavou proleti ufo. Srnky ani nezastrihaj usima :)

    A nakonec tam frknou video parasutisty s cernym padakem, kteryho partak nataci a doprovazej to komentarem o mimozemskych lodich.

    Za tohle si like a subscribe nezaslouzi. Jeste zkusim ten druhej :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: long story short, urazel jsi a obvinujes me. Na takovy mrzaky jsem vcelku zvyklej.
    Jinak nic k tematu nemas, je reci a reci. Nekdi se alespon ztrapni odkazem, ty na to nemas ,)
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    AVATAR: teď jsem venku s malou, ale název je Thirdphaseofmoon, ještě byl dost dobrý SecureTeam, ale ten týpek "záhadně" nevim jak moc záhadně, ale zmizel...
    SVANC
    SVANC --- ---
    PSILOCYBER: Co to žvaníš o výmluvách? Jasně jsem popsal, co by muselo být splněno, aby se dalo s jistotou vyvrátit, že jde o fejk. A kdyby se tu něco opravdu pravidelně pohybovalo, tak při tom počtu kamer mezi lidmi, na ulicích a v autech by to dávno splněno bylo, viz už zmíněná kvanta videí ke každé ojedinělé události, jako je meteor.
    U samostatného videa už léta nelze dokázat, že o fejk nejde, protože naprosto přesvědčivej fejk ti dnes třeba v Blenderu udělá schopnej amatér velmi rychle.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: ten kanal posles?

    tohle je uplne novy, ale mimozemstani to nebudou :(

    https://m.youtube.com/watch?v=WYmUoZhfhSI&feature=youtu.be
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    PALEONTOLOG: nadávat mi můžeš stále dokola, nic jiného od tebe nikdo nečeká, na tvojí hloupost dál nereaguju. mohl jsi xkrát reagovat přiměřeně, nemá to smysl, točíš se v kole jako myš. už to asi nebaví ani přihlížející
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    PSILOCYBER: ja uz koukam jen na novy dokumenty, hledat v tom mismasi povestnou jehlu se mi moc nechce.

    A kdyz uz neco najdu, tak zagooglim a neco si o tom zjistim (naposledy mi kamos poslal video vzducholode, co uplne vypadala z urcityho uhlu jak ufo :)

    Takze pokud mas nakej kanal, kde tenhle check nekdo udela za me, rad mu dam like und subscribe.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSILOCYBER: tak to se ohrazuju, já útočím zásadně chytře. a byl jsi žádán několikrát, bohužel máš kapacitu prvoka.
    PSILOCYBER
    PSILOCYBER --- ---
    AVATAR: vždyť se mě nikdo neptal :) jen hloupě útočil
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam