• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NATASHAAUTORSKÁ ČTENÍ A JINÉ LITERÁRNÍ AKCE A UDÁLOSTI
    FIN
    FIN --- ---
    Milá, milý, milí! V příloze posílám svoje novoroční přání, doprovázím je virtuálním objetím, polibkem a... a jak jinak ... dovoluji si jím připomenout, že 4. února 2007 vydává Národní knihovna ČR a Nakladatelství Slovart moji knihu - pěti set stránkovou publikaci nesoucí název Antologie Divokého vína, vytištěnou na křídovém papíře, v plátěné vazbě s ražbou, s přebalem i archaickou stužkou na založení rozečtené stránky. Objednávkou na
    www.slovart.cz
    (již za pár dní) uděláte radost vydavatelům, mně a sobě taky. Nepopírám, že následkem bude i nepatrná trhlina v rodinném rozpočtu. Odhaduji, že si budete muset utrhnout od huby večeři s milenkou - s milencem v restauraci střední kategorie. Ale těch milostných slůvek, příběhů, neslušných fotografií a kreseb, jež v knize naleznete!! To milostné opojení, ohlédnutí do šedesátých a počátku sedmdesátých let, návrat do mládí... bude stát zato! Nekupte to... Váš Ludvík
    ------------------------------------------
    Ludvik Hess
    předseda OS Babybox pro odložené děti
    ředitel Nadačního fondu pro odložené děti STATIM
    Agentura PUBLIC RELATIONS


    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Drazí. Je tu unikátní příležitost!!! Dosud nevídané! Přistupte blíže!

    Tato krásná sbírka již spatřila světlo světa:



    Domluvila jsem s Martinem, že mi pošle balíček podepsaných knih z Brna.
    Pokud objednáme nad 10 ks, bude to za 85 Kč kus, jinak za 100 Kč. Prodávat se bude za 115 Kč na kosmas.cz.
    Zájemci o Švandu nechť se mi ozývají do pošty, kde případně specifikují své požadavky ohledně věnování :)

    Až mi knihy přijdou, uděláme poetický sraz s distribucí.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Ohnisko, Šanda a Wernisch aneb 21. 12. Býkárna v Řetězové
    Nakladatelství Druhé město vás zve na křest společné sbírky BÝKÁRNA výše uvedených autorů.

    Čtvrtek 21. prosince 2006 v 19 hodin

    Literární kavárna Řetězová
    Řetězová 10, Praha 1

    Své skladby zahraje Martin Dohnal a bude též recitovat za vydatného přispění Lenky Zogatové.
    Po křtu následuje předvánoční veselice.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    TANAIS: :--)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Natasha: anketa výborná.. .zvláště poslední odpověď. :)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Připomínám tuto akci, již za necelý týden:
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Pravidelné autorské čtení Totemu: v pondělí 18.12. od 19 hodin v Literární kavárně v Řetězové. Hosty budou tentokrát básník a fotograf Igor Malijevský a čerstvý nositel Ortenovy ceny Marek Šindelka.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    NATASHA: Už se těším.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    PARAZIT:
    Není mezi účinkujícími třebas někdo, kdo publikuje na netu? Odkazem by se to hodně osvětlilo - přece jen, diváky je třeba lákat, doba je neúprosná :)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    PARAZIT: Nechci nic říkat, ale takhle neurčité info nikoho nenaláká...
    PARAZIT
    PARAZIT --- ---
    9.11. poetický večer- autorské čtení pozie. Stylově různorodí autoři... přijděte si to poslechnout, či případně něco i přečíst...
    Biskupská 13 od 19:00 (blízko Petrsáku)
    ...vlastní alkoholické i nealkoholické nápoje jsou vítány... ať se nám to pěkně zhodnocuje... přiďte.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIN: Ale já Koláře miluju a Nezvala (30. léta) taktéž. Tedy je to poklona, i když netradičně vyjádřená.:)
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Velvyslanectví Mexika, Ministerstvo kultury České republiky a Instituto Cervantes v Praze si vás dovolují pozvat na autorské čtení mexického spisovatele JOSÉ AGUSTÍNA, které se odehraje 13. 11. v 18:00 v Institutu Cervantes, Na Rybníčku 536/6, Praha 2.

    (předpokládaně ve španělštině, o případném překladu nic nevím)
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Z níže odkazovaného programu bych asi doporučila:

    11.11. 19:00h
    Petr Král, Marie Šťastná, Petr Hruška
    Autorské čtení českých básníků. Hudební doprovod Yvetta Ellerová a SAX & BANG. Uvádí Radim Kopáč.
    České centrum, Rytířská 31


    A v pondělí 13.11. je další ze čtení Totemu v Řetězové.
    Pro chtivé přednesu domluva na mailech Kelly@totem.cz či egil@totem.cz
    Jako hosté večera vystoupí Jiří Koten a klavírista Pavel Šulc.
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    Odjinud:
    Abychom neměli dojem, že je literárních akcí málo pramálo, žene se na nás smršť literárních čtení:
    http://www.volny.cz/denpoezie/
    NATASHA
    NATASHA --- ---
    FIN: Co se jednoho dotýká, druhého nezasáhne, od věků to tak je. Já se kloním ke Tvému názoru.
    PETR36
    PETR36 --- ---
    FIN: Děkuju, Fine.
    FIN
    FIN --- ---
    NATASHA: hm, tentokrát se tak úplně netrefil... rozhodně bych neřekl, že "...Orel velmi, taková zajímavá nezvalovsko-kolářovská taškařice..." to je vysloveně blbá a netrefná definice.

    osobně si myslím, že je to jedna z poezií, které mohu s klidným svědomím označit za krásnou a zároveň strašnou. je to síla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam