• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: Kyjev zítra večer, ale hodně teoreticky. Potřeboval bych nebe bez mráčku a západní vítr. Reálně spíš pozítří.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jesti to chaosovi dobre pojede, tak zitra by mohl byt v kieve, pozitri na hranicich s ruskem, tak bude chvili zase nejaka civilizace...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ANDY_WARHOL: neujel, koukam ze jedou spolu :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    CYBERHIPPY: on na nej opravdu cekal. a chaos mu fakt ujel :)
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    ANDY_WARHOL: má dřevěné chlazení :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    ANDY_WARHOL: Jen aby to nebylo že mu řekli "jeď napřed, my tě doženeme, až zastavíš na dobíjení" 8)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vypada to jakoby zavod pro chaose teprve zacal, atakije 30 km/h a neztraci cas ranim zevlovanim. slunce mu zda se vydatne pomahat a plahoceni minulych dnu je ta tam. ale pozor aby vysoke deni teploty naopak vykon panelu nesnizili. hlavne v nekterych regionech kazachstanu muze byt na slunci velmi horko.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    xchaos uz vystartoval, necekal na ostatni ve lvove a jal se mocne stihat dalsi zavodniky. tak to ma byt !! do toho
    JIMIQ
    JIMIQ --- ---
    když i COURAL má lepší výsledek než XCHAOS :D
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: spíš jsem zvědav, jaký budou komentáře k mý průměrný rychlosti. No,tak jo, kdyz jsi zvedavej 8))

    Mam intenzivni pocit, ze tech "pres 30km/h" je prumerna rychlost za dobu, cos byl v pohybu a ze jsi jaksi pozapomel do toho zahrnout dobu, kdy stojis na miste a dobijis. Coz mi prijde trochu nepoctive. Podle mapy jsi ujel hadam zhruba 160km, naprostou vetsinu z kopce a za dobreho slunicka a skoro idealniho vetru. Pri prepoctu na 14 hodin denne, ktere mas povoleno se hybat, je to 11.5km/h, na 10 hodin, coz byl tvuj plan, pak 16km/h. Trochu min, nez tech 30km/h. Cili jak to rict... porad jsi daleko pod tim 36km/h (i kdyz vezmu tvoje vlastni cislo), co jsi pred par mesicema hlasal, a s denni vzdalenosti jsi velmi hluboko pod puvodnim 250km/d a dost hluboko pod upraveny 200km/d.

    No, takze asi takovej komentar 8) (ale teda samozrejme obdivuju tvoje odhodlani. At se na me nevrhne tvoje kavalerie, ze ti jen ublizuju 8) )

    A pro referenci, prikladam graf dnesnich vykonu se zvyraznenejma lidma ve Lvovu a okoli, cili tema, co maj stejny podminky jako ty. Myslim, ze dalsho komentare netreba 8) (ukazuje ti to min nez tech 160km, protoze to jsou data z oficialnich logu)

    Dneska jsem nevidel zadny data pro Jenniho, doufam, ze je ok a jen mi blbne skript.

    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: kolik si dneska ujel ? a si domluvenej ze s nekym pojedes ? vidim dva lidi ve lvove a 3 zavodniky nedaleko.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    On to dnes byl totiž v podstatě asi tak 4.slunečný den od začátku závodu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: spíš jsem zvědav, jaký budou komentáře k mý průměrný rychlosti... až před brány Lvova to bylo přes 30 km/h
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: po ty prvni epizode si mel vsechno cenny zakopat nekde pobliz...
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ABDULAH: log mám na papíře. Kromě rovinatých etap je to 10-20% a hlavní smysl je, že to šetří obložení brzd u celkem hodně natěžko naloženého kola. Kdyby v programování řídící jednotky nebyla chyba, mohlo by to narekuperovat i víc.. (rozuměj: musím občas zabrat mexhanickými brzdami v situaci, kdy by se to do baterky v pohodě vešlo)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    JIMIQ: fakticky, při danë rychlostní mapě, když motor např. z kopce přetáčím šlapáním, tak to nepatrně dobíjí, např. desetinou ampéru. Když ale zrychlím ještě víc, tak řídící jednotka motor sama odpojí.

    Mohl bych samozřejmě kolo rozšlapat a pak rekuperačně zabrzdit... někdy ve městě když je hodně křižovatek se to v podstatě děje.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: to je rozumny
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    ANDY_WARHOL: za průsmykem je najednou ve Lvovské oblasti opravená silnice jak ve Švýcarsku (což je proti zakarpatské části faktn kontrast), chci dnes dojet do Lvova, jako všichni.

    Co se zranění týče, tak mě dost bolí zhluboka dýchat, ale naštěstí je to dneska spíš z kopce, většinu cesty. Je ale celkem zima.

    Zbytek Ukrajiny a Rusko se chci držet větší skupiny.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: místní jsou strašně fajn, mluvil jsem za 1 den asi s deseti, většina část života pracovala u nás.

    Tohle byla banda nějakých grázlů.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: tak snad si si to uz vybral a ted to bude ok.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Chtěl jsem napsat, slíbili že do ráma budu mít klid, považoval jsem to za výpalné za "ochranu"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam