• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FRANCIMORSolarni technika,Solar cooking-baking & Elektrick bike,cars,
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS:
    LINKOS: nevím, proč je to pro tebe tak důležité. Pokud máš ponorku v dnešní době špionážních družic, apod.je pro tebe důležitá její výdrž od okamžiku přechodu z fáze strategického odstrašení do fáze taktického nasazení. V ten moment chceš mít plný nádrže, protože pak už se k tobě žádná hladinová loď nedostane.

    Zásobovat ponorku na druhý straně planety prostě něco stojí. Prodloužení výdrže na moři se počítá, to je celé..
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: fakt musi dieslova ponorka travit na hladine tolik casu a roztahnout se po stejne plose jako solarni? :-D
    Jasne pro tebe je vystrceny snorchl stejne velky cil jako solarni panel. Jak bude velky? Jako ten od solarniho parkovaciho automatu?
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    XCHAOS: Mě nějaký ten útok dronů, odstartovaný ze solární ponorky, rozhodně nepřekvapí. - 8)) A co jeste te neprekvapi? Utok ninja zelv? Zombie apokalypsa? Invaze duchu ze zahrobi?

    Já jsem pacifista - ja ti nevim, na pacifistu podezrele casto vyhrozujes lidem fyzickym nasilim. Ze ty ve skutecnosti tu solarni ponorku stavis ale snazis se to zamaskovat? 8)))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: proč bych ji stavěl? Nejsem Kim Čong Un... ani iránský ministr obrany. Chápu, že odhalení, že ponorky ani zdaleka netrávěj všechen čas pod hladinou a že si vyráběj elektřinu z nafty a že je tou naftou musí zásobovat zranitelná povrchová plavidla jsou pro tebe šokující, ale za to já nemůžu.

    Mě nějaký ten útok dronů, odstartovaný ze solární ponorky, rozhodně nepřekvapí. Chápu, že jezdit po poušti Toyotama co platěj sponzoři a křičet u toho Alláh Akbar je víc cool, ale holt se dá čekat, že si časem budou chtít zaválčit i státy, co ropu nemaj.

    Jenom nevím, proč bych se v tom měl angažovat já. Já jsem pacifista, zajímá si rekreační, turistické a sportovní využití solární energie.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: ja tu resim celou dobu solarni kolo, to si laskave ujasni, nevim co resis se mnou solarni ponorku. podle me akorat prudis a zbytecne.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: tak pokud nechces xchaosovy pomoct bude muset sam.
    A mohl bych se te zeptat jaky je tvůj nazor na solarni ponorku?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    LINKOS: ja sem zadnou solarni ponorku nepropagoval, tak mi to laskave necpi.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ANDY_WARHOL: mohli by ste tedy sestavit tu solarni ponorku,kdyz to je tak genialni vynalez?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    XCHAOS: ono by se totiz ukazalo, zda ty jejich rady jsou skutecne funkcnimi nebo ne. protoze, co si budeme povidat, ne vsechno co je na papire spravne je pak v praktickem pojeti tkay spravne. ale to clovek nepozna, dokud to nevyzkousi.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LINKOS: no ok, ale ti, kdo tady furt maj moudra, jak by to udělali líp, by něco předvést mohli...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    XCHAOS: asi te zklamu,ale mam spoustu jine prace a co se dopravy tyce zustanu u praktictejsich dop. prostredku... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    Tak místo keců něco postavte :+)
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    SHINIGAMI: hele co si dovolujes xchaose kritizovat,kolik solarnich kol mas ty. Nula. Takze xchaos je borec protoze ma jedno! :-)
    SHINIGAMI
    SHINIGAMI --- ---
    LINKOS: to je fakt, tomu to funguje:)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    LINKOS: to ne zivi se kinstrukcema na miru a ma jen 10 let praxe
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    ABDULAH: ale tvuj kamos jiste neni vizionar jako treba xchaos :-D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DEREK_CUSTER: tak strojar co dela ve firme kde vyrabeji kola - jezdil profi zavodne - ted uz poloprofi ... by mohl i upiva vedet o cem je rec kor kdyz ma doma kola na ruzne tereny atd ... myslis ze za techto podminek by se daly rady prijmout?
    DEREK_CUSTER
    DEREK_CUSTER --- ---
    ABDULAH: no ono jedna vec je postavit a druha vec kdyz s tim jedes 1000 kilaku po sutrech.. A kamosu od piva co by to urcite umeli lip znam taky spoustu :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    REDGUY: asi nechce dorazit do cile vubec ...
    REDGUY
    REDGUY --- ---
    Kdyz uz si hraju s tou extrapolaci... tohle je graf vyvoje ty extrapolace, tj, osa Y ukazuje, jakej odhad dorazeni XChaose do cile byl podle dat dostupnych ke dni na ose X. Aktualni trend neni uplne dobry 8)

    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    XCHAOS: kolika se rozpadla?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam