• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KNIZE_IGNOR: tak, konečně si rozumíme (doufám) :D
    Jsem si nebyl jistej jestli ta MOTU nesloužila jen jako A/D převodník ;-)
    PE_47
    PE_47 --- ---
    AKA_THE_A: pro méně chápavé.... MOTU je výrobce a UltraLite-mk3 Hybrid je model :-p
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    AKA_THE_A: MOTU UltraLite-mk3 Hybrid, psal jsem to uz predtim
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KNIZE_IGNOR: /facedesk/... tu zvukovku (výrobce&model) :D
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    AKA_THE_A: asi to byl 3.5 jack. Ma uz jenom SPDIF a ten podle me nebyl pouzitej
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KNIZE_IGNOR: myslel jsem zvukovku (výstup), SW přehrávač (pokud neni úplně doprasenej) má minimální vliv...
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    AKA_THE_A: pocitac - Foobar2000 Asio4all
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KNIZE_IGNOR: tož nějake divne :P Z čeho že si to přehrával?

    btw zrovna tahle je trošku overkill, měl jsem na mysli něco z produkce ESI ;-)
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    AKA_THE_A: moje zkusenost je takova, ze zvukovky, prave tim, ze jsou nacpany vystupy a funkcemi, nehrajou zdaleka tak dobre jako cistej prevodnik
    testoval jsem napriklad HRT MS II+ proti MOTU UltraLite-mk3 Hybrid (http://www.motu.com/products/motuaudio/ultralite-mk3), ktera je dvakrat drazsi a hrala vyrazne hur, pokud jsme se sousteridi pouze na zvuk na vystupu,
    Je prava, ze pro nekoho, kdo se zabyva i kompozici hudby a jeho zpracovanim to neni
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    KNIZE_IGNOR: zajímavej obchod.... "Typ USB přenosu - asynchonní"...
    Jinak na to jaký nabízí parametry je to poněkud drahý, "profesionální" zvukovka za stejný/menší prachy nabídne stejný parametry a větší flexibilitu...
    KNIZE_IGNOR
    KNIZE_IGNOR --- ---
    BIRK: zkus nejaky AD prevodnik muzes pak delat RIPy navic i z jinych zdroju nez jen z desek - http://puresound.cz/prevodniky-hrt/15-linestreamer-.html
    BIRK
    BIRK --- ---
    Diky vsem za info
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    TEDDYBEDDY: Takže z jedný sračky do jiný sračky? No tak to je celkem v pohodě.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    BIRK: "Jaky ztraty kvality zvuku se muzu obavat?"

    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    AKA_THE_A: WAV. Mám dojem, že Audacity jinak nahrávat neumí.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    WRONSKI: konverze? V čem (formát) nahráváš?
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    BIRK: Ano. Postarší Pioneer + Dynavector 10x4 → Actidamp Mk IV → Juli@ → nahrávka a edit v Audacity → konverze do FLAC. Kvalita záznamu ucházející, na vinyl stačí...
    Line in / Mic in vstupu u notebooku bych se trochu obával.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BIRK: Nevim no, ja vsechny svy mp3 vymazal, protoze ten zvuk je proste hnusnej. Jinak line in asi neni to samy, co vstup pro mikrofon (asi zalezi na zvukovce, treba je to u notebooku fuk, nevim). Pokud bych chtel do sveho pc nahrat lp desky, koupim si na to nejaky USB prevodnik se vstupem pro gramo...
    POLMO
    POLMO --- ---
    BIRK: ziadnej realne pocutelnej v mp3 formate, bude to tak kvalitne ako mas kvalitne sucasti nahravacieho retazca; predzos, zvukovka, kodec....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam