• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      DEIKSAC: To si doložíš poslechem: pořídíš si k hučícím bednám lepší zesilovač a ony přestanou hučet. Samo se nebavíme o módech místnosti, který sem motá Beddy, ale to je snad jasný. Podstatný je, že mnoho lidí zaměňuje příčinu a důsledek, a protože se nedokážou zorientovat, nakonec skončí u nějakejch zázraků velkejch jako škopky od piva, který konečně jejich lampa nějak uřídí a spolu s módy cimry to vytvoří iluzi impozantního basu, vskutečnosti však hovno.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      MACHALIK: prosimte ten vztah houkajicich basu a zesilovace bych rad videl necim dolozenej
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: neco si nastuduj, nez se opet ztrapnis
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      DELLAMORTE: Kamos (Martas) si nakonec na basaky poridil profi mrize (18"), pac kocka mela tendenci drapat zavesy. Pro me je toto jeden z duvodu zvirata nemit.

      Su rad, ze ses spokojenej. Kamos mel tyhle JBL v 15 m2 v Komarove a hralo mu to nadherne, dalsi ma B&W Matrix 800 v 18 m2 v Novym Liskovci. Mezi velikosti bedny/basaku a mistnosti neexistuje vztah, maximalne jakejsi volnej mezi vzdalenosti menicu a poslechovym trojuhelnikem, a i ten je odvislej od konstrukce bedny: kupr. ty JBL jsou tak perfektne zfazovany napric pasmy, ze i ze dvou metru zni naprosto homogenne, ac maj metr ctyricet na vysku. Houkajici basy jsou vzdy zesilovacem a sousedi se nakupem velke = dobre bedny paradoxne vetsinou uklidni. Nejvic sere mala bedna, co si hraje na velkou, takova duni jak sub na diskotece a sere vsechny pres dve patra okolo.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Diy fakulta opět zasahuje. Říká ti něco fyziologie sluchu?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DOCKINEZ: Znáš to z vod kytar ne. Existuje nějakej interval hlasitosti, kdy to lícuje. Při velmi a středně tichým provozu to obvykle nejni. U vícepásmovejch beden je to většinou problém.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      LOPIK: normalne, kvalita zvuku nejni zavisla na hlasitosti, maximalne s rostouci hlasitosti klesa, pac roste zkresleni repraku
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      LOPIK: Taky mě překvapilo, že to hraje mnohem líp a nemusí to být vyhulený jako to B&W co jsem měl předtim, i když mě na to upozorňovali.
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      DOCKINEZ: Tak to určitě ne, ale musí to lákat :-)
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Tak asi nemusi platit, ze cim vetsi bedna, tim hlasitejsi poslech, ni?
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      LOPIK: Postupne pridavat a cekat kolik vydrzej. Ja to hulim v cinzaku cim dal tim vic a zatim nic :-)
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      Jak si jde tohle v paneláku pustit? Já bydlím v činžáku, sousedy neslyším skoro vůbec a i tak se to bojím doma nějak moc hulit..
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      TURF: To měla být vtipná narážka na to, v paneláku takhle velký bedny nevyužiju?
      TURF
      TURF --- ---
      DELLAMORTE: nemam dalsich otazek
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      TURF: Yep
      TURF
      TURF --- ---
      DELLAMORTE: to je panelakovej byt?
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: Muj kocour. Vzdycky sem daval prednost kockam pred psama.
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      DELLAMORTE: Jinak jsou to ty odřený JBL co tu inzeroval Machalík. Mám pocit, že teprve teď můj život dostává smysl. :D
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Jen pro úplnost. To sou vaše kočky hombres nebo vašich starejch?
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      GOSHEWAN: Nj, ale kolik lidí v kočičím klubu bude mít velký bedny :) Tak sprej prý pomáhá, přestali škrábat tapety, prý to předtím vypadalo, že tam řádí Freddy z Elm Street. :) Bude to muset risknout no.
      No abych tu neprudil s kočkama tak dám foto ze své zahrádky, je to teda jen mobil, kvalitnější později:
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      Muj kocour (magor) si beden ani nevsima, spis zesilovace ze kteryho jde teplo a lezi na nem. Jak uz nekdo psal, je to o tom jestli skrabe systemove vsechno, nebo ne.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam