• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Chceš se též zapsat k Machalíkovi do terapeutického kroužku? Ok. Stanu se rád i tvým prorokem. Cesta rozumového uchopení je pro spoustu peónů ta nejstrastiplnější. Čili musíš uvěřit! Zde je tvá mantra [ TEDDYBEDDY @ HIFI & TOP AUDIO ]
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    FATTY: drobné radosti života :-)
    FATTY
    FATTY --- ---
    Ze na neho vubec reagujete :/
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DOCKINEZ: coby ne, excelovej středobas, solidní tweeter, to rozhodně nehraje zle, ale má to svý limity.
    Nejlíp to tu ale vystih herr_flick: když někdo vezme svůj výtvor z běžně dostupnejch repráků, případně to opentlí exotickejma kondenzátorama/kabelama a dá to s cenovkou na výstavu, je to frajer. Když si to udělá jen sám pro sebe, je to nýmand
    TEDDYBEDDY: můžeš si to psát klidně ještě většim písmem, ale vzhledem k tomu, že ani na opakovaný výzvy nedodáš jakýkoli podklady pro svý tvrzení, budeš jen pro srandu
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Tyhle drogy chci taky!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Opakuj Jirko po 100x po mně ( každý den 5x) - než se z toho zblázníš.


    Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost. Čím větší membrána, tím větší zkreslení


    Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost. Čím větší membrána, tím větší zkreslení


    Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost.
    Čím větší membrána, tím větší zkreslení
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Existuje jeste nejaka firma na svete, ktera ma v nabidce patnact dvoupasmovek zaraz? Podle me je to unikat.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Na které elektroprůmce ses vlastně dozvěděl tyhle svoje moudra? Že výchylka je lepší než plocha, difuzitu, fázovej závěs atd. Prozradíš?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---


    Pobavil popisek k tyhle fotce:

    The problem with these speakers is that people in our lab are supposed to work and yesterday everybody spent all day on listening to the trenner&friedl little ART suckers.. amazing
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Trochu na mě tlačíš s těmi rébusy Jirko. Mám to! " Nejvyšší třída" nejenže musí mít velkej basák ale bedna musí bejt hnědá! Trefil jsem to?!? :o)

    Jasně švanc! To je přesný, erudovaný ste zhruba stejně. Jeden před zrcadlem, druhej za zrcadlem!. Fázovej posun v podstatě stejnýho id :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Nejnižší třída se pozná podle toho, že je to desetikilová dvoupásmovka pár tisíc :) Nevím, celý ty roky jsem žil v přesvědčení, že seš v balíku a díky tomu víš, o co v hifi jde a co je možný. Nedošlo mi až doteď, že celá věc má to nejjednodušší vysvětlení. Tak to jo. Na trabantí komplex nikomu neradno sahat: podívej, co to udělalo se Švancem.

    Hele, já se jsem schopnej přepnout do téhle polohy, jen musíš říct, že se chceš bavit o levnejch malejch věcech. Pěkný bedničky to jsou. Mně se z budek k počítači líbí samozřejmě moje Poseidony:



    Ale taky třeba Mini Utopia:



    A ze všeho nejvíc asi Autograph Mini:



    No a samozřejmě Minigon:



    Ta Utopia je nejkonvenčnější z nich, vlastně ji mám v merku jen kvůli designu. Nemyslím, že je na ní cokoli technicky zajímavýho, narozdíl od těch ostatních.

    Věřím, že tahle tvoje dvoupásmovka z výstavy je hodně výjimečná mezi všema ostatníma dvoupásmovkama.

    Co je pro mě ovšem ultimátní pecka je řada výrobků firmy Totem, to jsem ti ostatně už psal do pošty.



    A další: https://totemacoustic.com/en/hi-fi
    Je pravda, že něco takovýho se jen tak nevidí. Zcela přirozený, že jsi skončil zrovna u nich.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    nebo
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Nejni to sice nejlepší gramec na světě, ale
    "
    Denon DP 1200 Plattenspieler Turntable exklusives Furnier Design | eBay
    http://www.ebay.de/...exklusives-Furnier-Design-/141851357085?hash=item2106ffef9d:g:szIAAOSwxN5WbGNe
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: čti pořádně :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HERR_FLICK: Kondiky Mundorf Supreme, kabeláž z postříbřený měďi s teflonovou izolací, kustomizovaný Scanspýky & Seasy, hliníkový basreflexy.

    Dle nyxexperta č. 2 ENTRY LEVEL!

    A co je podle tebe hi-end level? Resp. na co hraješ doma? Taky mp3, zvukovku & velkej basák?
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TEDDYBEDDY: zajimavy, najednou ti domaci kutil, co doma na koleni bastli stavebnice z entrylevelu highend menicu nevadi...
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: N.E.J.N.I.Ž.Š.Í T.Ř.Í.D.A. prohlásil expert :o)

    Kontrolní otázka. Nejnižší třída se pozná podle

    1) dotaženého návrhu & konstrukce,
    2) materiálů & komponentů nejvyšší kvality
    3) finálního doladění v součinnosti s profesionálními zvukaři
    4) úspěšné reprezenatace na mezinárodní výstavě
    5) toto vše

    nebo podle

    6) velkýho basáku
    7) expertního benchmarku id Machalík z nyxu :)

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Bomba :) Nejnižší třída v plné své kráse. Není divu, že nemluvíme stejným jazykem.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Imo nejlepší poměr výkon / cena na Audio show Praha. Brilantě poladěná bedýnka, šikovnej českej konstruktér. Hrálo to kua dobře. http://www.elfton.cz/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam