• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Tvá mysl je neklidná bratře. Nic neexistuje , jen malý špunty, hluboký tóny a ty sám.
      Soustřeď se na to! špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, špunty, basy, já, ......
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: kor když je pověsíš na televizi a deš si na nich s přítelkyní pustit film do gauče
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DOCKINEZ: Produkce není reprodukce amigo. Apec a jeho zkreslení je přeci součástí tvýho zvuku. Tam na tom hovno sejde.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Ale s tou vetsi plochou repro vedouci k vetsimu zkresleni mi to neštymuje. Basa je daleko vic "hifi" nastroj nez kytara. Bedna se dvema 15" reprakama hraje basu super ciste. Mozna ne tak ciste jako lednice Ampeg s deseti osmipalcema, ale o nekolik radu cisteji nez kytarova bedna se dvema 12".

      (ano, jsou tam miriady dalsich faktoru, ale o tech jsme se nebavili)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      CROME: Tak furt basujou víc než Machalíkovy Titany a to je to, oč běží ;)
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Ja bych rekl, ze Internet Explorer 8 nebasuje vubec, ale proti gustu...
      CROME
      CROME --- ---
      TEDDYBEDDY: tak zrovna 800 oproti treba IE 8 nijak zvlast hloubky nebasujou, to ses trefil sam do kolene
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Opakuj pečlivě & soustředěně po mně bratře: [ TEDDYBEDDY @ HIFI & TOP AUDIO ]
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: už se neztrapňuj a začni srovnávat srovnatelný
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Poprosil jsem za tebe u samotného Kršny o důkaz pravosti TB jako proroka a hle, posílá ti tento vzácný křehký amulet vydávající ty nejhlubší frekvence. Medituj bratře & kaj se!
      Sennheiser IE 800 - Sluchátka do uší | Alza.cz
      https://www.alza.cz/sennheiser-ie-800-d562817.htm?catid=18852479
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: ničim kromě vlastních dojmů nepodložený tvrzení bejby, jako obvykle
      WRONSKI
      WRONSKI --- ---
      FATTY: guilty pleasure
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Chceš se též zapsat k Machalíkovi do terapeutického kroužku? Ok. Stanu se rád i tvým prorokem. Cesta rozumového uchopení je pro spoustu peónů ta nejstrastiplnější. Čili musíš uvěřit! Zde je tvá mantra [ TEDDYBEDDY @ HIFI & TOP AUDIO ]
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      FATTY: drobné radosti života :-)
      FATTY
      FATTY --- ---
      Ze na neho vubec reagujete :/
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      DOCKINEZ: coby ne, excelovej středobas, solidní tweeter, to rozhodně nehraje zle, ale má to svý limity.
      Nejlíp to tu ale vystih herr_flick: když někdo vezme svůj výtvor z běžně dostupnejch repráků, případně to opentlí exotickejma kondenzátorama/kabelama a dá to s cenovkou na výstavu, je to frajer. Když si to udělá jen sám pro sebe, je to nýmand
      TEDDYBEDDY: můžeš si to psát klidně ještě většim písmem, ale vzhledem k tomu, že ani na opakovaný výzvy nedodáš jakýkoli podklady pro svý tvrzení, budeš jen pro srandu
      WRONSKI
      WRONSKI --- ---
      Tyhle drogy chci taky!
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Opakuj Jirko po 100x po mně ( každý den 5x) - než se z toho zblázníš.


      Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost. Čím větší membrána, tím větší zkreslení


      Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost. Čím větší membrána, tím větší zkreslení


      Basy dělá výchylka/ velikost dělá hlasitost.
      Čím větší membrána, tím větší zkreslení
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Existuje jeste nejaka firma na svete, ktera ma v nabidce patnact dvoupasmovek zaraz? Podle me je to unikat.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Na které elektroprůmce ses vlastně dozvěděl tyhle svoje moudra? Že výchylka je lepší než plocha, difuzitu, fázovej závěs atd. Prozradíš?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam