• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Urcite!
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Supér! Tak až prodáš ty Montany, Titany, etc.
      GoldenEar Triton Two Tower | Sound Style
      http://www.soundstyle.cz/produkt/goldenear-triton-two-tower/93/
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Sorry, ale na další kolo debaty o tom, proč tak dobře popsaný jev jako bias podle tebe neexistuje, a na obskurní vysvětlování toho, proč jeden "zesík zkresluje jak pila" a druhý zase třeba "hučí na basech", ale poznáš to jen tehdy, když je máš týden doma a VÍŠ, KTERÝ HRAJE, fakt nemám náladu. A něco mi říká, že na to není zvědavý ani nikdo ostatní.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Konstrukcne je to jiny, soucastky to ma jiny, zapojeni je jiny, meri to jinak, ale je to stejny. A je to pravda, protoze to rikame vsichni.
      SVANC
      SVANC --- ---
      Rozdíly existují? To je fakt škoda, že je poznáš jen tehdy, když víš, co hraje :D.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Ach jo, to je sbirka tady. Jeden je blbec, druhej katolik... tak se holt niceho nedoberem.

      Rozdily neexistuji, i kdyz existuji. Slyseli jste slovo bozi.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: S touhle tvou logikou jsou ti největší mistři kritického uvažování tady.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Eh... takze kriticke mysleni se projevuje konformitou k "faktum" "overenym" nejakou zajmovou skupinou. Cim kritictejsi, tim vic kejves a kejves a mumlas to stejny jako vsichni ostatni. Ty ses stejnej komik jako Beddy, hele. Akceptace kanonu jako vrcholny projev vlastniho usudku. Basy dela vychylka.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Nezajímá :). A asi jsi mě špatně pochopil - já ti nevyčítám schopnost kritického myšlení, ale jeho absenci, která jde dokonce tak daleko, že popíráš opakovaně ověřená fakta, navíc pomocí absurdních myšlenkových konstrukcí.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Cili mi nejenze vycitas schopnost kriticky uvazovat, ba i podrobit kritice svate texty, ktere ty, Beddy nebo kdokoli drmoli zpameti, ale nakonec mi davas za vinu i to, ze Beddy nicemu nerozumi a dohaduje se jak fotbalista z hospody? To je k nevire.

      Mimochodem, zajima te, ktera z tech tri flasek byla nejlepsi a objednal jsem ji karton?
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: To jsou zase žvásty :). Každopádně mě zaujal bod "neochota premyslet na vlastni pest". V tvém případě naopak "ochota premyslet na vlastni pest" jde dokonce tak daleko, že vytváříš zcela absurdní myšlenkové konstrukce parafrázující Zénonův paradox, abys nemusel přiznat to, co je při standardní aplikaci kritického myšlení zjevné a navíc opakovaně exeperimentálně prokázané lidmi, kteří o dané problematice ví řádově víc než ty. Kdyby Beddy nebyl vůl a vedl debatu tvým stylem, tzn. od samého začátku tvrdil, že malé bedny hrají líp, protože on to tak slyší a proto to je pravda, nikdy bys ho do toho kouta argumentační nouze nezahnal :D.
      CROME
      CROME --- ---
      HERR_FLICK: to jsou dementi, proc tam maj ty bedny, kdyz jim stacej sluchatka za 1K
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Q teorem jsi zvladl, ale tlak vs. frekvence vs. vzdalenost ti dodnes unikl. Jak je to mozne?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Pravda je, ze tech spolecnych bodu tam zacina byt pomerne hodne.
      - upinani se k autoritam
      - vecne citace kohosi
      - osobni nezkusenost
      - nahodne/zvracene usporadani priorit
      - neochota premyslet na vlastni pest
      - a ted nove: adorace a neporozumeni poslechove mistnosti natolik, ze ji prizpusobujete aparat (nebo si to myslite)
      - a samozrejme napicu hifi

      Plus mam pocit, ze jste oba nekde z lontu. Nechodite spolu na jedno, zatimco na internetu se naoko skorpite? Beddy to tak dela s nejednim zoufalcem.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      HONCKA: Dobrá poznámka hombre. Ale my teď nemluvíme o citlivosti. Je to takovej kognitivní oříšek, úplnej rébus. Vlastně takový intimní tajemství tu s Jirkou máme :)
      HONCKA
      HONCKA --- ---
      TEDDYBEDDY: Ty porad prirovnavas sluchatka k reproboxu, tak to postav do stejny late a udelej na nich standarni mereni jak na reproboxy a ukaz nejaky mereni citlivosti mereny 1m od reproduktoru, chci videt tech 20Hz :D
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Švonce mám léta v ignore, ale určitě by s tebou souhlasil. Argumentačně/ odborně jste zhruba stejně vybaveni.

      PS. Co ty sluchátka, užs vsáknul, že i minirepráčky zahrajou 20Hz a že basy nedělá velikost membrány? :o)
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Mohl bych tě požádat, aby sis mě přestal brát do huby? To přirovnání k Teddymu mě uráží :D.
      Jinak v téhle konkrétní debatě s Teddym máš pravdu a jsi schopen i zcela rozumně argumentovat, ale když přijde řeč na kabely a zesíky, tak je všechno marné - veškeré provedené experimenty, empiricky ověřená fakta a odkazy odbýváš posměšným slovem "autority", protože přistoupit na standardní kritické myšlení by znamenalo rozpad onoho vybájeného světa, kde naslepo sice nepoznáš ani rozdíl mezi cenově diametrálně odlišnými zesilovači, ale věříš tomu, že v neslepém testu "zjištěný" rozdíl mezi reprokabely je reálný.
      Btw pokud jde o multiidentity, tak Teddy si i v tomhle auditku rád vypomáhal svým druhým ID Toom.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Stejne je zvlastni, jak po peti letech vlastne Beddy zkonvergoval do Svance :) Nemuze to bejt ten nejdelsi socialni experiment v dejinach multiidentit?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Kery foto? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam