• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ses opil levnou kořalkou (á 390/flaška) a napsals na internet, ne? :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Zas jeden extrakus od Revelu http://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=0804311464&

    Neil Garder z Absolute sound tvrdí, že jde o nejpovedenější bedny Revelu. Neil je muzikant, což je imo dobrá dobrá reference. http://www.theabsolutesound.com/articles/revel-performa-f52-loudspeaker/

    V Audio.de je teda vyšší & novější model Ultima Studio2 ( 16.900.- Eur) benčmárkovanej na 103b Referenzklasse, stejně to vidí i ve Stereo.de i v us Stereophile. I mr. Šroll to asi slyší podobně, když na Revelech demonstruje svý zesy. I já jsem to slyšel stejně a slyšeli by to i kucí z Brna, kdyby slyšeli.

    Čili kupem těhle F52 ( Audio.de- 99b) za necelejch 5k Eur dostanete jedny z 30-50 nejlepších beden na světě bez ohledu na cenu. Což je prima vědět. Ale vám malejm buznám tady, je takový info stejně k hovnu, žejo :)

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Za okeánem též komplet jedničková sestava Sony:

    Vintage Sony TA E1 Preamp SCD 1 CD Player TA N1 Power Amp Great Condition | eBay
    http://www.ebay.com/...NY-TA-E1-PREAMP-SCD-1-CD-PLAYER-TA-N1-POWER-AMP-GREAT-CONDITION-/112014406637
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kdyby někoho zajímala tahle třída a nebál se oprav, tak zde asi bude možné si přijít k Sofiím za slušný peníze:

    Wilson Audio Sophia Series I Floor Standing Speakers | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Wilson-Audio-Sophia-Series-I-Floor-Standing-Speakers-/172227130943?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Výborně amigo! Studuješ problematiku přechodových jevů? To se cení ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tesim, az to Beddy oznaci za moc silny, zejmena v dolni uvrati sinusovky, pac magie a chveni se odehrava kolem nuly--
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    To je panečku krasavec!
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    GOSHEWAN: simte, kopat do chudaka, kterej propad uz v druhy tride z matematiky neni eticky
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: Svatá je leda tvoje víra v neomylnost vlastních uší.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Tak hlavne ze ty tu skolu mas... (:
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: těch 25 qm platí pro cokoliv víme? jinak se musí prostě zabejvat akustikou níízkejch frekvencí. s veliksotí beden nic společnýho

    jo vlastně já reaguju na beddyho, tak jako bych nic nenapsal
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Hele švonc na palubě, jak hádám z tvejch postů. Říklal jsem ti, že si nakonec budete rozumět. Proč si vy 2 nedoděláte školu? Po těch letech tady byste měli fel minimálně a nevymejšleli furt dokola mejdlo. Mejdlo už je vymyšlený hoši :o)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Hlavne se uklidni amigo :) Všichni majitelé retromega nábytku & loganů jsou neklidní. Tak to prostě je. Já to ale chápu, prostě se ti ty dizajny líbí a nemůžeš si pomoct. Do tvý cimry se to ale nevleze, je z toho akorát humbuk a z toho ten neklid.

    Hele nedělám to naschvál. Jen jsem kouknul na test těch tvejch Montanů ve Fairaudio a zas:
    " entsprechenden „Auslauf“ ermöglichen, sprich mindestens um die 25 Quadratmeter Hörraumfläche zur Verfügung stellen sowie "

    Klidně se ptej, esi ti eště něco nejni jasný ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SVANC: Jak rikam: aspon citujes jen jednu svatou knizku, ne vsechny.
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: No já se spíš držím fakt ověřených metodami, které platí jako vědecké v libovolném oboru. Nesmyslem jsou tvé hlášky o "autoritách", které ve skutečnosti znamenají, že všichni se mýlí, jenom Machalík má pravdu, protože neomylné uši.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Genialni :) Beddy: Gamates recenzi z hificasopisu. Laciny sedmireprakovy ctyrpasmo je ve "stejne lize" jako dvoupasmo Focal Utopia Diablo, ktera je ve stejne lize jako Beddy, kterej je v jine lize nez zbytek sveta. Neslysel nic, cte magaziny, je orientovanej, radi majitelum apecu za mega.

    Svancu, ja si te snad po tomhle zacnu vazit. Tvy picoviny mely aspon nejakou hlavu a patu, konzistentne jsi se drzel jednoho nesmyslu namisto mnoha.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: A *proc* bys mi radil, abych superrychly a superpresny de facto jednopasmo Logan nahradil ve velkym pokoji malejma skopkama? Proc proc proc, Beddy?
    EUR0
    EUR0 --- ---
    DOCKINEZ: mmm, doubleheader for geeks
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Ty seš ten basshunter hombre. Já ti za sebe radím spíš F. Diabla. Čímž by ses dostal do naší ligy. Tedy tam, kam nemůžeš s titanana ani montanama. Ty G.E. tam podle všeho sou taky. A když říkáš, že máš větší cimru než já, imo by to za očekování stálo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam