• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ROMANICAK: Ano, čili ten tvůj post s rozbitým gramcem a článkem nemá objektivně s kvalitou poslechu vinylu žádnou souvislost. Dík.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TEDDYBEDDY:
    Proc by to melo mit souvislost? Jen jsem na to narazil, presne jak pisu. Pointa je v nedavne diskusi tady, bavili jsme se o kvalite vinylu vs digitalnim zaznamu a prehravani. Povazuju za dobry sem ten odkaz dat, jestli si ho prectes a pochopis ho uz je na tobe :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ROMANICAK: Popravdě nejde. Jakou souvislost má vrak tvýho levnýho gramce s odkazem na ten článek? Pointa?
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    TEDDYBEDDY:
    Neumis cist nebo se snazis trollit ale nejde ti to?
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    NOIZER: treba zde, vsechny zni skutecne skvele, i kdyz nektere nejsou zrovna muj "oblibeny zanr", tak v ramci poslechu je to zabava. (poslouchal jsem FLAC)

    Best Audiophile Albums
    https://medium.com/@practicalaudioholic/best-audiophile-albums-part-1-a3c402e40b79
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MARASAN: Nevím jak na Tidalu (nemám), ale i z normálního streamu zní Katie dobře, má to dobře smíchaný.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ROMANICAK: Čili tvůj vrak gramofonu vs digital, nebo cos tím chtěl říct?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jako dobry nahravky muzete zkusit Katie Melua. Je to normalni popik, ale zvuk je imho skvelej.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    NOIZER:
    Uplne souhlasim, jsou tam hromady sracek z radoby HipHopovy a R'n'B sceny. A nastesti se tam najdou i ty dobry veci, vetsinou nahodou kdyz surfuju.

    SPIKE411:
    Jak to myslis?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MQA není žádná 'master kvalita'.
    NOIZER
    NOIZER --- ---
    ROMANICAK: me Tidal posledni dobou spis zklamava.. kdyz projizdim ty releasy v master kvalite, tak jsou to povetsinou hrozny sracky (cti muzika, co me vubec nezajima ala haranti "Lil Whatever" s mumlanim na xanaxu a podobny.. ) a pomalu nad tim lamu hul... Budu jen rad za tipy na dobrou muziku v master kvalite
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Dalsi z mych tipu, pastva pro usi:

    Rosanne Cash, dcera Johnnyho, album "She Remembers Everything" .

    Tohle surfovani na Tidalu obcas dovoli vynorit se vecem, na ktery bych jinak nejspis vubec nenarazil, mate to taky tak?
    UBIK
    UBIK --- ---
    Nazdar, mám lame otázku, snad jsem dobře: Na akci jsme měli onehdy půjčen aktivní repro JBL Eon 610. Já si myslel, že se prodává ve dvojici s pasivním, ale on ne. 1) Myslíte, že se hodí k jednorázovému ozvučení sálu z notebooku (živé slovo přes Zoom) a k debatě (živé slovo live)? 2) Pochopil jsem, že "XLR/TRS kombi vstup" znamená, že je jak pro velký jack, tak pro mic konektor. Je to tak? 3) Jaký pasivní repro si mám pořídit k uvedenému aktivnímu, abych měl hezky stereo?
    Moc díky za reakce.
    JAFAR
    JAFAR --- ---
    BREGALAD: Nehraje basák. Ale už jsem sehnal jinej. Díky za tip, bude se hodit.
    BREGALAD
    BREGALAD --- ---
    JAFAR: Záleží asi co jim je..
    V Praze zkus AVE servis pana Vokála v ulici u Lékárny na pražské Zbraslavi. Co neopraví - to nejde opravit..
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    Opet musim doporucit skvely nahravky, nahodou jsem narazil na CDcko:
    Jazz Around the World | Putumayo World Music
    https://putumayo.bandcamp.com/album/jazz-around-the-world
    JAFAR
    JAFAR --- ---
    Nemá někdo dobrej kontakt na servis reprobeden? Díky
    WIREBORNE
    WIREBORNE --- ---
    Ahoj vespolek mám takový dotaz. Kdysi jsem viděl recenzi na krabičku, která (pokud si to dobře pamatuju) nedělala nic jiného než dekódovala FLAC, dokonce k ní musel být DAC jak speciální druhá krabička. Ale teď to chtěl zmínit v článku a zaboha to nemůžu najít. Nevěděl by prosím někdo? Díky.
    PJT
    PJT --- ---
    TEDDYBEDDY: "na výstupu pak pracují výkonové tranzistory s taktem 69 MHz" má bejt co? Déčko na 69MHz? Asi těžko...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam