• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      ROMANICAK
      ROMANICAK --- ---
      NOIZER:
      Uplne souhlasim, jsou tam hromady sracek z radoby HipHopovy a R'n'B sceny. A nastesti se tam najdou i ty dobry veci, vetsinou nahodou kdyz surfuju.

      SPIKE411:
      Jak to myslis?
      SPIKE411
      SPIKE411 --- ---
      MQA není žádná 'master kvalita'.
      NOIZER
      NOIZER --- ---
      ROMANICAK: me Tidal posledni dobou spis zklamava.. kdyz projizdim ty releasy v master kvalite, tak jsou to povetsinou hrozny sracky (cti muzika, co me vubec nezajima ala haranti "Lil Whatever" s mumlanim na xanaxu a podobny.. ) a pomalu nad tim lamu hul... Budu jen rad za tipy na dobrou muziku v master kvalite
      ROMANICAK
      ROMANICAK --- ---
      Dalsi z mych tipu, pastva pro usi:

      Rosanne Cash, dcera Johnnyho, album "She Remembers Everything" .

      Tohle surfovani na Tidalu obcas dovoli vynorit se vecem, na ktery bych jinak nejspis vubec nenarazil, mate to taky tak?
      UBIK
      UBIK --- ---
      Nazdar, mám lame otázku, snad jsem dobře: Na akci jsme měli onehdy půjčen aktivní repro JBL Eon 610. Já si myslel, že se prodává ve dvojici s pasivním, ale on ne. 1) Myslíte, že se hodí k jednorázovému ozvučení sálu z notebooku (živé slovo přes Zoom) a k debatě (živé slovo live)? 2) Pochopil jsem, že "XLR/TRS kombi vstup" znamená, že je jak pro velký jack, tak pro mic konektor. Je to tak? 3) Jaký pasivní repro si mám pořídit k uvedenému aktivnímu, abych měl hezky stereo?
      Moc díky za reakce.
      JAFAR
      JAFAR --- ---
      BREGALAD: Nehraje basák. Ale už jsem sehnal jinej. Díky za tip, bude se hodit.
      BREGALAD
      BREGALAD --- ---
      JAFAR: Záleží asi co jim je..
      V Praze zkus AVE servis pana Vokála v ulici u Lékárny na pražské Zbraslavi. Co neopraví - to nejde opravit..
      ROMANICAK
      ROMANICAK --- ---
      Opet musim doporucit skvely nahravky, nahodou jsem narazil na CDcko:
      Jazz Around the World | Putumayo World Music
      https://putumayo.bandcamp.com/album/jazz-around-the-world
      JAFAR
      JAFAR --- ---
      Nemá někdo dobrej kontakt na servis reprobeden? Díky
      WIREBORNE
      WIREBORNE --- ---
      Ahoj vespolek mám takový dotaz. Kdysi jsem viděl recenzi na krabičku, která (pokud si to dobře pamatuju) nedělala nic jiného než dekódovala FLAC, dokonce k ní musel být DAC jak speciální druhá krabička. Ale teď to chtěl zmínit v článku a zaboha to nemůžu najít. Nevěděl by prosím někdo? Díky.
      PJT
      PJT --- ---
      TEDDYBEDDY: "na výstupu pak pracují výkonové tranzistory s taktem 69 MHz" má bejt co? Déčko na 69MHz? Asi těžko...
      ROMANICAK
      ROMANICAK --- ---
      Ted jsem po zapojeni staryho Lenco se znicenou prenoskou a naslednym brouzdani webem narazil - k nasi nedavne "diskusi" :
      The Math behind why Compact Disc's sound better than Vinyl Records!
      http://www.undr.com/...ement/2012/the-math-behind-why-compact-discs-sound-better-than-vinyl-records/

      MAJA
      MAJA --- ---
      VOZKA: jj, (černá) cihla s nenápadným indikátorem provozu a vzadu vstupy/výstupy a napájení ... jednoduché věci bývají elegantní
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      O kvalitě zvuku nepochybuju, Dan D'Agostino má myslim dobrou pověst, ale jsem sám komu to přijde vzhledově fakt nevkusný? Já jsem možná divnej, nelíbí se mi ani modře svítící McIntoshe a ideální zesilovač pro mě je takovej kterej na sebe nijak neupozorňuje zvukem ani vzhledem, ale konkrétně tahle jeho řada zesilovačů (jsou i výrazně dražší než ten v recenzi) mi paradoxně k ceně přijde trochu až vidlácká.
      MAJA
      MAJA --- ---
      TEDDYBEDDY: svoje zákazníky si to asi najde .... mě to přijde vyjímečné spíš cenou a designem ... v téhle (i o dost nižší) ceně tak nějak předpokládám, že už tomu není v podstatě co vytknout ...
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MAJA: Tak je to flagship- reference. Obvykle jde o pár desítek kusů celosvětově. Ve špičkovým studiu je s výhodou mít něco takovýho, páč drahý bedny maj šanci ukázat, proč jsou drahý, a i levnější bedny s tím hrají o 2. třídy líp. Tzn. líp se prodají.
      MAJA
      MAJA --- ---
      TEDDYBEDDY: celkem rád bych viděl těch několik lidí, co si to v ČR koupí ... :-) Z toho by byl možná zajímavý socioekonomickopsychologický výzkum :-)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      D’Agostino Momentum S250 Stereo - Hi-Fi Voice - recenze audio-video techniky a chytrého bydlení
      https://www.hifi-voice.com/...o?fbclid=IwAR12mr2dBrv_lKdKrEToOo7VqPw3dIYSIjz0smHf8yObwT7jtqY7pBHtk0U
      ROMANICAK
      ROMANICAK --- ---
      BREGALAD:
      Ano, to byly dalsi duvody, nemene dulezity. A dalsi byl treba ze kazety (na kterych vychazelo mnoho hudby) se daly dobre kopirovat, zatimco CD ne.
      BREGALAD
      BREGALAD --- ---
      VOZKA: Hmm zajimavy zjisteni.. Presto mam znacku velmi rad :-)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam