• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANYSEKCo vam prave prislo za dementni maily?
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    Sorry, už je to starší, ale nigerijskej kosmonaut mě ve svý době rozštípal:

    Dear Mr. Sir,

    REQUEST FOR ASSISTANCE-STRICTLY CONFIDENTIAL

    I am Dr. Bakare Tunde, the cousin of Nigerian Astronaut, Air Force Major Abacha Tunde. He was the first African in space when he made a secret flight to the Salyut 6 space station in 1979. He was on a later Soviet spaceflight, Soyuz T-16Z to the secret Soviet military space station Salyut 8T in 1989. He was stranded there in 1990 when the Soviet Union was dissolved. His other Soviet crew members returned to earth on the Soyuz T-16Z, but his place was taken up by return cargo. There have been occasional Progrez supply flights to keep him going since that time. He is in good humor, but wants to come home.

    In the 14-years since he has been on the station, he has accumulated flight pay and interest amounting to almost $ 15,000,000 American Dollars. This is held in a trust at the Lagos National Savings and Trust Association. If we can obtain access to this money, we can place a down payment with the Russian Space Authorities for a Soyuz return flight to bring him back to Earth. I am told this will cost $ 3,000,000 American Dollars. In order to access the his trust fund we need your assistance.

    Consequently, my colleagues and I are willing to transfer the total amount to your account or subsequent disbursement, since we as civil servants are prohibited by the Code of Conduct Bureau (Civil Service Laws) from opening and/ or operating foreign accounts in our names.

    Needless to say, the trust reposed on you at this juncture is enormous. In return, we have agreed to offer you 20 percent of the transferred sum, while 10 percent shall be set aside for incidental expenses (internal and external) between the parties in the course of the transaction. You will be mandated to remit the balance 70 percent to other accounts in due course.

    Kindly expedite action as we are behind schedule to enable us include downpayment in this financial quarter.

    Please acknowledge the receipt of this message via my direct number 234 (0) 9-234-2220 only.

    Yours Sincerely, Dr. Bakare Tunde
    Astronautics Project Manager
    tip@nasrda.gov.ng

    National Space Research and Development Agency |
    http://www.nasrda.gov.ng/

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    kdyby mel nekdo zajem... zprava od Galia - yuliya1.dergaeva@gmail.com

    Podival jsem online datovani lokalit a videl jsem te.
    Popisu vam podrobne o zacatku
    kamarad zde nalezt na internetu jejich vztahu
    Poradila mi, abych jit do internetove kavarny a sledujte pro muze pro datovani
    Toto je poprve, co se snazim psat pres internetovou kavarnu
    Single? Pri pohledu na vztah?
    Chci ti rict o mne. Ok?
    Jsem 29. Jsem Rus. Bydlim v Rusku. Jmenuji se Yuliya.
    Pisu vam, i kdyz jste daleko. Chci se setkat a nekdy setkat.
    Pokud se ti libi, rekni mi komunikovat. Poslu fotografii.
    Odpovezte mi a poslu dalsi obrazky a psat vice o mne.
    Odpovedi a nebudete litovat;)
    Ve vecernich hodinach vidim odpoved od vas. Doufam, ze mi napise.
    Odpovez mi. Vas novy kamarad Yuliya.
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    ste vyhral devätsto tisíc doláru od Microsoftu, poslat meno, krajinu a tel
    DANNY_OCEAN
    DANNY_OCEAN --- ---
    Dobrý den, můj milovaný One,

    Dobrý den drahoušku, doufám, že je vše v pořádku s tebou, Mé jméno je slečna. Rose Rajis, vím, že tato zpráva přijde k vám jako překvapení jsem spadl bych vám říct, kdo jsem. Jsem mladý Sýrii a jediné dítě Dr Mohammed Rajis, můj zesnulý otec provedl vklad částku 3,5, miliónů dolarů v zahraniční bance byla jsem teď v Belgii uprchlickém táboře. Tento fond byl chtěl navázat oděvní společnost v Belgii a moje matka zemřela v Bashar al-Assad bomba shell během povstání protestu v roce 2010 v Sýrii, chci, abys mi pomohl nárok tohoto fondu, a přijmout to v žádném případě podle svého výběru, jak mám nikdo pomáhat mi tvrdit, tento fond z Belgie banky, a já mám příjem podání.

    Minulý týden jsme viděli Belgie NDTV novinky do Refuge tábora, kde jsem bydlel, že Rusko bylo bombardovat naše lidi, a my nevíme, kdy válka skončila.

    Jsem připraven vyjednat lepší procento s vámi, pokud jste se dohodli, aby mi pomohl ven. Řeknu vám více o mně a dát vám veškeré podrobnosti, jak kontaktovat banku, kde byl fond podané mého zesnulého otce.

    To proto, že trpí mnoho odstupy v důsledku neustálého politické krize. Smrt mé milované jednou, ve skutečnosti přinesl smutek do mého života. Jsem upřímnou touhou vašeho pokorného pomoc v této souvislosti bych chtěl investovat ve vaší péči, prosím. Vaše podněty a nápady budou velmi pokládaný

    Prosím, Zvažte to a vrátit se ke mně co nejdříve, tak, že vám mohu dát podrobnosti o transakci.

    S úctou

    BETSABE
    BETSABE --- ---
    prisel mi newsletter, ble:)

    Subject: Vaše toaleta dnes slaví svátek. Máte už dárek?


    Milé dámy, milí páni,

    víte, že 2,4 miliardy lidí na světě neví, co je WC? Odměňte se za to, že vy ano, a dopřejte svojí toaletě nový kabát. Kompletní sada pro závěsné WC jí bude slušet.

    Proč?

    Protože dnes je Světový den toalet. Upozorňuje na zbytečné plýtvání vody a na to, že část světa stále nemá osvojené základní hygienické návyky.

    Protože vám dodáme kvalitní výrobek, se kterým ušetříte peníze i životní prostředí a dlouho vám vydrží..

    Protože toaleta je rodu ženského. A ženy dárky milují.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    Dobrý den,
    Váš článek jsem zveřejnil na http://babocka.vram.cz.
    Upozorňuji na možnosti, které nabízí http://vikend.vram.cz.
    Těším se na další spolupráci a zdravím

    VM
    vydavatel a šéfredaktor
    http://nasenoviny.vram.cz, http://babocka.vram.cz, http://vikend.vram.cz
    Vydavatelství VRAM
    tel. +420 602 733 037
    XXX@vram.cz
    www.vram.cz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Sleduju delsi dobu vyvoj prekladacu u posilaneho spamu. vcera mi prisel tenhle ktery je vazne dost cesky...

    Ahoj, starý kámo,
    Už 1000 let jsme se neviděli.

    Doufám, že je u Tebe vše v pořádku.

    Píšu Ti, protože jsem objevil super věc,
    možná Tě bude také zajímat.

    Jen klid, žádná investice, nebo MLM,
    i mě každý den oslovují všelijakými
    takovými "zázračnými" možnostmi ...

    Je to jen jednoduchá metoda, jak
    vydělat denně i 10 - 15 tisíc korun »

    Podívej se na ni, nevyžaduje žádné odborné
    znalosti, můžeš ji vyzkoušet už i dnes.

    Možná se Ti napoprvé nebude zdát jednoduchá,
    ale pokud ji přesně dodržíš, tak můžeš s její
    pomocí i Ty vydělávat. Doporučuji Ti ji
    vyzkoušet, opravdu nemáš co ztratit.

    Zde je ještě jednou její stránka »

    Včera jsem vydělal 9 tisíc korun.
    Když to jde mně, půjde to i tobě.



    S přátelským pozdravem,
    Simona

    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Předmět PRO CHRÁPAJÍCÍ: kouzelný náramek proti chrápání

    Je tu náramek proti chrápání »
    Jsou zde hodinky proti chrápání
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    NASA: :DD, tak to je hodne dementni :D
    NASA
    NASA --- ---
    S: Portál MPSV - Životopis: Upozornění na opětovné spuštění aplikace a vymazání starých dat

    Vážený uživateli,

    dne 3. 7. 2015 proběhlo opětovné spuštění aplikace zveřejňování životopisů a nabídek práce na portálu MPSV. Aplikace bude s dříve vloženými údaji zájemců o práci spuštěna na portálu MPSV do 31. 7. 2015. Dne 1. 8. 2015 budou z důvodu úpravy a nového nastavení aplikace veškeré dříve vložené údaje zájemců o práci smazány. Do uvedeného data je možné stávající životopisy včetně nabídek práce zálohovat formou exportu údajů do souboru ve formátu XML. Po vymazání veškerých dříve vložených údajů z aplikace je následně možný import údajů životopisu z exportovaného souboru ve formátu XML nebo opětovné zadání údajů ručním provedením.

    Adresa aplikace https://portal.mpsv.cz/sz/obcane/inzerat

    S pozdravem,

    Portál MPSV
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    SUBJECT: Recenzeprace - Soutež Obnovena

    Portál Recenzeprace je urcený k recenzování privídelku z domu. Recenze jsou psány samotnými uživateli, kterí se tak delí o své vlastní zkušenosti a mohou pomoci ostatním zvolit si tu nejlepší metodu a casto je i vcas varovat pred podvodem. Samozrejme cím více recenzí, tím lepší rozhodování, proto jsme se rozhodli soutež pro tento mesíc obnovit.

    Minulý Výherci: Mikojan, Mikulda, Nekompletace, Kikeš, Tonislav, Jarda, Gambrinus

    Stále ješte mužete soutežit... soutež je spuštena do 31. 7.. Autor každého 5. komentáre totiž vyhrává 500Kc. Proto neváhejte a podelte se s ostatními o svou zkušenost na stránkách:
    Recenzeprace.com

    Nejlepší hodnocení - Robot21
    Katarína Calfová
    „Nikdy som sa ešte s takým niecím nestretla ale je to velmi zaujímavé...”

    Nejhorší hodnocení - Vojtovo Sázení
    Nejhure hodnoceným projektem je naopak stránka Vojtovo Sázení. Vetšine recenzentum vadí prevážne špadtná domluva a ne príliš casto vycházející tipy. Hovorí o obcasných úspeších, ale rozhodne mimo statistiku, která je uvádena.

    Nejnovejší komentáre
    Ian
    „Jakýsi Vojta, který nám nerekne o sobe nic dalšího krome toho, že se jmenuje práve Vojta pro nás má prý stoprocentne výherní tipy. Já se divým, že tomu nekdo verí. Jeho FREE tipy jsem si pravidelne overoval a nechápu, jak muže nekdo dnes ješte "Vojtovi" verit. Klidne prohrávejte dál :)”
    miki 243
    „Já hral u neho za 1000 mšsíc a prohral i další, Naneštestí nejsem závislák a obcas si dám za bura, ci nejvýše za 100, ale to jen vyjímecne podle recencí na Tipsportu, kde je to zadarmo. Mejte sázení pod kontrolou dejte za mesíc pouze pár kacek a ctete recenze a pak sázejte a neplatte podvodníkum”
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GALE: je to porad prukaznejsi nez email - specialne pokud se s nekym dohadujes o (ne)doruceni - kdy samozrejme dukaz doruceni "pres prostrednika" ma ponekud vetsi vahu. Dokud u nas nebyly datovky, taky jsis bez faxu moc neskrtnul - formalne dulezita sdeleni rozhodne nechodi klasickym emailem :) A dodnes ti spousta veci chodi klasicky na papiru z tech samych duvodu.
    GALE
    GALE --- ---
    F0B1C: Nejde ani moc o nás, ale v některých zemích východní Evropy je to ještě využívány způsob, jak posílat dokumenty. Neptej se mě proč.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    F0B1C: A ja neznam nikoho bez smartfounu, natoz s pevnou linkou, coz dokazuje...koho znam, nic vic.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    F0B1C: obcas mi chodi i abuse reporty ve forme emailu, co byl vytisten a odeslan... tez faxem :-) Vetsinou z Nemecka...
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    GALE: btw na co pouzivate ten fax? ;) ja jsem posledni funkcni videl tak pred 10 lety
    GALE
    GALE --- ---
    From: L
    Sent: dnes
    To: pracovník Helpdesku 1; pracovník Helpdesku 2
    Cc: nejvyšší šéf v okolí; šéf recepčních
    Subject: Fax

    Ahojte,

    Prosím, abyste zajistili provoz faxu. Současná, a dodávám, že dlouhodobá situace, kdy „se musí zatřást tonerem“, aby se fax rozběhl je pro potřeby mého oddělení nevyhovující.

    Navrhuji np. následující:

    · Pořídit nový fax

    · Přemístit fax k nám na oddělení. Moje oddělení zajistí „třesení“

    · Pověřit pravidelným „třesením“ recepční

    Zdravím

    L

    NAOYA
    NAOYA --- ---
    Dobrý deň,

    Doufám, že jste obdrželi tento rychle, mám Nicosia, Kypr cestoval jsem se a ztratila mou tašku spolu s pasem a kreditní kartou . Velvyslanectví je ochoten nechat mě létat bez mého pasu. Mám jen svůj lístek a zaplatit hotelové účty. Bohužel, nemám žádné peníze, moje kreditní karta by mohla pomoci, ale to je také v tašce. Už jsem vzít kontakt s mou bankou, ale potřebují více času, aby mi poslat nové. Musím se dostat na další let. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli byste mi mohl půjčit 2650 eur, jakmile je to možné, já ti ho zpět, jakmile jsem se tam dostat . Peníze přes Western Union je nejlepší způsob. Mohu poslat podrobnosti, jak mi můžete poslat peníze.
    I čekají na Vaši odpověď.

    S pozdravem
    Richard Andrášik
    VANEK
    VANEK --- ---
    Zdravím,
    tak už i já jsem došel do fáze, kdy píši tento druh emailu. Dnes jsem tu naposledy a tak bych se chtěl rozloučit se všemi, kdo mě zná a už se s nimi neuvidím. S ostatními se loučit nebudu, protože věřím, že se budeme vídat i nadále.

    Mějte se tu všichni dobře a hodně úspěchů
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    Dobrý den paní XXX,

    chtěl jsem se zeptat - náš kamarád je velký fanoušek Pavla Bobka, tak mu chceme dát k 30. narozeninám nový hi fi systém + CD P.B.

    Nebylo by prosím možné udělat i třeba videopozdrav nebo Skype hovor přímo s panem Bobkem?:)

    Klidně bychom někam přijeli a nahráli to - jen krátký pozdrav a zdravice.

    Díky moc za odpověď

    XXX
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam