• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Tak uz to prejmenuj na "Sledovat" ;-)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    L4MA: NOP: o to jsem si kdysi rekl ja a nekdo se k tomu taky vyjadroval souhlasne - jsou auditka, ktery moc nesleduju, nebo naopak auditka, kde je milion prispevku a me by zajimalo, kdyz nekdo na nejakej reaguje.. chapu, ze to neni pro kazdyho, ale zase rusit to uplne by byla skoda :) takze on/off moznost klidne..
    L4MA
    L4MA --- ---
    NOP: stejny dotaz pred rokem L4MA: . opravdu by me zajimalo, jaky je puvodni zamysleny ucel tyhle "funkce", kdyz NYX klade takle podivny otazky NYX: a na tvoje konstruktivni vysvetleni a opakovany zadosti nijak neregauje. opravdu by byl problem, pridat moznost upozorneni vypnout?
    NOP
    NOP --- ---
    Již jsem se tu na to jednou ptal, odpověď jsem, tuším, nedostal. Zkusím to tedy znovu.

    Je možné vypnout upozornění na odpovědi k příspěvkům, které jsou v upomínkách? V nastavení jsem nic nenašel. Do upomínek si ukládám příspěvky, na které se chci později podívat/reagovat na ně atp. Případně je používám pouze jako takovou záložku v diskusích, kde mám hromadu nepřečtených a chci vědět, kde mám navázat.

    Že někdo odpověděl na příspěvek v upomínkách mě nezajímá, spíš mě to obtěžuje.
    RADENA
    RADENA --- ---
    TRAGED: díky ! :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADENA: osobni -> nastaveni -> nastaveni posty.
    RADENA
    RADENA --- ---
    TRAGED: jak na to ? :) nebo je to dostupné pouze v premium verzi ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADENA: Ano je. :-)
    RADENA
    RADENA --- ---
    zdravím, rád bych se zeptal, zda - li je někde možné nastavit upozornění na příchozí zprávu od uživatele zde na nyxu byť jen třeba přes email ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SITH: JJ, to se pak prima moderuje, kdyz ty jako spravce vidis prispevky, ale at moderujes, jak moderujes, on ty tve proste nevidi, protoze te ma v Doublu. Nebo uz bylo opraveno a spravcovi prispevky se vzdy zobrazuji vsem?
    SWT
    SWT --- ---
    HARALD: Kdyby ignore nebyl, tak by to IMHO bylo mnohem výchovnější. P

    O tom, kdo kam co píše a kdo koho vidí by měl rozhodovat akorát vlastník klubu a vlastník NYXu, bohužel vlastník NYXu uplatňuje toto právo funkcí ingore, takže nezbejvá než do toho furt rejt, dokud si nás nedá do (oboustranného) ignore :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Nemluvě o tom, že ignore se nechová v obou případech stejně.
    Když někoho ignoruju, tak se můžu skrze třetí odpověděl na ignorovaného prokliknout na to, co říkal.
    Když mě někdo dá do double-ignore, tak nemám šanci s tím cokoliv udělat.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Ať si ho klidně dají, ale ať jeden nevnucuje ignore tomu druhému.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: No dobře. Rozepíšu se. Když se potkají dvě "velké osobnosti", které nesnesou, že by jejich protivník viděl a komentoval to, co píšou, tak je pro ně mnohem snazší ukončit hádky oboustranným ignorem.
    SITH
    SITH --- ---
    HARALD: pokud nejsi spravce ci spolupravce nejake diskuze a tam dotycneho vidis stejne
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZARREMGREGARROK: Nevidí se vzájemně.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Zatím jsem nepotkal problém, který by mi nevyřešil jednostranný ignore a vypnutí možnosti hledat mé příspěvky.
    V čem má vlastně double-ignore výhodu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zlatý ignore, včetně oboustranného. Těch flamewars, co se díky nim zabránilo. Těch uživatelů, co je ostatní odignorovali, že nemuseli být vyhozeni...
    SWT
    SWT --- ---
    Co takhle zrušit ingore úplně, jak jednostrannej, tak oboustrannej? Každej si ho může zapnout ve vlastní hlavě, a nakonfigurovat jak chce.

    (osobně souhlasím s názorem, že to je kravina, kterou používají nedospělá ID k /neúmyslnému/ rozbíjení smyslu diskuse všem okolodiskutujícím).
    Dokonce bych byl ochotnej NYXovi platit, aby ignore zrušil.
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: mne jsou plusíčky a minusíčky celkem volné (pokud jsi to snad z mého celkem jsně formulovaného příspěvku nepochopil), jen bych osobně s ohledem na to, jak se Nyx navenek prezentuje, převedl do premiovky obě. Nicméně je to samozřejmě věc majitele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam