• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: aha! Díky
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Je to opravene pro nove vygenerovane embedy

    sám doma 2: ztracen v New Yorku. (1992) HD
    https://youtu.be/jnOtRBbnqSI?t=1663
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: zkouším to znovu, ve Firefoxu - kliknu na URL, začne přehrávat od času 27:43 (to je OK), kliknu na Play v embedded
    přehrávači na nyxu a video se začne přehrávat od začátku. V Chrome problém přetrvává a video se pouští stále v náhodných časech (25:11, 25:31, 24.52)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: opraveno
    LUCIEN: opraveno pro nove e-maily (ten link kazdopadne funguje jen pro odhlasene)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    NYX: Mne to dost chybi, pokud se muzu vyjadrit..
    NYX
    NYX --- ---
    CYBORCA: Nad tim jeste premyslim.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Nejak nevidim v prioritizaci NYX (tohle mi chybi hodne) a pripadne uz parkrat zminovany CYBORCA.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nejde mi mazat posta u prijemce. Prave jsem poslal postu, ID se tvari ze je offline, u zpravy je "neprecteno". Kdyz ale na "neprecteno" kliknu, nevidim zadne zpravy, takze nemuzu nic smazat (jen sipku na listovan i a nic mezi nima). Stejne se to chova, kdyz kliknu na obalku vlevo. A dela mi to jen u jednoho ze dvou ID.

    Mozna je to tim ze je nevidetlny a postu uz videl?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: OK, dik za vysvetleni, uz nebudu zlobit :)
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: v bookmarcich a poste je nahore lista pokud nejake mas
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NYX: to se asi neptam na blok, spis jak si nekam odlozit konkretni prispevek? "pridat do upominek" ? Kde jsou upominky?
    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: No to taky neni chyba :-)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: GILHAD: Já bych se připoměl, že to ještě není ani v [nyx :: prioritizace chyb]
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Vrati se nekdy prehled, kdo se dival uzivateli do infa?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Odhlaseni emailovych notifikaci mi haze 404, mluvim o https://nyx.cz/unsubscribe/{USER}/{HASH}. Kdyz koukam na ten hash, tak se url-escapuji nektere znaky jako / +. Mozna to bude tim?
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Cele generovani/updatovani seznamu notifikaci se deje v databazi jako reakce na zmenu poctu odpovedi nebo hodnoceni prispevku. A bohuzel jsem updatoval cas te notifikace i pokud nejake takove reakce zmizely. Nicmene tohle se moc nedeje, tak si toho nikdo nevsiml.

    ...a pak jsem smazal jednoho v minulosti dost aktivniho uzivatele (na vlastni zadost) a tohle ozivilo/dogenerovalo notifikace ke vsemu, co kdy v minulosti hodnotil nebo na co odpovidal.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Že jsem tak zvědavá, co to způsobovalo?
    NYX
    NYX --- ---
    MARASAN: Dole je tlacitko na pridani zaznamu. Ale taky mi prijde nevyrazne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Jeste k Bloku - bude se rusit? Nevim, jak se do nej ted pridavaji prispevky, tak esi ma smysl se ptat.
    NYX
    NYX --- ---
    Sahl jsem nejak do notifikaci kvuli [NELLAS @ nyx :: pripominky uzivatelu], tak kdyby nahodou neco fungovalo divne, dejte vedet :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam