• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    SATAI: Jo, tohle jsem menil. Uplne nevim, co je "spravne" reseni.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Je OK že uživatel s RO 🍌 může v diskusi dál dávat palce?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SALVATOR: já jsem si třeba tady [Prace - jak zapadnout do (nejen noveho) kolektivu, mj. take klub mladych workholiku a support proti zmrdum v praci..] filtroval výsledky s 15+, v bulváru jen ty 100+ a obecně to bylo hezky funkční. Dovedu si představit i že se tady přidá někam textbox, kam dám číslo (dejme tomu v rozsahu -50 až +500), potvrdím a nyx mi to přefiltruje podle mého zadání
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Byla relativně krátká doba, kdy už byl novej nyx, ale pro účely filtrování podle hodnocení eště byly v UI čísla místo + ++ +++, ale už tehdy filtrování úpravou URL nešlo, protože URL hodnotu z filtru neobsahovala, jestli se nepletu.

    Mě by ta varianta + ++ +++ přišla dobrá, kdyby fungovala. Třeba v [Lentilky pod kobercem] + a ++ výsledky vyhodí, ale +++ nevyhodí vůbec nic, což nedává smysl, když by taková volba měla ukázat posty, který sou na poměry auditka relativně nejlíp hodnocený. Pokud sem teda dobře pochopil, že to má bejt opravdu čistě relativní v rámci auditka a ne nějakej hybrid mezi relativním a absolutním hodnocením.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Budou se nějak řešit čísla místo + ++ +++ u filtrování podle hodnocení? Ta čísla mi dřív vyhovovala daleko víc, protože jsem si mohl nafiltrovat (přes URL) jen příspěvky, co měly třeba 60+
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TUILE: jde, ale musíš zapnout zobrazení stránek pro počítač a dát to na landscape :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    na mobilu (web) nejde filtrovat podle plusicku a nebo sem jen slepa?
    NYX
    NYX --- ---
    Ja ty dva japonce tak nemam rad :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: taky mi to dělalo, asi 2 dny zpátky - jak na webu, tak na nyxdroidu, ale pak to zas přestalo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Holt asi naka haluz u mne. Omlouvám se
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Mně to normálně funguje.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Google chrome. Android 10
    NYX
    NYX --- ---
    Deje se to ostatnim s androidem? Muzete prosim zkusit a dat vysledky? Idealne verze androidu, prohlizec atd…

    Nic androidiho k dispozici nemam :-/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Webu.
    A dela mi to jen z adresama, treba kdyz zkopiruju text tak ne.
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: A android na webu nebo nejaka appka?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Minimalne dva dni mi zlobi kopírování odkazu na androidu do nyxu. Priklad zkopiruju adresu článku cnn vlezu na nyx dam do fora paste a nic. Zkopíruje se prazdno. Pritom treba na fejsbuk ci kamkoliv jinam mi ta adresa z paste vyleze.
    Just sayin. Ja jen kdyby se to nekomu taky.
    Odzkoušeno i ted.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Že na vnitronyxím odkaze v [NYX @ nyx :: novinky v systemu] nevyskakuje náhledové okno, je způsobeno ručním bastlením href?

    ELIDOR (et al.): Na starém Nyxu atribut img align normálně fungoval, ale dřív bylo všechno lepší a koukám, že už jsem to dlouho nezkusil :-(

    ELIDOR: Mě taky dost irituje, že na novém Nyxu kliknutí na permalink bez práv/přihlášení přesměrovává na střechové access-denied.
    NYX
    NYX --- ---
    LODBROG: To spis ta varianta do souboru nez do bloku.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Ehm.. chystá se ještě někdy možnost archivovat si příspěvky v diskuzi/poště do bloku?
    (Myslím přímo; zkopčit si to a opentlit htm tagama aby se to hezky zobrazovalo je děsně nešikovné..)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nekdy je lepsi mlcet nez ze sebe delat troubu. Ted nemyslim toho, kdo si o funkci rekne a je mu vysvetleno proc tomu tak neni / proc to tak nejde / proc to neni spravne, ale myslim toho, kdo to pak nejak radoby chytrolinsky vtipne cele zhodnoti…
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    tady si rict o funkci znamena, ze te mistni guru jarove s perma erekci zjebaj za tu troufalost ... tohle je na studii
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam