• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ach DI slavna utilita zavedena pro pripady realneho stalkingu a ohrozeni na bezpecnosti, vyuzivana hlavne vsudepostujicimi lidmi aby nakurvila diskuse ostatnim. slowclap. micdrop.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAR4NT:
    Tak jeden si nezvolil cestu toho, ze bude mit dokurveny nyx kvuli labilite druheho.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    sem ani netusil, ze kdyz si nekdo nekoho da do ignore, tak jeden z nich je v pozici agresora..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HAR4NT:
    obdobnou podivnost řeším zde:
    [KOC256 @ nyx :: klub pro novacky a novackyne na NYXu (nebojte se zeptat, my nekousem (ale nejdriv precist help, jinak kousem!))]

    Tam je i popsáno, že se to dá z mé strany vyřešit. Ale já nejsem agresor. Já nic řešit nechci.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    zajimavy efekt, kdyz se reakce na mnou ignorovane ID objevi v pulce prispevku, tak ten prispevek se mi zobrazuje az po ten odkaz, zbytek to urizne. v last ten prispevek vidim kompletni.

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: A odkaz na prispevek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ta další co tam chybí je jednořádková, takže ta by tam určitě vlezla... ...a věřím že i ta další...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    je to kus URL, kterouz jsem vedel ze jsem to tu nekde pastoval.

    nejde mi to dat ani do uvozovek, zase to nic nedela. Ani nenapise "chybu"... No asi bych cekal jakoukoliv interkaci...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ted se deje to, ze hledane slovo musi koncit mezerou nebo koncem radku / prispevku, tj. "sprava" tomu nevyhovuje a zbyde -zeleznic, coz je negativni match. A neni mozne mit jako hledany text POUZE negativni match, proto to nic nenajde. Uplne nevim co by to vlastne melo v tomhle pripade vyhledat.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Upozornění - na stránce "help" je v "Basic HTML formatting" uvedeno:

    font size (1-8) <font size='4'>text</font>

    nicméně funguje maximálně "velikost" 7

    děkuji za pozornost.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NELLAS: Nejen me. Tohle snad dojde kazdemu kdo je tu dele nez tyden..jaky je rozdil mezi normalnim ignorem a DI.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Ale oni ho pak uvidí a budou moct pomlouvat před jeho zády! Tenhle návrh už mu někdo dával tak tisíc pět krát.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Měl jsem tedy tak nějak za to, že možnost adminů někoho někomu do DI přidat - bez možnosti odendat - pořád existuje :o
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    B3DA: ano, lokalni ma od zacatku (dokonce i na prispevek), ale nema lokalni DI - coz je samo o sobe nesmysl. Hele, cely jsem to myslel jako vtip :) Myslenka lokalniho DI za 5000,- inapp purchase me bavi :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: A normální ignore žádné omezení nemá - tam si může Koudy naskládat klidně celý nyx.
    B3DA
    B3DA --- ---
    LUCIEN: nnn lokalni ignore podle username / fraze ma, mel jsem za to ze to fyx mel jeste drive 🤷‍♂️
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NAVARA: Ano. Fungovalo by to pouze ve Fyxu, to máš pravdu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LUCIEN: To ale nepomůže tomu, aby jeho posty nebyly vidět pro ty ignorované
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    KOUDY: Že bych to implementoval do Fyxu jako inapp featuru?! 🤔 Bahaha.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam