• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISJung - život, dílo, souvislosti, přesahy, ...
    TOOM
    TOOM --- ---
    Hlavněže se pilně vyplňuje, resp. zabití 13%/ zahybání 26%. Kdyby se to tedy bralo vážně:)
    Je tu snad opravdu někdo takovej jeliman r. muž., kterej zaškrtne " zahybání" ( kdyžužvůbec) a zabití ne?
    3L1NK4
    3L1NK4 --- ---
    DARJEEL: taky pro to zadna zena nejspis nehlasovala a popripade by si nejspis domyslela otce. A mozna uz je v cr moznost registrovaneho partnerstvi s moznosti vychovavat dite.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    lidi lidi, anketa, at je to trochu reprezent... btw., yml, mas tam genderovej nedostatek, zena zahybat matce svejch deti nemuze.. =))))
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    smím se zeptat? zabývá se někde Jung reinkarnací nebo ji vysvětluje?
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    XCHAOS: chtěl bych zas jednou vidět
    jak jsme tancovali kdysi na bále
    chtěl bych zas jednou vidět
    ještě ne světlo ještě ne tma
    chtěl bych zas jednou vidět
    když jěště všechno bylo před náma

    já vím že to nejde
    já vím že to nejde
    já vím že to nejde

    --

    i ten fiala to nejak rozchodil, hele

    http://youtube.com/watch?v=Attgduqi14M
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: poslední dobou sny nějak zapomínám, nebo se mi nezdaj... a taky synchronicit se letos na jaře nějak moc neurodilo.
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    no a chaosi, co se ti naposledy zdalo?
    DAW
    DAW --- ---
    XCHAOS: Tak hlavne ze uz ses s tim smiril ;-) :-))
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DAW: nevím, mě už se vlastně neděje nic. v podstatě po 15 letech stačilo přestat kouřit konopí, a začít trochu víc chlastat - a náhle nemám duševní problémy ani deprese, pouze je můj život nudný, prázdný, šedý a nesmyslný - jako život všech ostatních dospělých lidí, kteří si nezaložili rodinu, nedostudovali vysokou a nenašli si práci, která by jim dávala smysl.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: platil jsem 500 Kč/hod, ale vlastně nevím. krátkodobé efekty se dostavily, člověk si spoustu věcí srovnal v hlavě. dlouhodobý efekt je vlastně možná taky nějaký. akorát z toho nemám pocit, že by šlo o nějakou analýzu těch problémů.spíš o jakési přefiltrování... jako že vlastně stížnosti, že už nejsem mladý, krásný, úspěšný a bohatý nejsou duševní choroba - že je přirozené, že v životě to od jistého věku už všechno jde od desíti k pěti, a že se nesmím divit.
    DAW
    DAW --- ---
    XCHAOS: No kdybys chtel rozebrat trosku vic do hloubky, tak bych vedel o jednom klubu tady na nyxu.. Snazime se tam zrcadlit ruzny urovne existence cloveka, ktery predstoupi pred ostatni, tim, ze napise nejaky pribeh, nebo problem, co se mu v zivote deje a prida k tomu fotku.. pak se diskutuje a zrcadli.. vzdycky neco zarezonuje.. ale pozor, obcas to muze byt i docela kruty ;-)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    XCHAOS: pokud jsi za plkani platil kc 500 na hodinu, byl to podvodnik. pokud jsi za terapii neplatil kc 500 na hodinu, nediv se ze nesla do hloubky

    nezijeme ve svycarsku ;)
    LOOK
    LOOK --- ---
    XCHAOS: imho kazda hlubinne zamerena terapie by se mela (casem) dostat do techto oblasti.. ale nevim, ono taky zalezi na terapeutovi, jak je schopnej, jak si sednete a tak..
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    LOOK: no tak terapii, která by řešila nějaké archetypální či nevědomé obsahy něčeho, co se mi děje, mi fakt poraď. já se obávám, že všechna terapie na kterou jsem kdy chodil, bylo bohužel jen takové nezávazné plkání, ve smyslu hlavně abych se za nic neobviňoval, apod. (jako ono v zásadě pomůže si s někým popovídat, to jo.. ale právě, že do nějakého hlubokého rozebírání se se mnou nikdo nikdy moc nepouštěl...)
    LOOK
    LOOK --- ---
    ad cikan: muze pomoci terapie objevit ty obsahy, zaintegrovat, a pak delat 'neco mezi', kde nebude vylozene zavrzen svym klanem, treba nejake pomahaci profese..
    naopak sebrat se a jet do new yorku delat baletaka bych videl spis jako propadnuti stinu, casem by se mu to zacalo sypat.
    ...je treba dat nazrat vsem komplexum tak akorat ;)
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    sorry, tak ankety se ted zadavaji primo do zahlavi, ty dva lidi co uz odhlasovali prosim aby znovu v zahlavi
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    DAW: jo vlastne da, novym zpusobem. ale nevim zda je to u teto ankety zadouci
    DAW
    DAW --- ---
    XCHAOS: Aha.. tak to jsem spatne pochopil..
    DAW
    DAW --- ---
    YMLADRIS: Sakra.. tak to uz jsem prosvih :-)) Hele a neda se to udelat aby bylo videt kdo ktere moznosti zvolil?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    YMLADRIS: nechci zpochybňovat, že je to klub o Jungovi (tedy pro mě v podstatě o archetypech) - ale spíš bych řešil ty přesahy do dnešní doby, než nějaký historický výzkum "jak to s ním bylo doopravdy".

    DAW: já to určitě nemyslel tak, že to obhajuje - já to napsal, protože to definuje, konstatuje - ne proto, že bychom to on nebo já obhajovali...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam