• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    STRYXiiiiiI[ Stryxovo obrazky ]Iiiiii
    STRYX
    STRYX --- ---
    STRYX
    STRYX --- ---
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    to mi pripomina faunuv labyrint trochu:)
    STRYX
    STRYX --- ---
    U severni hranice spanelska a portugalska. Pobliz Cortegady.
    ARFEA
    ARFEA --- ---
    STRYX: To je nádherný místo. Kde?
    STRYX
    STRYX --- ---
    Par momentek z vyletu.























    KOKES
    KOKES --- ---
    je to znameni, blizi se konec sveta:-D
    STRYX
    STRYX --- ---
    ANDRASTE: To nemuze byt nahoda! :o) Bude zverejnena?
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    STRYX: Zrovna o vikendu jsem kreslila ovci s rukama, to je nejaky znameni. :o))
    STRYX
    STRYX --- ---
    Uzasny kocici klip!

    [ MIZUKI @ life unseen ]
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    :)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    TEAPOD: kdyz se furt nad necim pozastavujes a vytvaris teorie tak by ses mel spis zamyslet, jestli te lidi jeste vubec berou vazne, teda aspon ty co te znaj :) tudíz nemuzes vedet, jestli je mučíš a ubližuješ jim :))
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    MYDRIM: Super příspěvek, umožnil mi obrázek vidět jinýma očima. S tebou odkazovaných výtvorů hlavně ten poslední mi přijde inspirativní. Ten černý stín v popředí má sílu.
    CAR2N
    CAR2N --- ---
    :)
    STRYX
    STRYX --- ---
    TEAPOD: V poho. V tomto auditku jsou tve teorie vzdycky vitany at jsou jakkoliv radikalni. :o)
    STRYX
    STRYX --- ---
    TEAPOD: To neni moje teorie, to je prvni ktera me napadla. Nutno dodat, ze ma mensi bodycount ;o)
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    Ne, kecám kraviny ,včera jsem se předsevzal že budu na lidi hodný a nebudu je mučit srát a ubližovat jím.
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    STRYX: hez, ale moje teorie odpaluje rakety na mars, a tvoje jezdi do chaloupky na koni, je jenom otázka co jepší, jezdit na koni nebo lítat na raketě.
    STRYX
    STRYX --- ---
    MYDRIM: Ahoj. :o)

    Dekuji mnohokrat za komentar. Tyhle namitky jsou pro me opravdu cenne. I kdyz je pak treba nezohlednim v dalsich obrazcich (at uz pro to, ze se s nimi neztotoznim, ci proto, ze jich nedovedu dostat), vzdycky se nad nimi zamyslim a snazim se k nim najit rovny postoj. Asi nema smysl rozebirat je konkretne. Nejspis bych povetsinou opakoval ten odstavecek, na ktery take odkazujes, a ve kterem jsem se snazil (ac jak mas pravdu dodatecne) ozrejmovat sve motivy.

    Mohu snad jen rict, ze nejpalciveji vnimam tvoji posledni pobidku, ve ktere se s tebou bohuzel hodne shoduji.

    MEDIUS: Oo, diky. Takovy kredit si ale nezaslouzim. Jenom kriticky do me. :o)

    TEAPOD: Skoda :o( (ja urcite nic nemazal ;o)) Ale je super, ze jsi to alespon shrnul.

    Odpovim jen strucne. Domnivam se, ze ve skutecnosti nic jako originalita neexistuje, byvse prazdnym konceptem nejakeho selektivniho rozpoznavani urcitych znaku, povstavajicim pouze z parciality rozlisovani. A omezenim je v podstate cokoliv, co ma nejakou formu. Cili je nutne byt statecny pred tvari hlouposti neoriginalnich omezeni :o)
    TEAPOD
    TEAPOD --- ---
    STRYX: Počkej, nepsal jsem tady kometař? sakra, on se mi neposlal. No tak to nic. Bylo tam o tom, že naš lidský život je tak omezený, že dělat ještě i neoriginalní omezení je hloupost,m ale bylo to dlouhé...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam