• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LIBANEC: kdyz dojidam skoro vzdy mu dam kousicek i z meho, kdyz teda vylozene neotravuje, ted uz zase hlida perinu, mam jistotu ze postel mi fakt nikdo neukradne...
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: sleduj kedlubnu, za chvili se vzense a vleti mu do tlamy ;-)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    LIBANEC: jo, právě kvuli tomu sem se na něj jel podivat, dva mě blizci lidi maji psi z utulku a sou to miláčkové. Jeden je teda zkaženej paničkou noale to je jiná story :) Druhej, pán našeho domu jedenáctiletej vlčák Rin je největší vlčí mazel jakýho sem kdy drbal

    jinak díky všem za ovace kdyby archie uměl psát určitě to postne sám :)


    Mallorynox: svět je malej :) ozvu se Ti do pošty, Sedrynka je nadherna a Barnabasek taky, ukazoval sem fotky Archiemu ale vic ho zajima nakrajena kedlubna na stole :)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MALLORYNOX: krasna ! A Barnabas super :-) Taky mame takovyho kamose, bohuzel fotka je stara.
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    mimochodem nedavno Sedrinka oslavila 9 let:)
    na fotce s Barnabaskem (+2008)
    http://mallory.rajce.idnes.cz/smes/images/180807_305.jpg
    http://mallory.rajce.idnes.cz/smes/images/180807_315.jpg
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    MARTIN_531:
    tyjo, je supr ze je nekde doma, moc diky, ze sis ho vzal. A kdybys chtel nekdy poznat jeho mamcu (pac on je celej po ni, povahou i zlozvykama) tak dej vedet, ja bych ho taky nekdy rada videla.
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    ,včerejší zážitek: byl sem u kámoše co má obrovskýho ovčáka, nějak se s nikitou prali ale ne moc nakrev tak sem je nechal dyt je to jejich věc a hlavně si vždy max roztrhli ucho :)) .... jenže dotoho přibíhá málá jeckruslice (nestalo se to poprvé) a skočí ponikitě když je nalopatkách a začíná ji cupovat krk ....... takže ovčáka sme museli odtáhnout a tu malou svini sme sundav ali asi deset minut...... ale do toho už to nikitu přestalo bavit a začla se bránit, to už sem začal mít strach že tý malí svini ukousne hlavu, no prostě prdel jak má bejt, když sme ruslici nějak otevřeli hubu a odtrhli ji byla hned z5 a to už sem začal řvát na majitele že už mě to neba a nechávám nikitu ať si to vyřeší sama....... to už začli mít trochu strach a museli ji teda vetřech sundat :D malou sedmikilovou ruslici :DDD ...... no a nikita je pochopitelně takoví pako že jak jí zná tak ji nic neudělá a klidně si nechá roztrhat celej krk :-o .... tentokrát to teda dopadlo trochu líp a má jen takovou menší ránu :))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    MARTIN_531: on je fakt nádhernej :)
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    JULESKAH: mno možná žeby se takle dali dělit ale ten co to dokáže jen tak odoka je kinologickej král :D piti "nemaj danou podobu" a můžou vypadat skor jakoliv .... základ je hlava nejširší mezi ušima, tělo nejvyšší v korunce, dlouhý postupně se zužující ocas, žraločí čelist atd ..... pak už musíš vzít ůhloměr a přeměřit jakej ůhel je mezi tím a tím svalem když stojí a ...
    takže ano dá se dělit na pravej a nepravej ale je to strašně složitý a dokáže to jen kinolog
    ZWL23
    ZWL23 --- ---
    REVOLT: hele jestli je vychovanej a má výdrž tak si ho klidně občas vemu .... mám teda fenu pitku, a právě že nesmí běhat a mě to docela chybí tak si občas půjčím nějaký zvíře od kámošú...... piš dopošty když budeš potřebovat nebo ty hotely no
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MARTIN_531: spokojenej:)
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    MARTIN_531: Taky jsem mela bulika z utulku - dozil se 15ti let a do konce zivota byl vdecnej, veselej a do posledni sekundy ho to s nami nadmiru bavilo :-) ! Preju vam taky takovy zivot ! :-*
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---

    THX JD
    JENIIK
    JENIIK --- ---
    FATBEAR: bývalou paničku vyliskat a nechat v lese. Třeba ji pak taky někdo najde.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    FATBEAR: jo že ho našla... hm skvělá panička :( mužu dostat kontakt na majitelku sedrynky? chapu dobře že je to její syn?
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    FATBEAR: parada!!! Martin je skvelej!!!:))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    FATBEAR: to je skvělý že má domov :)
    REDITEL
    REDITEL --- ---
    FATBEAR: jojo, tak to bude on
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    MARTIN_531: super to je urcite tendle co ? tak fajn ze nasel panicka :)

    BULLI SOS!!
    V Troji v utulku je momentalne ubytovany Archie od Sedrinky, piskovy s bilymi znaky a s podkusem:( Slecna, ktera si ho pred trema rokama vzala, ho nechala odvezt do utulku s tim, ze ho NASLA a kamaradce, ktera vlastni Sedrinku, prisel dopis z utulku, ze teda co s nim... TAKZE PROSIM MOC MOC, pokud by nekdo hodny mel zajem o bullika s podkusem, nejspis trochu rostaka, myslim, ze na zahradce by se mu moc libilo, ja si ho bohuzel vzit nemuzu, celou tuhle bejkarnu jsem se dozvedela pred 5 minutama, vubec nechapu, proc to ta holka udelala:( mohla to rict, ze ho nechce, nebo aspon neco, proste otevrit pusu:(( takze triletej bullik k mani...
    GIO
    GIO --- ---
    REDITEL: nase Lulu je tez mickofil, kupujte ty plne tvrde gumove, ty mu budou trvat dele.) tenisak je otazka nekolika vtrein vzdycky.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam