• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    Tyto stránky jsou věnované výměně názorů, zkušeností a zážitků s "bojovými plemeny".
    Diskuze se neomezuje pouze na standardní plemena - pitbul, staford ..., ale je otevřena i jiným, netradičním "bojovým" psům.
    Vystavujte dle libosti foto Vašich miláčků, zanechávejte linky na stránky s touto tématikou.




    rozbalit záhlaví
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    SIEGR: celej bob:))
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    SIEGR: tak to je ňuňánek, to mě trochu mrzí že nemám psa od štěněte, ale má to i svoje výhody...
    JULESKAH
    JULESKAH --- ---
    SIEGR: krasnej
    MALLORYNOX
    MALLORYNOX --- ---
    SIEGR: vylozene bojovy jmeno:)
    ZRK
    ZRK --- ---
    SIEGR: nádhernej!!!;)
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    tak uz mame taky jednoho "bojoveho" psa..jmenuje se Marley
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    LIBANEC: Absolutni souhlas! Pokud pes 100% neposlechne, nema "na volno" co delat. A to bohuzel plati pro vsechny psy... nicmene to 99% panicku zcela nechape.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Jojo, nikdy bych nevěřil, jak může být pro mladýho psa zajímavý předmět například kopretina o 15 metrů dále, letící včelička, veverka na stromě... :)
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    CODE: Tak to je maso! LOL
    Uplne jako by tam lezela Bina! :-D Oni jsou tak neuveritelne trpelivi, ze?
    LOULOU
    LOULOU --- ---
    BECKIEE: je dulezity nenechat psa, aby odlakalo jeho pozornost neco jineho. Ja vodim Homera prakticky porad na navijaku. Jakmile ho pustim z voditka, tak nikam neleti, protoze vi, ze bude litat micek nebo bude nejaka hra. Takze vrele doporucuji prilakat hned po "volno" jeho pozornost utekem, mlaceni klackem o zem, hazenim micku/klacku, pretahovani, brucenim... cokoliv. Je nesmirne dulezite, aby nebral hned drahu. Az doroste, tak by to mohl byt problem nejen pro Tebe.
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    BECKIEE: no jiste :-) prece dokud nemas privolani nemuzes mit psa navolno ne? :-) ( mam 3 leteho psa a z voditka jde jen v absolutne prehlednem terenu a stejne za sebou taha stopovacku :-) je to opruz, ale nelze jinak.)
    CODE
    CODE --- ---
    Pozor na "bojová" plemena!!!
    Pokud máte doma psa, který patří do kategorie tzv. "bojových" plemen a zároveň i malé dítě, rozhodně nedoporučujeme nechávat dítě se psem o samotě!
    K tomu , co uvidíte, stačila docela malá chvíle nepozornosti...

    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BECKIEE: a to je to o cem mluvim... ty si s nim potrebujes udelat takovej vztah, kdy on bude vedet, ze ty ses stredobodem vesmiru..
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    MATHEA: na přivolání naštěstí těď už přiběhne...spíš mě jako mrzí že teda jde s jinejma:D
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    BECKIEE: treba na stopovacce...on je docela dulezity psa navazat na sebe a mit spolehlivy privolani..
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    LIBANEC: Jo to máme taky, ale když jsi třeba v parku?? to ho mám mít pořád na vodítku??:D
    GIO
    GIO --- ---
    NOITA: jo, tak to odpovida, mensi nez ja,))
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    NOITA: Ty metr a pes 60? :-P
    NOITA
    NOITA --- ---
    GIO: pche mám celý metr 60! :-)))
    ZRK
    ZRK --- ---
    LIBANEC: :D
    Jé, to mi někdy musíš ukázat...:)
    Jste z Prahy?
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    ZRK: moje reference na klikr jsou 100% + mela jsem na cvicaku unudenyho protivnyho psa - jak jsem vzala do ruky poprve klikr nespusti ze me oci a uceni ho bavi...je fakt ze co mam nauceno spatne je spatny porad, ale co se ucime nove ( vetsinou cirkusove kousky ) tak za dve lekce po 10 minutach zvlada bez problemu - treba za vcera a predvcera jsme naucili Čaune ! - poda tlapku na moji zvednutou nohu :-)


    NOITA: Zkusim tedy, vcera jsem zkousela s povelem ukazat piskot v ruce a z 80ti % pustil, ale neni to ono - to citim. Dame tedy novej povel a zkusime vydrzet kdo ustoupi...achjo, uplne to vidim v barvach jak mam krec v obou rukach, v zadech a chyta me nerv ;-) ale jdu do toho :-))
    BECKIEE: Co treba voditko ?
    GIO
    GIO --- ---
    noito ty jsi bud hrozne malinka nebo mas taky pekny dve hovada.)))
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: Tsíjo, to vypadá jako fajn nápad a pomůcka...někdo místní reference na kliker? Myslíte, že to opravdu tak výrazně pomáhá při výcviku? Uvažuji o něm...
    BECKIEE
    BECKIEE --- ---
    Nevíte někdo jak odnaučit 4měsíčního pitta aby když je na volno neodcházel s jinejma lidma??:D
    ZRK
    ZRK --- ---
    RAVNOS: jj, předešlí pejskové taky tak...ale Appua to asi budeme muset naučit...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam