• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KEJML: Tipoval bych Aecht Schenkerla. Tusim, ze tam byla. Tu jsem mel jak tocenou, tak lahvovou a vzdy jsem byl spokojen. Jak bude cas, zabehnu do Billy i pro Svihaka, treba taky zmenim nazor.
    KEJML
    KEJML --- ---
    ABRAHAM: Měl jsem z něj v letňanech stejnej pocit. Po té, co jsem na něj četl všude chválu jsem byl trochu zklamán. Jako pivo dobrý, ale dost málo kouřový. Pak jsem si dával nějakýho raucha z bavorska (v lahvi), ale to bylo mnohem lepší, resp. kouřovitější. Zkusim shcálně šviháka v lahvi, jeslti mne nepřesvědčí.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    X_RATED_IDIOT: zrovna vcera jsem mel jejich lahvovou dvanactku.. a rozhodne se pit da..

    Zajimaji me ale vase nazory na ten Eggenberg. Mel jsem ho toceny v letnanech, ale ze bych z neho byl primo nadsen se rict neda. Snesl bych trochu vic rauch chut.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    rád bych ochutnal něco z jejich běžný produkce, u mě se kdysi zapsal dobře, dělali první řezaný lahvový pivo co se prodávalo
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    třeba se to zdálo jen mě...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DEMONOFANARCHY: pernštejn nebrat, už jsem ho tu inzeroval!
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DEMONOFANARCHY: Peknej hnus.
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak jsem se vcera vratil z vyletu po Ostrave a Vojkovicich a krome ochutnavky Avara, Pikarda, Trince, Antenaka, Hukvald, Qaska a Konicka jsem narazil jeste na 4 houmbrevarske kousky - paradni vikend.

    Co se tyce Krusovicke desiny, stale lezi ve spizi a casem ji taky testu. Doufam, ze zaroven s tou starou.
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    ANDY_WARHOL: To má být t "dobré pivo z Krušovic"? A jak ho rozeznám od toho starého?
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak sem si koupil tu novou krusovickou desitku, chladi se v lednici a asi ji ochutnam, uvidime.
    MXL
    MXL --- ---
    ...jinak se mi právě dostal do rukou zřejmě exportní třetinkový lahváč z Nymburka Golden Bohemia Beer...celkem chutná dvanáctka s výraznou sladovou chutí a hořkým ocasem...
    MXL
    MXL --- ---
    X_RATED_IDIOT: asi jsem si nápisu hotel Viktor nevšiml, ale díky za tip na nálevnu, tu jsem ještě nedal...
    HELOUN: navštívíme...
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    slovanská lípa byla super štyrka, ale potom co jí znovu otevřeli tak už sem tam nebyl
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    MXL: no pokud se něco menuje hotel victor... ale chýně je fakt super, občas když jedu do rudný pro díly, zastavim se tam pro PET za 60,- akorát dle znalejch je lepší nechodit do tý restaurace ale do nálevny, je levnější a prej i líp vařej (vchod z parkoviště), já byl zatim jen v pivovarský restauraci a ta opravdu nevyjde levně (vchod za rohem od parkoviště)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    RURYRY: MXL: Jo, je to ona - hned vedle tunelu a dokonce se stále jmenuje U Slovanské lípy. Taky doporučuju - obsluha příjemná a pivko moc dobrý!

    http://www.pivovarkout.cz/kam.html
    MXL
    MXL --- ---
    ANDY_WARHOL: ..dokonce to vypada, ze si Rusove pronajali cast toho domu a pronajimaji tam krajanum zimmer frei...celkove mi to prijde jako dalsi pracka penez s tim, ze si Ivan vybral z lasky k pivu skvelou znacku a ma ji celkem dobre osetrenou, coz vlasne neni malo...navic za 75 se da poridit chynska petka, takze ok
    RURYRY: ...jeste jsem tam nebyl, ale mam pocit jestli to neni ta nad tunelem, byvala U slovanske lipy /opravte me nekdo, pokud je to jinak/
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak to ja mel stesti, byl jsem tam temer sam, obsazen jen jeden stul, vsechno ryzi cestina, vc. obsluhy. Byl to tusim takovej silnejsi chlapik a byl vic nez v pohode.

    DEMONOFANARCHY: vim, znam, byl jsem, rovnez jen jednou - behem me letni tury pivni Prahou.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: presne atmosfera tomu chybi, i kdyz tam lidi sou
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MXL: ja tam zazil nejakou vykozenou selku (byla tak oblecena) z uk nebo ruskym prizvukem, ta byla celkem v pohode, ale vedle u stolu nejaci hlucni rusti turiste. to moc rad nemam
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    EXETRON: A kde je ta hospoda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam