• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Vida... A žiješ :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: a ted bych mel jeste vic podkladu diky tem poslednim kniham :)

    a ukecal jsem kamose, jestli si chce precist novyho Zambocha, tak at mi prispeje na papirovou knihu ten rozdil mezi ni a ebookem, jinak si koupim ebucek a ma smulu :) to jsem obchodnik :) holt proste jsem je udelal navykovy kolem sebe ;) ale ne tak aby si to sami koupili
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tohle jsem mu kdysi rikal i v realu, v chotebori v ty picerce asi naposled :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Haleluja! :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Hele, Visio jsem nedočetl, In nomine ano... to něco vypovídá.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OTAVA: U mě na tohle dojelo Visio. Prostě od začátku ztratilo body na apriorním dojmu "aha, Kulhánek". Plus mě poprvé nesedla hlavní postava, ba mě strašně srala (ta žízeň furt dokola), takže Visiu možná subjektivně křivdím, ale odnesl jsem si z ní ten dojem, že je to první Žamboch, kterého jsem se nutil dočíst. Podotýkám, že Líheň mě baví. Takže jsem na In nomine fakt zvědav.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: O tom snad nikdo nedebatuje :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Bez slitování je taky pořád výborné.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MIMA: Ne snad odfláknuté, ale nevyvážené. Dlouho nic a pak najednou hop a je konec. Extrémní tohle bylo u JFK 28. Tam mě ten násilný střih až naštval. A u Klanu to bylo taky znát. Škoda, jinak by to byla stoprocentní knížka. Byl bych raději, kdyby to bylo na dva díly, než to utnout takhle v letu. Zvlášť když se Klan taksuper četl.

    ROMI: A to já zas ten dojem nemám. Nedávno jsem četl znova třeba Bez slitování, Líheň a Seržanta a byl jsem pořád spokojenej.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OTAVA: Tak to je jasný.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ono mezi nama kdyby s eNocni klub, nebo Lihen odehravaly v New Yorku, ztrati ta kniha pro cecha 50%
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OTAVA: Na Drsném spasiteli se mi taky líbí, že se odehrává u nás v Beskydech a na Ostravsku - už jsem si i dal na horském kole Tour de Drsný spasitel - od Jablunkova do Ostravy :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ZOIDBERG: Souhlas.
    Ja miluju drsneho spasitele, cetl jsem ho opravdu hodnekrat. doufam ze se Mirek jeste nekdy vrati do postapo sveta kde se prolina Hi tech a magie, to je neco pro co mam slabost :-)

    jinak In Nomine me mioc nenadcho kvuli vycpelosti tematu a timz e Kulhanek to proste napsal driv a lip no :-)

    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OTAVA: Tež mám takový pocit. Konec In Nomine je takový nijaký, byť ten děj jako celek taky není extra - zcela lineární. Zlaté časy Vlka samotáře, Predátorů a Drsného spasitele, kterému přicházím pořád více na chuť.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Nemyslím, že by měl Mirek nějaké konkrétní termíny :-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Jo ten Kulhanek me napad taky, pac konec vyhlidky je uplny utrpeni. Pritom zacatek je dost dobrej.

    Hele von ten Mirek asi ma srdecni veci ktery ma rozepsany a vi ze kdyby to dojel rychle tak to zkurvi a tak je susi nez dostane napdad a chut to dopsat. a pak ma asi veci ktery uz horej, no tak to nejak dodela kdyz ho tlaci termin.
    KORAL
    KORAL --- ---
    P.s. knihu si hned zítra koupím a uvidím zdali recenze na FPlanet měla pravdu s tím koncem. Pak sem napíšu svůj pocit.
    P.s. manželka je taky velkou příznivkyní Mirka a s knihou "ve službách klanu" taky měla problém, že to od půlky trochu kulhalo a nebylo to ono(Podle toho jak Mirek jinak dřív psal).
    KORAL
    KORAL --- ---
    Drsný spasitel, Predátoři, celkově celá fantasy s Koniášem a Baklim. Tohle vše bylo od začátku do konce promyšlené, dotažené a vypiplané. Bylo vidět, že autor si stím dal práci a dotáhl to.

    Válka klanu - do půlky super kniha, od půlky nabrala děsný spád a bylo vidět jak autor pospíchá s ukončením. Knize by prospělo udělat ji na dva díly a vyhrát si i s druhou půlkou.
    Visio - mě se líbilo od začátku do konce. Konec byl sice lehce seklej, ale jen lehce.

    Já tohle psal už u Mirka na webu a hodně lidí se tam přidalo a souhlasilo. Nevím co se děje, ale mám strach, aby to Mirka nepřestalo bavit jako Kulhánka.
    Píše skvěle, ale poslední dobou mám pocit, že ho bud něco tlačí a kazí to jeho jinak precizní práci.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Viz nize, proste strasne cejtim to hjak si s prvnima dvema tretinama knihy vyhral, rozepsal nejaky napad a pak ho zacal tlacit cas, enbo ho to uz nebavilo, nebo mel jeste namet na dalsi dve knizky, tak to proste strasne usekne, zkondenzuje dej do kratoucky kapitoly a naprosto zadny grandfinale nebo neco (a kdyz je grandfinale, tak je to takovy drobet vodflakly jako v tom hornikovi).

    Naproti tomu treba v Drsnym Spasitelovi to bylo cely pekne az do konce, zadny hluchy mista.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Využijte toho, že mu to můžete vzkázat :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam