• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREAZMiroslav Žamboch a jeho díla.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: jsem citlivy a hodne ctu :)
    MIMA
    MIMA --- ---
    ROMI: Jseš přecitlivělý, odsekávání nemám v povaze ani v "reálu" :-). A já se na tu stránku můžu koukat jen stejně jako ty ;-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    ROMI: Myji dostaneme dnes, celkem jistota je ta, že to bude vozit v úterý knihkupcům, těm šťastnějším již možná v pátek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: to je hezky, ze ji ma Triton, ale kdy ji budou mit na kramu me spis zajima :) pac mi tvrdili dneska, ze se to ma opozdit zase, kdyz jsem tam ted byl :)


    MIMA: nemela bys takhle odsekavat na dobre pripominky :) kdyz si toho sami nevsimnete, tak je videt, ze tam moc nechodite nikdo :) je to prace vsech kolem Mirka a ta prezentace by mohla byt o mnoho lepsi
    KORAL
    KORAL --- ---
    MIMA: Pokud s tím chce pomoc a jho WB na něj kašle, tak se mužem domluvit. Je to jen o tom se tam jednou denně mrknout a promazat to.
    Captcha tam je, ale né moc účinná v dnešní době.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MIMA: Je to prezentace Mistra, me je fuk ze na to ma lidi, ja vidim na jeho strankach proste spam a neprijde mi to dobry. Klidne at to udela Webmaster ;-)
    MIMA
    MIMA --- ---
    Já mu to řeknu, ale neměla by to být spíš práce pro webmastera ? ;-)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kdyz uz budes mluvit s Zambochem - jednak an ty svy stranky moc neleze,a el co mzue nebohy fanousek delat kdyz ma mistr plne ruce prace s knihami, ale mohl by si do guestbooku dat aspon jednoduchou catchu, aby mu to tam nespamovaly reklamy na viagru, nigerijsky miliony a tak podobne.

    Dik.
    MIMA
    MIMA --- ---
    Tak knížka už je světě - Triton už jí má.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ROMI: Vida... A žiješ :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    ROMI: a ted bych mel jeste vic podkladu diky tem poslednim kniham :)

    a ukecal jsem kamose, jestli si chce precist novyho Zambocha, tak at mi prispeje na papirovou knihu ten rozdil mezi ni a ebookem, jinak si koupim ebucek a ma smulu :) to jsem obchodnik :) holt proste jsem je udelal navykovy kolem sebe ;) ale ne tak aby si to sami koupili
    ROMI
    ROMI --- ---
    MIMA: tohle jsem mu kdysi rikal i v realu, v chotebori v ty picerce asi naposled :)
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: Haleluja! :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Hele, Visio jsem nedočetl, In nomine ano... to něco vypovídá.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    OTAVA: U mě na tohle dojelo Visio. Prostě od začátku ztratilo body na apriorním dojmu "aha, Kulhánek". Plus mě poprvé nesedla hlavní postava, ba mě strašně srala (ta žízeň furt dokola), takže Visiu možná subjektivně křivdím, ale odnesl jsem si z ní ten dojem, že je to první Žamboch, kterého jsem se nutil dočíst. Podotýkám, že Líheň mě baví. Takže jsem na In nomine fakt zvědav.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    ZOIDBERG: O tom snad nikdo nedebatuje :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SCHRAMM: Bez slitování je taky pořád výborné.
    SCHRAMM
    SCHRAMM --- ---
    MIMA: Ne snad odfláknuté, ale nevyvážené. Dlouho nic a pak najednou hop a je konec. Extrémní tohle bylo u JFK 28. Tam mě ten násilný střih až naštval. A u Klanu to bylo taky znát. Škoda, jinak by to byla stoprocentní knížka. Byl bych raději, kdyby to bylo na dva díly, než to utnout takhle v letu. Zvlášť když se Klan taksuper četl.

    ROMI: A to já zas ten dojem nemám. Nedávno jsem četl znova třeba Bez slitování, Líheň a Seržanta a byl jsem pořád spokojenej.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    OTAVA: Tak to je jasný.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    ono mezi nama kdyby s eNocni klub, nebo Lihen odehravaly v New Yorku, ztrati ta kniha pro cecha 50%
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam