• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LEWINRakovina - zkušenosti, prevence, podpora nemocného, alternativní léčebné metody
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Koukam, ze sem jsem to nedaval, tak pokud by to nekoho zajimalo, tak prubeh moji lecby jsem sepsal do takovyho kratouckyho blogu. Budu mit zanedlouho 3 roky vyroci, tak asi udelam nejakou oslavu... :o)
    zde:
    [ SHASHA_KRASTY @ prubeh toho cim sem se "bavil" v zime 2010/2011 ]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    CORNELA: diagnoza rakoviny myslim zadna neni, jsou jenom ruzne druhy nadoru. Ten typ jak pises zjistis jenom z histologie a od toho by se mela odvijet nasledna lecba. Ale nador nebo spise podezreni na nador zjistis i s ultrazvuku.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    presne tak, napis vic info
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    Jak jsem zde řešia babičku a rakovinu, se kterou se léčí a o léčbě nám úplně chřadla a umírala před očima, tak dneska podstoupila novou diagnostiku a zjistili, že rakovinu vůbec nemá.
    Opravdu super :(
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    Ruce Na Prsa - Dialog Jessenius
    http://www.rucenaprsa.cz/
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    tu statistiku se v ING nepodarilo nijak vyvrátit, maji na to nejaky vyzkum....
    LENDULIK
    LENDULIK --- ---
    neco z vlastní zahrádky... https://www.foryou.cz/kazdaosma/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jak nasrat člověka s rakovinou - 6 zaručených způsobů | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/jak-nasrat-cloveka-s-rakovinou-6-zarucenych-zpusobu
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    CORNELA: jojo, to oná má ty rozpustné. Díky za info, vše opět předám tátovi a zítra zkusím sjet do nemocnice a vyzjistit stav i přímo, zatím vše tlumočím přes další osobu (táta).
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    CORNELA: hele dávky nevím přesně, nestudovala jsem to - alá má 1tbl denně dle instrukcí. Takže ten Zofran může brát souběžně třeba s tím helicidem?
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    CORNELA: tak hlásím, že babi má Zofran třetí den a pořád zvrací a zvrací... dnes odjela zase na kapačky. Je možné, že by to zabralo až později? Protože zatím to vypadá, že to rozhodně nepomáhá :/
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    dyk je to každý úplně jiný. Moje teta bere prášky po čtvrt roce a bolí jí z toho hlava. Já byl jednou za 3 neděle na kapačkách na dva dny a dostával během nich 4 petky s chemo a mezi tim fízáky. Někdo si jde jen nakapat na otočku a nic mu to nedělá a jinej leží a nemůže se hnout a má všude vyrážku a já nevim co...
    SUCHRE
    SUCHRE --- ---
    Co vim, tak tata po chemu nezvracel, ale videl bych to spis na vyjimku. Blbe mu bylo.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Tay to vždycky tak pěkně vysvětlíš :)
    Já na to šel jako obvykle po selsku.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    tak mě dávali standartně degan před chemo bez ptaní. Ale poprvý při nějaký přísnější chemo snad musí blejt každej, ne? Když se do těla, který předtim nic takovýho nezažilo, naleje x litrů chemikálií, tak by bylo spíš divný, kdyby neblilo :) Já ten kytril dostával jako sichrovačku domu, kdyby mi bylo extra blbě.
    TIMUREK
    TIMUREK --- ---
    Kytril je bez doplatku (osobní zkušenost z před dvou a půl týdne), ale bylo mi po něm stejně blbě, při první chemo. Ale neblil jsem, to je pravda.
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    CORNELA: degan mi předepíše i veterinář ne? :D děkuju, předám info taťkovi, v sobotu jedeme za babi, tak zjistím co a jak...
    děkuju moc za rady!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Sem teprv ted zjistil, ze kytril je specielne pro chemo a radioterapii... Treba proto remcaj. No... Drzim palce
    HYSTERIA
    HYSTERIA --- ---
    KOOTCHA:
    CORNELA:

    mockrát díky, zkusíme! Že je to drahý, to je fuk, hlavně aby jí bylo líp:) Ona chemo nepodstupuje (teda zatím). Žádnej z jejích ošetřujících doktorů jí ty léky nechce napsat (to je pořád samý "nemám čas, nemám čas..."), tak jsme z toho taky trochu na nervy...
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    KOOTCHA: jinak drahej je samozřejmě jen pro pojišťovnu. Doplatek na to snad ani neni. Jinak myslim 5 tablet vyjde tak na 3 litry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam