• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALISTAIRDorn - desková hra
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZORKAL: V tomhle obdobi je treba mit hlavne obsazene kramy :)
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Budoucnost je realna, ale potrebujeme ted pres Vanoce prodat kusy, ktere jsou jeste na sklade - tak se vyrobi penize, ktere se budou dat pouzit pro eventualni rozsireni...
    REQUO
    REQUO --- ---
    ZORKAL: a je nejaka realna budoucnost?
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    No zatim oficialni bohuzel nejsou, na foru na strankach hry je ale navrzenych spousta ruznych vylepseni, ktere se daji prubezne zkouset...
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    ZORKAL: díky, díky
    my to hráli teprve dva večery, ještě to představím další bandě nadšenců
    teď chceme vyzkoušet ty nové artefakty, jsou ještě jiné oficiální dodatky ?
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    ZORKAL: líbí, líbí, ale je to zlo... vzala jsem ji na minulý silvestr a pak jsme místo slavení hráli :-D
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    NECROHEALER:
    ad 1. mumie je i tak hodne silna, tohle by z ni delalo uz uplne pekelnou stvuru, takze logika sla trochu stranou...
    ad 2. předávat si sousedící hrdinové mohou kolik předmětů chtějí, ale použít lze jenom jeden.
    ad 3. v rozšířeních to asi nějak možné bude, ale zatím je to kvůli tomu, aby každá hra byla i za Zorkala jiná. Hrdinové si také nevybírají požehnání...
    ad 4. my používáme taktiku-úprk i závaly.

    Sest hrdinu by byla hra mozna moc zdlouhava... A s hrdinama pro Zorkala mozná do rozsireni...

    Jinak jestli se vam hra libi, doporucujte napravo i nalevo!

    REQUO
    REQUO --- ---
    NECROHEALER: vic si zahrajes. :)
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    NAVARA: až tak ? no v pátek to plánujeme vyzkoušet tak se už těším ... až na to že budu hrát za Zorkala :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NECROHEALER: naopak, 4 hrdinove jsou ubermaso, velice rychle nasbiraji expy a nemaji problem kosit slaby mrsky pohledem
    NECROHEALER
    NECROHEALER --- ---
    Tak jsme si Dorn také pořídili a musím říct, že mne to nadchlo ! Líbí se mi strategický princip, kdy náhoda rozhoduje jen minimálně, jsou to takové šachy. Mám pár dotazů :

    1. mumie - postava zasažená mumií může použít požehnání a předměty ? přijde mi logištější že nemůže dělat nic, jen utíkat
    2. používání předmětů a předávání - za kolo může postava použít pouze jeden předmět, týká se to i předávání ? pokud si postavy předají předmět tak už nemůžou žádný jiný použít ?
    3. hráči si vybírají postavy - co třeba aby si zorkal mohl vybrat nějaké rituály ? ne všechny, ale když chci zahrát nějakou strategii podmiňující zahrání rituálu, který nemám tak je to problém :)
    4. jaké doplňující pravidla používáte ? my zatím jen závaly, určitě zavedeme to odpoutání se od nepřítele ale třeba 4 hrdinové nám zatím přijdou příliš nevýhodné

    taky jsem uvažoval o pěti hrdinech, takový zvláštní počet - nedá se to rovnoměrně rozdělit mezi hráče. Co třeba šest hrdinů a vyvážit to novým hrdinnou pro Zorkala ? Ten by se mu hodil, takový vůdce nemrtvých armád. Mohl by mít na výběr z cca tří jako třeba temný rytíř, černokněžník a nekromant, který by spawn pointech mohl vyvolávat nestvůry co se tam rodí.
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    myslím, že tohle se sem taky hodí :-) aneb v sobotu jsme nebyli tak zcela v kondici :-D
    [RPG- Nejlepší perličky ze hry aneb pobavte ostatni ]
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    STRYX: velmi snadno, jen neni vule

    ZORKAL: supr :)
    C0RW
    C0RW --- ---
    ZORKAL: dobry ;)
    STRYX
    STRYX --- ---
    No, trochu problem by mohl byt s tou adresou. Ale moc si nedokazu predstavit, nakolik je to dohlidatelne..
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Taky jsem si rikal, ze to muze byt problem, asi nejlepe to bude prezentovat jako "fanouskovske video", na ktere muzeme sice casto odkazovat, ale jako uplne "oficialni" bych to radeji neprezentoval. Vzhledem k tomu, ze na youtube jsou mnohem flagrantnejsi porusovani autorskych prav, tak nam to snad zatim projde...
    PATEJL_CZ
    PATEJL_CZ --- ---
    ZORKAL: Velmi pěkné! Jenom si říkám, že pokud by to mělo být oficiální video, mohla by být potřeba nějaká licence/svolení od Therionů.
    ZORKAL
    ZORKAL --- ---
    Tady tri propagacni filmecky k Dornu, da se to jeste upravovat, tak ocenime konstruktivni komentare... Kdyby si nekdo chtel udelat z cireho zachvatu vlastni video z Dornu, tak to taky ocenime!

    http://www.youtube.com/watch?v=Cc6rkMEuytM

    http://www.youtube.com/watch?v=bEAIdkTkVJQ

    http://www.youtube.com/watch?v=Ybs3mKH_SEo
    ALISTAIR
    ALISTAIR --- ---
    MATHES: No logicky ne, protože Gor má svá vlastní útočná kouzla :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    ZORKAL: Takze Gor nebude moct delat ohnivou kouli?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam