• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Bc. Ilja Ehrenberger - nebrat, sám neudělá ani ťuk, všechno jsme si museli zařídit sami, včetně sepsání kupní smlouvy a poslouchat jeho kidy o tom, kde a jak hrál golf
    GREVE
    GREVE --- ---
    Může mi někdo vysvětlit, proč lidi (Češi) v oblasti realit absolutně neumějí smlouvat? Začíná mi to fakt vadit.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    MINIBUBBLE: Mimo té, že jsem je třikrát vyzýval k tomu, aby přestali inzerovat mou nemovitost, k čemuž jsem jim nedal svolení, žádnou zkušenost nemám.
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s luxury business s.r.o.?
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JAKE_UP: diky juknu
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JAKE_UP: muzes to nejak rozvest?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Dneska v Černých ovcích byla opravdu "investigetivní" reprtáž o realitkách.
    KASUMI
    KASUMI --- ---

    BEHO REAL v.o.s.
    http://www.behoreal.cz/

    znate nekdo pls?
    0XDEADBEEF
    0XDEADBEEF --- ---
    Zdravíčko, nemáte někdo zkušenosti s United Real Group, a jednatelem Ondřejem Koutným, DiS. ? Gajdošova 7, 61500 Brno

    Jaký vidíte prostor pro jednání o provizi? nabídnutá 5% + DPH z cca 2 mil.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    LIIN: osobni zkusenost nemam, ale podle ratingu re/max ma slusne hodnoceni.
    LIIN
    LIIN --- ---
    zdravím, někdo zkušenost s RE/MAX Horizont, konkrétně Zuzanou Smekalovou, jednatelkou společnosti?

    půjde o výměnu bytu za menší s doplatkem.. díky moc!
    KURNIKSHOPA
    KURNIKSHOPA --- ---
    GEEK: tohle je jen do dědického řízení - zjevně kvůli dani, nikoliv vypořádání dědiců, formalita pro notáře. Tam jsou jiný koeficienty a tabulky.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MARC: ok, spojil jsem si to nejak s nazvem na webu: odhady nemovitosti
    MARC
    MARC --- ---
    GEEK: Odhad a vyjadreni o cene nemovitosti jsou ruzne veci.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MARC: odhad pres e-mail to musi byt teda kvalita...
    MARC
    MARC --- ---
    MARC: Btw predtim jsem psal asi peti realitkam a na nyxu se ozval id BRENX, slibili ze se ozvou a nic z toho.
    MARC
    MARC --- ---
    KURNIKSHOPA: Nakonec jsem si vyjadreni o cene nemovitosti nechal udelat u nechal udelat u http://www.odhady.euweb.cz/services.php . Emailem jsem poslal podklady (vypis z katastru, LV, fotky) a pani mi na dobirku poslala odhad. Cena 800 za nemovitost.
    KURNIKSHOPA
    KURNIKSHOPA --- ---
    GEEK: ale proč tak drsně :o))) existuje účinnější metoda - asociace realitních kanceláří a stížnost na postup - neodpovídající dokumentace, klamání zákazníka - tvrzení xxx, skutečnost xyz. ujišťuju vás, že bububu o náhradě za pár hodin času znají, usmívají se, neboť vědí, že nemáte šanci - zato mailík na vědomí a originálek na ARK - to je jinej kalibřík :o)))
    GEEK
    GEEK --- ---
    DRUI: to je na kopanec. to bych mel vzdycky chut vymahat penize za promarnenej cas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam