• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGERealitní kanceláře - zkusenosti, reference
    ::všechny zkusenosti a reference sem..::
    k ním přidejte odkaz na konkrétní RK nebo jméno realitního makléře..
    určitě nebude na škodu rozepsat,co konkretně vadilo bo naopak co konkrétně potěšilo



    aneb profiltrujem dobré RK a na ty špatné se vy----!!!


    *************POZOR***POZOR***POZOR******************
    Ti,co pracuji jako makléři-jen ti spolehlivý atd(bo mají profesi spojenou s prodejem nebo pronájmem nemovitostí, pozemku atd atd) a mohou a chtějí případným bytu chtivým zájemcům poradit bo nabídnout "ferslužbu;" nechť ať do záhlaví se napíšou..ve stylu..ID, co dělám, co mohu nabídnou,jak můžu poradit atd..
    nebylo by naškodu si trochu pomoc;)
    *************POZOR***POZOR***POZOR******************


    ID Konopaslik - realitní makléř, autor realitního blogu www.martinlipa.cz. Osobně působím v Praze a rozumném dojezdu (cca 60 km), lidi mám po celé republice. Pomohu prodat libovolný typ nemovitosti, pronájmy jen okrajově. Kupujícím zajistím nejvýhodnější hypotéku. Reference buď na nyxu, nebo na stránkách. Jsem ochoten poradit i online, ale nechci se účastnit veřejných nikamnevedoucích debat na téma RK ano či ne, nevtahujte mne do nich.

    Diskuze podobného tématu:
    Byty, bydlení - prodej, pronájem, inzeráty - (de)regulace - hypotéky - družstva ... vše o bydlení
    rozbalit záhlaví
    GREVE
    GREVE --- ---
    RETESKA: Například jdou na prohlídku bytu, který se jim velmi líbí. Ale pak si koupí méně vyhovující byt jenom proto, že byl o 5% levnější. Kdyby u toho prvního požádali o nižší cenu, určitě by prodávající zlevnil. Ale oni to neudělají, protože je to ani nenapadne.
    RETESKA
    RETESKA --- ---
    GREVE: jak to myslíš?
    TLAMPAC
    TLAMPAC --- ---
    Bc. Ilja Ehrenberger - nebrat, sám neudělá ani ťuk, všechno jsme si museli zařídit sami, včetně sepsání kupní smlouvy a poslouchat jeho kidy o tom, kde a jak hrál golf
    GREVE
    GREVE --- ---
    Může mi někdo vysvětlit, proč lidi (Češi) v oblasti realit absolutně neumějí smlouvat? Začíná mi to fakt vadit.
    KONOPASLIK
    KONOPASLIK --- ---
    MINIBUBBLE: Mimo té, že jsem je třikrát vyzýval k tomu, aby přestali inzerovat mou nemovitost, k čemuž jsem jim nedal svolení, žádnou zkušenost nemám.
    MINIBUBBLE
    MINIBUBBLE --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s luxury business s.r.o.?
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JAKE_UP: diky juknu
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JAKE_UP: muzes to nejak rozvest?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Dneska v Černých ovcích byla opravdu "investigetivní" reprtáž o realitkách.
    KASUMI
    KASUMI --- ---

    BEHO REAL v.o.s.
    http://www.behoreal.cz/

    znate nekdo pls?
    0XDEADBEEF
    0XDEADBEEF --- ---
    Zdravíčko, nemáte někdo zkušenosti s United Real Group, a jednatelem Ondřejem Koutným, DiS. ? Gajdošova 7, 61500 Brno

    Jaký vidíte prostor pro jednání o provizi? nabídnutá 5% + DPH z cca 2 mil.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    LIIN: osobni zkusenost nemam, ale podle ratingu re/max ma slusne hodnoceni.
    LIIN
    LIIN --- ---
    zdravím, někdo zkušenost s RE/MAX Horizont, konkrétně Zuzanou Smekalovou, jednatelkou společnosti?

    půjde o výměnu bytu za menší s doplatkem.. díky moc!
    KURNIKSHOPA
    KURNIKSHOPA --- ---
    GEEK: tohle je jen do dědického řízení - zjevně kvůli dani, nikoliv vypořádání dědiců, formalita pro notáře. Tam jsou jiný koeficienty a tabulky.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MARC: ok, spojil jsem si to nejak s nazvem na webu: odhady nemovitosti
    MARC
    MARC --- ---
    GEEK: Odhad a vyjadreni o cene nemovitosti jsou ruzne veci.
    GEEK
    GEEK --- ---
    MARC: odhad pres e-mail to musi byt teda kvalita...
    MARC
    MARC --- ---
    MARC: Btw predtim jsem psal asi peti realitkam a na nyxu se ozval id BRENX, slibili ze se ozvou a nic z toho.
    MARC
    MARC --- ---
    KURNIKSHOPA: Nakonec jsem si vyjadreni o cene nemovitosti nechal udelat u nechal udelat u http://www.odhady.euweb.cz/services.php . Emailem jsem poslal podklady (vypis z katastru, LV, fotky) a pani mi na dobirku poslala odhad. Cena 800 za nemovitost.
    KURNIKSHOPA
    KURNIKSHOPA --- ---
    GEEK: ale proč tak drsně :o))) existuje účinnější metoda - asociace realitních kanceláří a stížnost na postup - neodpovídající dokumentace, klamání zákazníka - tvrzení xxx, skutečnost xyz. ujišťuju vás, že bububu o náhradě za pár hodin času znají, usmívají se, neboť vědí, že nemáte šanci - zato mailík na vědomí a originálek na ARK - to je jinej kalibřík :o)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam