• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    diky za tip, neznala jsem
    pokud se neozve nikdo tady, zkusim je
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    To MP je slusny :D
    Za moji 12Pro (128) mi nabizej 15,5k mezitim Apple pri vymene jen 420E :)
    PSYKUK
    PSYKUK --- ---
    KASUMI: Hele, ten vykup na MP fakt neni spatnej ;)
    Ja sem hodil nedavno dotaz na 11, co jsem chtel prodat. Nejdriv mi nekdo napsal 5, coz byl asi ulet ;)
    Pak 6-10 dle stavu. Dal jsem na 9 k prodeji na nyxu, 14 dni nic. Tak jsem dal za 8 a ozval se mi nekdo, ze muze za tejden bo 14 dni. Tak jsem se nasral, cestou z prace se stavil v MP a tam mi za nej hned dali 9,5 ;))
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    dobre, ted vazne :)
    nekdo muj 11 pro 256 zlata? :D ma asi 2,5 roku, baterka je cca 82% - pri beznem pouziti bez problemu cely den, jen ja na tom hraju hry, tak vecer uz mivam 20%
    zadni strana absolutne bez poskvrnky (obal celou dobu), na predku jen drobne skrabance z pouzivani (folii jsem mela jen asi polovinu casu), ale nic viditelneho pri pouzivani (jen kdyz to vycistite a vypnete, tak na cernem screenu jde neco videt, kdyz se clovek snazi)
    predstavuju si tak 12k, ale jsem ochotna se o tom bavit, divam se, ze na swappie by za nej chteli 15,5k, tze asi dokazu jit dolu (na alze pouzity za 22)

    jinak vtipny, na swappie by za tenhle kus nabidli ve vykupu 2200 lol.. to bych si ho snad i nechala, nez jim ho dat za tak malo :D
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    HONCKA: Tohle se mi stávalo u ip7, reklamace problém vyřešila.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    DEIKSAC: jo, já tomu všemu rozumím.. spíš mě to jen sere no :))
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    SUBTITLES017: dolar stal pred rokem o 15% min, ten pomer odpovida. Plus v dohledne dobe spis vse svedci pro dalsi posilovani usd
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    VFISA: Mam to podobne, ze 7 jsem presel na 12 Pro Max, skok neskutecny, ale ted premyslim, jestli bude prechod z 12 na 14 tak markantni.
    VFISA
    VFISA --- ---
    KASUMI: ja z 11 pro na 13pro byl dobry skok, ale ne takovy sok jako z 8 na 11 pro...
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_NOICE78: cajk.. v tom případě není co řešit asi
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    SUBTITLES017: Normalne mas 2 roky zaruku. Reklamace resis primo pres Apple.
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    W_NOICE78: jak je to při nákupu přímo přes apple vůbec se zárukou po uplynutí jednoleté apple záruky?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BTW u synova IP 8 se stává, že se nedeaktivuje digitizer, když se dá telefon k uchu, takže většinou tím típne hovor, někdo nějaký tip, než to půjdu dát na reklamaci? Mohlo by to dělat ochranné sklo?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZA: Já mám toho ipada jako primární zařízení, dělám na tom hudbu a připravuju si 3d věci v sharpr3d a občas upravuju grafiku v affinity, taktéž to používám jako poznámkový blok a pak samozřejmě na konzumaci obsahu. Tj jediný co s telefonem dělám je, že telefonuju, fotím, používám na im a jako navigaci do auta a na to mi vyhovuje ten mini, ipad s s sebou netahám akorát do přírody, takže ty větší jsou pro mě úplně zbytečný a na moje použití je lepší ten malej telefon, pro max by pro mě byly vyhozený prachy
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    Celkem zklamání, žádný důvod k upgradu z 12 mini, airpods pro mi opět budou padat z ucha...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    PSYCHO: Muj kluk si koupil cervenou 11 a nastesti si na to dal hned cernej kryt, jinak bych to nedala :D
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    HONCKA: jj, v zásadě asi dle osobních preferencí. Prošel jsem si taky kdysi kombinací iPhone + iPad, ale nebylo to ono. Bál jsem se iPhone 13 Pro Max, že to bude placka, ale taky jsem si zvykl. A nemyslím, že jsem dělal nějaké zásadní kompromisy. Případů, kdy nemám volnou druhou ruku a potřebuji si stáhnout vršek obrazovky dolů, je naprosté minimum. Kapsu u džín mám velkou dost... Zkrátka, v 95 % případů užití je pro mě větším přínosem velká obrazovka, než nevýhody plynoucí z velkého těla.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LOJZA: líp to jde ovládat jednou rukou a je to pohodlnější v kapse, s tím ostatním máš pravdu, na to mám v 95 % případů u sebe ipad 11
    LOJZA
    LOJZA --- ---
    DSTEPZ: Nepletu. Ergonomie uživatelského rozhraní je úplně stejně relevantní pojem, jako ergonomie fyzického zařízení. Ale chápu tě. Pokud ti nesedí hardware, může to být pro tebe klidně showstopper pro ocenění ergonomie UI...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam