• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIJENiPhone - Apple reinvented the phone ....
    SUBTITLES017
    SUBTITLES017 --- ---
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    DSTEPZ: Super, akorát jak tam vypnout to debilní klepání klávesnice?
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Microsoft Brings Back SwiftKey for iOS, Teases New Features Coming Soon - MacRumors
    https://www.macrumors.com/2022/11/19/swifkey-back-on-the-app-store/
    PULKA
    PULKA --- ---
    SATOO: Zkusim, diky
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    LBW: Prodejem ta záruka končí, ne?
    LBW
    LBW --- ---
    Potrebuju pro pripad poruchy od prodejce fakturu, kdyz kupuju iphone second hand?
    PULKA
    PULKA --- ---
    Nevite, jak vynutit synchronizaci Garmin Connect do Health appky? Mame doma smart vahu a ani jednomu z nas se posledni dobou nepropisuji udaje o hmotnosti, prava to ma nastaveny, ale dost casto se to proste nepropise. Google rady typu zapnout/vypnou prenos vahy nepomohl. (mne se nepropisuji ani kroky a aktivity - mam tam ted pres mesic stare). Predem dik
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: Na primárním, asi jsem nad tím když jsem to dělal moc nepřemýšlel. Dneska bych to raději dal na nějaký speciální.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    FLLIP: Na primarnim uctu, nebo nejakej spesl? :)
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    TRIPLT: mám to už asi tři roky a funguje bez problému.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Nevím, jestli pro jistotu, dával jsem prostě do televize nový účet. Platím to revolutem a virtualni kartou. Myslím, ze nejlevnější bylo Turecko za 25 kc měsíčně.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    DUCATIMONSTER: Takze pro jistotu nejakej samostatnej ucet? :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    TRIPLT: Používám. Zakládal jsem si na to ale nový účet co mam jen v televizi. Funguje to uz 4 měsíce.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ahoj, trosku offtopic, tak se predem omlouvam. Vim ze to tady nekdo pred rokem (mozna vic) zminoval, ze lze aktivovat youtube premium napr v Argentine kde aktualni cena je cca 60 Kč. Nepouzivate to nekdo? Hlavne co me napada jestli google nejak nemuze rici, ze clovek nejak porusuje podminky a pak zablokovat a smazat celej ucet/gmail.
    Nevi nekdo? Diky! :)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Ios máme poslední verzi.
    Ja chci zoatky SwiftKey!
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Funguje vsm v imessage mazání zpráv? Vcera jsen to zkoušel Mezi 11 pro a 12 pro a nešlo to. Nesmazalo to na druhém přístroji ani přečtenou ani nepřečtenou zprávu. Ios msje poskrfnj verzi.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    JIRRA: Mně takhle jednou blbly hodinky po změně tlf, i když se synchronizací zdálo, že je vše v pořádku. Odpojit, vymazat a připojit znovu a vše šlapalo
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    HERKULES: Taky bych rozhodně zkusil odpojit a připojit ty účty jestli nepomůže co jsem psal předtím
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Hele já asi osobně bych ty meilu smazal a pak je tam nastavil znovu. Tam bude někde nejakej skřítek svině
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    DOCKINEZ: Hmm tak to by mohlo bejt možná tím že ti notifikace chodí jen na lock screenu - koukni se do nastavení > oznámení > Mail, jestli tam není aktivovaný že ti oznámení chodí jen na uzamčenou obrazovku, že bys tam měl vypnuto aby ti to chodilo do oznamovacího centra?
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    DOCKINEZ: A kdy to teda nefunguje? Když se telefon vypne sám?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam